İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

celasun, 47 dakika önce yazdı:

Dava dilekçenizi ne zaman verdiniz ve cevap dilekçesini idare ne zaman sundu acaba? 

Cevap 30 ekimde geldi. Agustos sonu dava acildi

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yorgun, 3 saat önce yazdı:

1. Kurum savunmasina cevap yazan arkadaslar,bilgilerinizi silerek dilekceyi gonderebilecek varmi.simdiden tesekkur ediyorum.

yorgun kardes mail at yardımcı olmaya çalışayım

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar az bir zamanim kaldi, davali kurum 1 . savunmasina cevap veren arkadaslar.lutfen dilekceyi bana gonderebilir mi. Tesekkurler simdiden

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Av. Mesut Can TARIM (adli bilir kişi) sd karttaki kodlamalara karşılık yapılan kod çözümlemelerinin nasıl saçma sapan, basit bile denilemeyecek şekilde olduğuna dair raporunu yayınladı. SD Kart mağdurlarının indirip incelemesini öneririm. Zaten saçma sapan olduğunu hepimiz biliyorduk, ama bu değerlendirmeler ile 10 yaşındaki çocuğa gösterseniz cikletten bile bu kadar saçması çıkmaz diyecektir.

Hukuk kurallarına göre delil olamayacak bir düzeydeki saçmalığa sarılıp GUGUK olarak karşımıza çıktı.

https://hukukibilgiplatformu.com/2019/11/11/gizli-tanik-garson-k-teslim-ettigi-dijital-materyallerdeki-kod-anlamlandirmalari-1/

Güncelleme • • Masum_155

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

çıkan kararlara bakılırsa emniyet personeli için durum adaletli ve iç açıcı değil..

hiç bir kriter olmasa da hakkınızda  kurum görüşü olumsuz ise sonuç yine olumsuz..

kod vs durumu zaten hepten başlı başına delil olmaya devam ediyor..

bu konular gündemde olup tartışıldı fakat bir arpa boyu ilerleme yok..

hala mahkemeler ve  komisyon kyok kararlarına rağmen olumsuz görüş bildiriyor..

yakın zamanda 686 sayılı khk ile alakalı komisyon kararını görebilen emniyet personeli var mı?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Masum_155, 11.11.2019 - 21:41 yazdı:

Av. Mesut Can TARIM (adli bilir kişi) sd karttaki kodlamalara karşılık yapılan kod çözümlemelerinin nasıl saçma sapan, basit bile denilemeyecek şekilde olduğuna dair raporunu yayınladı. SD Kart mağdurlarının indirip incelemesini öneririm. Zaten saçma sapan olduğunu hepimiz biliyorduk, ama bu değerlendirmeler ile 10 yaşındaki çocuğa gösterseniz cikletten bile bu kadar saçması çıkmaz diyecektir.

Hukuk kurallarına göre delil olamayacak bir düzeydeki saçmalığa sarılıp GUGUK olarak karşımıza çıktı.

https://hukukibilgiplatformu.com/2019/11/11/gizli-tanik-garson-k-teslim-ettigi-dijital-materyallerdeki-kod-anlamlandirmalari-1/

@Adnan104 Merhabalar. Bu mesajımda sd kart fişlemesinin saçmalık olduğunu yazmıştım. Hatta avukat Mesut Can TARIM'ın yeni raporunun da sd kart fişlemesinin nasıl bir saçmalık olduğuna dair delil olduğunu yazmış ve o raporun linkini eklemiştim. Ama mesajıma katılmamışsınız.

Katılmama sebebiniz nedir? size göre bu sd kart fişleme saçmalığı GERÇEK'midir ki, mesajıma katılmadınız? Sanırım sd kart fişlemesine inanıyor ve katılıyorsunuz. İnşaallah böyle düşünmüyorsunuzdur.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Masum_155, Bir saat önce yazdı:

@Adnan104 Merhabalar. Bu mesajımda sd kart fişlemesinin saçmalık olduğunu yazmıştım. Hatta avukat Mesut Can TARIM'ın yeni raporunun da sd kart fişlemesinin nasıl bir saçmalık olduğuna dair delil olduğunu yazmış ve o raporun linkini eklemiştim. Ama mesajıma katılmamışsınız.

Katılmama sebebiniz nedir? size göre bu sd kart fişleme saçmalığı GERÇEK'midir ki, mesajıma katılmadınız? Sanırım sd kart fişlemesine inanıyor ve katılıyorsunuz. İnşaallah böyle düşünmüyorsunuzdur.

Polimiğe girmek istemiyorum. Rabbim gerçek masum mağdurlara yardım etsin... 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaşlar kurum savunmasını yapmış ve uyapta görünüyor ben şimdi nasıl cevap verecem hiç bir kiterden bahsetmemiş. sürekli 15 tummuz hain darbe girişiminden bahsetmiş ve fetö nedir sürekli açıkla  yapıp durmuşlar. şimdi ben kendımı nasıl savunacam 1. savunma olacak. elinde dilekçe örneği olan var mı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

kurum genel görüş bildirmiş herkes için aynı olan genel bir savunma..

yeni bir savunma yapmak zorunda değilsin..

ilk mahkemeye verdiğin dilekçende ki savunmana kurum herhangi bir açıklama yapmamış ise ek savunmaya gerek yok.

kurum yeni bir kriter vs öne sürmüş ya da aleyhine bir konu yazmış ise o konuda ek dilekçe ver ve o kurumun o tezini çürütmeye bak.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
varex, 11 dakika önce yazdı:

kurum genel görüş bildirmiş herkes için aynı olan genel bir savunma..

yeni bir savunma yapmak zorunda değilsin..

ilk mahkemeye verdiğin dilekçende ki savunmana kurum herhangi bir açıklama yapmamış ise ek savunmaya gerek yok.

kurum yeni bir kriter vs öne sürmüş ya da aleyhine bir konu yazmış ise o konuda ek dilekçe ver ve o kurumun o tezini çürütmeye bak.

kriter ea ve kurum kanaati idi. ikisindende bahsetmemiş. yeni bir şey yok. yapılan tum sorgulamarda kayıt bulunamamış yazıyor. ama avukat sürekli darbeden ve fetö yapılanmasından bahsetmiş

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...