İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

derebom, 53 dakika önce yazdı:

Turgay yıldız KHK yorumu. 

Önce güldüm sonra gülmek acı verdi. Ağlanacak halimiz var. Yazık! Duygularımız şaştı!

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 KHK 12 ay sendika ve SMS sonuç beklemede adli işlem yok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Krt TV nin yaptığı algıya bir bakın. Beraat ve takipsizlik almışlarsa tabiki geri dönecekler. Fetö ile mücadele bitti mi? Diye başlık atıyorlar. Arkadaşlar bizim bir de sıkıntımız şudur; muhalefet partileri ve muhalif medya kuruluşları zaman zaman muktedirlerin ekmeğine yağ sürmektedirler. Onlardan daha zalim daha hukuksuz davranışlar sergilemektedirler. Muhalefet yönünden de ciddi sıkıntılar mevcut.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Egm672egm, 2 saat önce yazdı:

Arkadaslar EGM den ihrac olup karari tepkig alanlar gerekceleri neden aciklamiyorlar.Ben 14 kasimda red aldim henuz karar elime ulasmadi kodlamam ssay SC SCD takipsilik kagidimda fisleme bilgileride incelendiginde sahsin irtibat ve iltisakina rastlanmadi demesine ragmen red aldim.sube cikisliyim red kararina  ne yazacaklarini cok merak ediyorum.

Bende şube çıkışlıyım bende tebliğ edilmesini bekliyorum gelince red gerekçelerini paylaşıcam inş..

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 1 saat önce yazdı:

Turgay yıldız KHK yorumu. 

Çok iyi geldi.. 

701 KHK fişleme yok SGK var RET gerekçeli karar elime ulaşmadı..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Joeu, 2 saat önce yazdı:

Memur sallamis oldugu kadar sizi korkutmak istemis gibi geldi. size dediklerine bakaraktan anladigim khklilardan hic hoslanmiyor gibi sanki. Memur dizin dilekcenizi  almak zorundaydi sartsiz kosulsuz , ayrica o dilekceyi il lerdeki EGM lerde olusturulan komisyona gonderiyorlar oradan cevap bekleniyor onlar gerekli degerlendirmeyi havuz sisteminden bakip yaziyorlar haliyle . olumsuz gelseydi bakanliktaki komisyona gonderiyorlar orasi son karar mercii oluyordu haliyle . ben memurun art nyetli oldugu kadar khklilardan hoslanmadigi kanisindayim. Ayrica hayirli olsun

Kesinlikle katılıyorum. Bahsettiğim durum gerçekleştiğinde buraya da yazmıştım. O memur komisyondan, mağduriyetlerden,  hatta o dönem çıkan birinci yargı paketinden bihaberdi. Ayrıca şuna da değinmeden geçmek istemiyorum, bana onca hakaretamiz laf ederken bir yandan da abdest almış, yüzünü ve kollarını kuruluyordu... her neyse... Ben dilekçemi almasının zorunlu olduğunu eski bir devlet memuru olarak çok iyi bilmeme rağmen çok uzun tartışmalara girmek istemedim. Baktım ne dersem diyeyim anlamıyor, ikamet ettiğim ilde çözmek düşüncesiyle oradan ayrıldım fakat hatırladıkça hala öfkelendiğim bir anıdır. Gelen yazıyı götürüp göstermek ve ona o günü hatırlatmak gibi de bir düşüncem var hala, kılını kıpırdatmaya değmeyecek bir insan olsa da.

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 8 saat önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar,

Saat 5’te iade kararımı gördüm?

Hayırlı olsun darısı biz bekleyenlere olur inş. Dilerim Rabbimden en kötü gününüz iade kararı gördüğünüz geceki gibi olur. 

Güncelleme • • Sefahat
Daha iyi ifade edebilmek

672 MEB istifa edilmiş sendika kyok 2019 şubat kurum görüşü alındı olumlu görüş beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın ????

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Fbyzr, 8 saat önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum. Bahsettiğim durum gerçekleştiğinde buraya da yazmıştım. O memur komisyondan, mağduriyetlerden,  hatta o dönem çıkan birinci yargı paketinden bihaberdi. Ayrıca şuna da değinmeden geçmek istemiyorum, bana onca hakaretamiz laf ederken bir yandan da abdest almış, yüzünü ve kollarını kuruluyordu... her neyse... Ben dilekçemi almasının zorunlu olduğunu eski bir devlet memuru olarak çok iyi bilmeme rağmen çok uzun tartışmalara girmek istemedim. Baktım ne dersem diyeyim anlamıyor, ikamet ettiğim ilde çözmek düşüncesiyle oradan ayrıldım fakat hatırladıkça hala öfkelendiğim bir anıdır. Gelen yazıyı götürüp göstermek ve ona o günü hatırlatmak gibi de bir düşüncem var hala, kılını kıpırdatmaya değmeyecek bir insan olsa da.

Herkes kalbinin? ekmeğini yesin Sn.@Fbyzr .... 

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kendisine muhalif! diyen kim be olursa olsun

(hakkıyla yapanlar hariç tabi ki) bugüne kadar yaşanan hukuksuzluklara sessiz kaldılar oralı olmadılar. Nasıl olsa bana dokunmuyor dediler... Bugün onlarada benzer hukuksuzluklar yapılıyor bakıyorum kendilerini savunamıyorlar daha bizi mi savunacaklardı!? 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 11 saat önce yazdı:

Krt TV nin yaptığı algıya bir bakın. Beraat ve takipsizlik almışlarsa tabiki geri dönecekler. Fetö ile mücadele bitti mi? Diye başlık atıyorlar. Arkadaşlar bizim bir de sıkıntımız şudur; muhalefet partileri ve muhalif medya kuruluşları zaman zaman muktedirlerin ekmeğine yağ sürmektedirler. Onlardan daha zalim daha hukuksuz davranışlar sergilemektedirler. Muhalefet yönünden de ciddi sıkıntılar mevcut.

Bu ateşe kim odun atmissa  Allah hepsinin bin türlü belasını versin. Hakkım zerre kadar bile olsa silsile halinde kac kişi varsa hepsine zehir zikkim olsun. 

Şu mübarek günde nasiplerine yine beddua almak düştü.

Güncelleme • • geçer elbet...
  • Beğeni 3
  • Onaylama 6

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...