İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Karagöz, 13.08.2021 - 23:29 yazdı:

Bir askeri ankesörlü telefondan arayarak kendisinin ve tüm ailesinin hayatını mahvedebilirsiniz. Acı ama gerçek.

'Ankesörlü Telefon'un ne maharetleri varmış da haberimiz yokmuş ?

terörist(!?) yapabiliyor mesela sizi!

Belki daha neleri vardır? 

• Beğeni 4
  • Üzülme 1
  • Onaylama 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bir ayı geçti ret kararım adresime ulaşmadı daha komisyon numarasını paylaşabilir misiniz

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir de mahkeme ne kadar sürüyor, nasıl evrak hazırlanıyor. Ah nasıl kötüyüm nasıl, geçecek mi bu...

686 KHK Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar komisyon 6 ay uzayablrmis 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Denizyildizi, 17 dakika önce yazdı:

Bir de mahkeme ne kadar sürüyor, nasıl evrak hazırlanıyor. Ah nasıl kötüyüm nasıl, geçecek mi bu...

geçmiş olsun hocam ret kararı tarafınıza gelecek sonra idare mahkemesine dava açacaksınız grupta dilekçeler mevcut ayrıca  avukattan da destek alabilirsiniz twiterda mahmut levent bey var ihraç yardımcı oluyor facebokta KHK mağdurları platformu var oraya da yazarsanız birçok avukatla görüşebilirsiniz.  eşiniz ilaçlarını düzgün düzenli kullansın muhtemelen hastalığı ya fark etmedi ya da önemsemedi.moral önemli her hastalıkta olduğu gibi önce sağlık sonrası inanın bir şeklde gelir tekrardan geçmiş olsun

Güncelleme • • Musa Erkmen

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Denizyildizi öncelikle çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin. Cigerleri temizlemesi ile şifalı çam kozaligi pekmezini tavsiye edenler çok fazlaydı. Rabbım kolaylık versin önemli olan sağlık. Her şey bir gün düzelecek zaten?

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Denizyildizi, 21 dakika önce yazdı:

iadre mahkemesi en az 1 yıl sürer kabul olursa kurum muhtemelen yd istemli istinafa başvurur. kriterleriniz neydi

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Denizyildizi, 27 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Kafam çok karışık kötüyüm. Bir kusurum olursa öncelikle affedin. Eşim bir ay kadar önce red kararımı görmüş ama Şimdi paylaştı benimle üzülmeyeyim diye. Ve eşim şu an kovitten zatürre nedeniyle hastanede zor nefes aliyor. Öyle dağıldım öyle karısıyım ki. Neye üzüleceğim Ne yapacağım bilmiyorum. Kurum görüşüm iki kere soruldu olumluydu. Umutluydum hem de çok şimdi ne yapacağım. Karar nereye gelecek nasıl gelecek ve ben neyi nasıl hazırlayacağım. Her türlü tavsiyeye desteğe öyle ihtiyacım var ki 

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Zor ama önce can Sağlığı, moralinizi yüksek tutun. Karar elinize geçtikten sonra 60 gün var. Eğer karar elinize ulaşmadıysa sanırım Kurum MEB, teftiş kurulunu arayarak durumunu öğrenebilirsiniz. Numara ara ara forumda paylaşılıyor. 

Şahsi fikrim eğer karar elinize ulaşmadıysa, eşiniz iyileşene kadar derdine düşmeyin. O kafa yoğunluğu üzüntüyle birlikte dilekçeye yoğunlaşamayabilirsiniz. 

Eğer karar elinize ulaştıysa ki ulaştığı tarihten itibaren 60 gününüz var, son tarihi hesap edin. Kararı iyice okuyun ve neye göre Red verilmiş tespit edin. Forumda ya da Twitter Melih Kutlu hesabında durumunuza uygun dilekçeler olacaktır. Kendinize uydurun. Kendi cümlelerinizi  kurun. Anayasal dayanakları yazın. Acele etmeyin. Mümkünse bilen birine okutun ya da yardım alın. 

Dava süresi için de beklentide olmayın. Kafalarına göre keyiflerine göre davranıyorlar. 1 yılı gözden çıkarabilirsiniz. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 24 dakika önce yazdı:

iadre mahkemesi en az 1 yıl sürer kabul olursa kurum muhtemelen yd istemli istinafa başvurur. kriterleriniz neydi

Banka. Daha uzun / daha kısa sürme durumu nedir? Bilgisayar ve internete pek hakim değilim. 

Eylül, 23 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun, Allah şifa versin. Zor ama önce can Sağlığı, moralinizi yüksek tutun. Karar elinize geçtikten sonra 60 gün var. Eğer karar elinize ulaşmadıysa sanırım Kurum MEB, teftiş kurulunu arayarak durumunu öğrenebilirsiniz. Numara ara ara forumda paylaşılıyor. 

Şahsi fikrim eğer karar elinize ulaşmadıysa, eşiniz iyileşene kadar derdine düşmeyin. O kafa yoğunluğu üzüntüyle birlikte dilekçeye yoğunlaşamayabilirsiniz. 

Eğer karar elinize ulaştıysa ki ulaştığı tarihten itibaren 60 gününüz var, son tarihi hesap edin. Kararı iyice okuyun ve neye göre Red verilmiş tespit edin. Forumda ya da Twitter Melih Kutlu hesabında durumunuza uygun dilekçeler olacaktır. Kendinize uydurun. Kendi cümlelerinizi  kurun. Anayasal dayanakları yazın. Acele etmeyin. Mümkünse bilen birine okutun ya da yardım alın. 

Dava süresi için de beklentide olmayın. Kafalarına göre keyiflerine göre davranıyorlar. 1 yılı gözden çıkarabilirsiniz. 

Kesinlikle haklisiniz. Mümkün değil kafamı toplamam. Eşim bile üzülmeyeyim diye bir aydır söylememiş. Kendimi toplayamadım diyor bir ay. Çocuklarım ihracımı bile bilmiyor, niye okula gitmiyorsun diyordu. Her şey öyle arka arkaya ters gidiyor ki eziliyorum altinda mutlu şeyler gelsin, herkes için de benim bizim içinde... 

686 KHK Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...