İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

Bende bu ekibin içindeyim ve hala kararım çıkmadı. İlgili arkadaş 2018 'de idare mahkemesince iade olmuştu. İade kararlarını İstanbul BİM 2.İDD tarafından bozuldu. Bu kışladan çıkan tankların emir komutasını yapan Üsteğmeni de Ohal Komisyonu 21.11.2018 tarihinde iade etti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ayrıca ''Zaten bu iddianın hatalı olduğu CVYO ile ortaya çıkmış ama istinaf önemsememiş, yanlış şeyi karara yazmış.'' Değil beraat kararı mevcut. Yargıtay 16. Ceza Dairesi zaten sözleşmeli statüsünde olan Uzman Erbaşlara yargılandıkları darbe davalarında müebbet veya 12/6 yıl ceza almış olsalar bile mevcut eylemlerine göre ya ''Ceza verilmesine yer olmadığı kararı'' veya ''Beraat kararı'' verilmesine hükmetmiştir. En son Ankara Polatlı davasında 162 uzman erbaş 12 yıl 6 ay ceza almıştı bu hükmü bozarak hepsini tahliye etmiştir. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Mehmet Emin Eser, 23.04.2021 - 20:41 yazdı:

Olağanüstü Hal Tedbirleri Araştırma Komisyonu'nun bağımsızlık, tarafsızlık veya verimlilikten yoksun olduğu bu nedenle de etkin işleyişi hakkında güçlü şüphelerin bulunduğu kaydediliyor.

Acaba, AİHM de OHAL Komisyonunun artık etkili iç hukuk yolu olarak gorulmedigi anlamına gelebilecek bir değerlendirmede bulunur mu?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sabır antalya da

679 KHK-Ret-Banka-Ankara 21.İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Annemi kaybettim dostlar,oğlunun iadesini göremeden hakkın rahmetine kavuştu..Bazen iade oldum demeyi son zamanlarını öyle geçirmesini istedim ancak öğrenir bir şekilde iade olmadığımı daha çok üzülür diye cesaret edemedim.İncelemeye devam yazısının benim için sanki hiçbir anlamı kalmadı.Allah bize bu acıları çektirenlere aynı acıları çektirsin inşallah..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Rabbim sabrınızı artırsın. Rabbim Ramazan gibi mübarek bir zaman diliminde emanetini aldı.

Dualarınıza da amin diyoruz...

675 KHK - KYOK -Kurum Kanaati 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

başınız sağolsun mekanı cennet olsun rabbim sizlere sabır versin

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@zayzay cevabınız için teşekkürler benim ki de adana bam da 15 ay bitti 16. Aya girdik sizinki hangi ayda onandi 

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 2 saat önce yazdı:

Annemi kaybettim dostlar,oğlunun iadesini göremeden hakkın rahmetine kavuştu..Bazen iade oldum demeyi son zamanlarını öyle geçirmesini istedim ancak öğrenir bir şekilde iade olmadığımı daha çok üzülür diye cesaret edemedim.İncelemeye devam yazısının benim için sanki hiçbir anlamı kalmadı.Allah bize bu acıları çektirenlere aynı acıları çektirsin inşallah..

Mekanı cennet olsun nur içinde yatsın çok üzüldum Allah sabır versin

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...