İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ömer Avcu, 3 saat önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar,

Saat 5’te iade kararımı gördüm?

Takipsizlik yada beraat varmıydı merak ettim yani varsa din yazdıklarımla uyumlu gidiyor bide adliyeden iade dur bakalım takipsizlik beraat eden ret alan olacakmi

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Yildiz, 16 dakika önce yazdı:

Takipsizlik yada beraat varmıydı merak ettim yani varsa din yazdıklarımla uyumlu gidiyor bide adliyeden iade dur bakalım takipsizlik beraat eden ret alan olacakmi

Takipsizlik, şubat 2019

Ömer Avcu, 58 dakika önce yazdı:

En son benim bildiğim ekim’in ilk haftasıydı belki tekrardan son günlerde alınmış olabilir bilemiyorum.

Ozan Aysu, 25 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim 675 6 hafta oldu kurum görüşü alinali hala bekliyorum. Sizi en son ne zaman sormuşlar

Cevaplamıştım, tekrar paylaşıyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 4 saat önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar,

Gözünüz aydın darısı bekleyen bizlere

672 KHK inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 4 saat önce yazdı:

Herkese iyi akşamlar,

Hayırlı olsun, darısı başımıza 

672 KHK - İnceleme Devam - Banka - Okul 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yine "ikilem"'de kaldığım bir gün. Umarım bundan sonrasında "hayat" daha güzel olur. Bu parçada izninizle benden gelsin...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
edeb2121, Bir saat önce yazdı:

21.idare Red kararını bugün gördüm

karar 10.ayın sonunda alınmış

bu karar sadece  avukata mı gelir bana ne zaman ulaşır

arkadaşlar bir cevap lütfen

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
edeb2121, 16 dakika önce yazdı:

Tüm taraflara tebliğ edilir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar EGM den ihrac olup karari tepkig alanlar gerekceleri neden aciklamiyorlar.Ben 14 kasimda red aldim henuz karar elime ulasmadi kodlamam ssay SC SCD takipsilik kagidimda fisleme bilgileride incelendiginde sahsin irtibat ve iltisakina rastlanmadi demesine ragmen red aldim.sube cikisliyim red kararina  ne yazacaklarini cok merak ediyorum.

672 EGM inceleme devam SC SCD

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
edeb2121, 20 dakika önce yazdı:

edeb2121 avukata gelmiştir çünkü avukatinda UETS (ulusal elektronik tebligat sistemi) kayıtlı avukat olarak eğer sizde bu sistemden kayıt yaptirsaydiniz kendinize  sizede ayni anda tebligat gelirdi size biraz geç tebliğ edilir ama avukata gelmiştir bile

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...