İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Bu aralar özellikle bu hafta ve önümüzdeki hafta az sayıda karar duyarsak bu komisyonun çalışmadığı anlamına gelmesin bazen sisteme yüklenmesi 10-15 gün sonra oluyor yani Aralık ayinda özellikle kritersiz olanlar ve sadece sendikadan bekleyenler büyük ihtimal bu ay ki torbadadir ancak kurum kanaati de bu süreçte önemli kanaatime göre iyi haberler herkese

• Beğeni 3
  • Katılmama 2

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 28 dakika önce yazdı:

Bu aralar özellikle bu hafta ve önümüzdeki hafta az sayıda karar duyarsak bu komisyonun çalışmadığı anlamına gelmesin bazen sisteme yüklenmesi 10-15 gün sonra oluyor yani Aralık ayinda özellikle kritersiz olanlar ve sadece sendikadan bekleyenler büyük ihtimal bu ay ki torbadadir ancak kurum kanaati de bu süreçte önemli kanaatime göre iyi haberler herkese

672-675-679 sayılı khklar dururken, ve daha önce takipsizlik beraat alınmışken. 701 gibi son khkya iade çıkmasının sebebi hikmeti nedir? 

675 zabıt katibi albatros 4 takipsizlik inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yıl2016 Beyfendi elektronik tebligat yapıldıktan sonra evrak soft olarak da bize gönderilirmi yoksa pdf olarak mail mi geliyor sadece.

672-okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Peki arkadslar 672 MEB sadece sendika kreteriyle bekleyip de kurum görüşü bilgisi olmayanlar için ongorunuz var mı bu arada esli ihraciz eşime red geldi neden karar çıkmıyor anlamıyorum 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Katibim02 aynı şekilde ilk khklar dururken 701 den ret çıkabiliyor 

Komisyon bağımsız kuralsız çalışıyor 

İdari bir standart denetim sekretarya ofisi gibi

Zaman tüneli bir başka adıyla 4 yıllık zaman tüneli bu tünelde küçük çıkış kapıları var sanırım insan yığını bir tarafta ve daha az bir yığın bizler bir taraftayız ve küçük çıkış kapılarından çıkan Ömer gibiler bu bir psikolojik süreç bu kapılar olmasa içerde havasız kalıp ölür yığın lar şimdi biz bekleyenler dosyası incelenip pas geçilenleriz nedenini bilmiyoruz en büyük erdem olan sabırla bekluyoruz@altirana sizin beklemeniz iadeniz için olabilir çünkü eşli ihraçlarda ret/ret ret/kabul kabul/kabul dahi duyuldu sizinkisi eğer kendinden eminseniz ve kurumunuzdan virüsler yoksa kabul için otelenmiş olabilir

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
baturtok, 43 dakika önce yazdı:

@Yıl2016 Beyfendi elektronik tebligat yapıldıktan sonra evrak soft olarak da bize gönderilirmi yoksa pdf olarak mail mi geliyor sadece.

Fiilen gerçekte tebligat size yazılı gelirken sadece bu sistem vasıtasıyla iletilmiş oluyor ve tekrardan yazılı gelmiyor sadece bu sistem üzerinden ve anında size ulaştırılır bu sistemde size tebligat aldığımızı SMS veya mail yoluyla sizi uyarır eğer bakmak için geçikirseniz eski sistemde postacı sizi evde bulamayıp muhtarliğa bıraktığı tebligatı 10. Günde alsanız da almazsanız da tebliğ edildiği gibi işlem yapılır. Bu sisteme kayıt olunca PTT den onaylatmak suretiyle UETS numaranızı almayı unutmayın ayrıca tüm kurumlardan bu adresi yazışma adresi şeklinde kullanmak suretiyle adres kısmına bundan sonra açık adres yazma yerine UETS numaranizi yazmanız yeterli açıklayıcı olmuştur umarım

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Burada mesaj atarken bile düşünüyoruz acaba aynı kaderi yaşadığımız arkadaşlarımız yanlış anlar mı acaba diye...Maalesef burada bile yanlış algılardan çekinerek birbirimize şüpheyle ve en küçük bir açıkta eleştirel yaklaşıyoruz...Göreve iade olan arkadaşlarımız (istisnaları haricî tutuyorum) sanki bu mağduriyetleri hiç yaşamamış gibi farklı düşünceler içerisine girebiliyorlar...vs,vs...Nitekim dışarıdan yaşadıklarımızı müşahede eden ve yaşadıklarımızın çok uzağında hayatlarını idame ettiren ve bizlerden bihaber insanlardan adalet, vicdan ve merhamet beklemek...Çok şükür ki işimiz Allaha kaldı sonsuz merhamet ve adalet sahibi Allaha kaldı...Allah isterse bütün kainat sükut eder...

• Beğeni 6
  • Onaylama 2

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birgün belki ben de yazarım şu saatte iade kararımı gördüm ya da yökten aradılar gibisinden. Ama artık umurumda bile değil ünvan, akademik çalışma vs. tek düşündüğüm işe geri dönersem maddi olarak çok daha güçlü olabileceğim, artık gerisi hikaye benim için... Birgün kabul alırsam yazarım burdan, ret olursa daha foruma uğramam ?

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 38 dakika önce yazdı:

Burada mesaj atarken bile düşünüyoruz acaba aynı kaderi yaşadığımız arkadaşlarımız yanlış anlar mı acaba diye...Maalesef burada bile yanlış algılardan çekinerek birbirimize şüpheyle ve en küçük bir açıkta eleştirel yaklaşıyoruz...Göreve iade olan arkadaşlarımız (istisnaları haricî tutuyorum) sanki bu mağduriyetleri hiç yaşamamış gibi farklı düşünceler içerisine girebiliyorlar...vs,vs...Nitekim dışarıdan yaşadıklarımızı müşahede eden ve yaşadıklarımızın çok uzağında hayatlarını idame ettiren ve bizlerden bihaber insanlardan adalet, vicdan ve merhamet beklemek...Çok şükür ki işimiz Allaha kaldı sonsuz merhamet ve adalet sahibi Allaha kaldı...Allah isterse bütün kainat sükut eder...

Çok şükür 

672 yok okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...