İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Konuk
mepol00, 23.10.2019 - 16:41 yazdı:

Arkadaşlar, 25. idare mahkemesine 1. kurum savunması gelmiş. 11 sayfa. Uyap vatandaştan görüntüle veya indir yaptığımda sadece 1. sayfa görüntüleniyor. Diğer sayfaları göremiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

diğer sayfalar taranmadığı için göremiyorsundur...

ilgili mahkemenin kalemine gidip görebilirsin gizlilik kararı yoksa tabii.

kurum savunma içeriği hakkın da gizlilik kararı   varsa (gizli tanık vs gibi.)  görme ihtimalin zor..

avukatın varsa onun üzerinden git.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
mepol00, 23.10.2019 - 16:41 yazdı:

Arkadaşlar, 25. idare mahkemesine 1. kurum savunması gelmiş. 11 sayfa. Uyap vatandaştan görüntüle veya indir yaptığımda sadece 1. sayfa görüntüleniyor. Diğer sayfaları göremiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hocam esas no kaç binlerde acaba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KORKUSUZADALET, 9 saat önce yazdı:

hocam esas no kaç binlerde acaba

1700 lerde

varex, 12 saat önce yazdı:

diğer sayfalar taranmadığı için göremiyorsundur...

ilgili mahkemenin kalemine gidip görebilirsin gizlilik kararı yoksa tabii.

kurum savunma içeriği hakkın da gizlilik kararı   varsa (gizli tanık vs gibi.)  görme ihtimalin zor..

avukatın varsa onun üzerinden git.

Cep telefonundan tamamını görebiliyorum. Ancak dizüstü bilgisayarında sadece ilk sayfa çıkıyor.

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Geçen hafta yazmıştım esimin tebligatı geldi bakanligada gitmiş ama bakanlıktan onay bekleniyormuş anlayacağınız polislerde iade karari yetmiyor ne kadar bekleyeceğimiz belirsiz 

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

Herkese güzel haberler alacağı bir gün diliyorum öncelikle bilgilendirme yapayım sorumu sorma dan önce bu surecin eşim adına takipçisi hep bendim bize kabul kararı dün tebliğ edildi karar 24 eylülde verilmiş biz 8 ekimde sistemde gördük 22 ekim elimize ulaştı şimdi bilgisi olan arkadaşlardan ricam biz ne yapmalıyız bizi arayacaklar mıdır yoksa biz arayalım mi emniyeti nasıl işler bundan sonra süreç ve is başı çok uzun sürer mi lütfen cevap verir misiniz? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Selver, 9 saat önce yazdı:

Geçen hafta yazmıştım esimin tebligatı geldi bakanligada gitmiş ama bakanlıktan onay bekleniyormuş anlayacağınız polislerde iade karari yetmiyor ne kadar bekleyeceğimiz belirsiz 

Aynen, çok ağır aksak iş yapıyorlar. Nasılsa bize dokunan olmaz bu işlemlerde diye

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

ikinci bir komisyona tabi oldu artık polisler..

komisyon dosyana baktı birşey yok kabul dedi hakkında..

bu sefer bakanlıkta bekle dur durumunu...

araştırma merkezi mi? emniyet mi?

gerçi o karar bile 6 ayda çıkmıyor..

kısaca deseler arkadaş atılanları istemiyoruz gidin başınızın çaresine bakın.

hiç değilse niyet belli olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi günler arkadaşlar. Hem bilgi amaçlı için , hem de benzer durumda olanların bilgisinden faydalanmak için yazıyorum. 677 egm. ihracıyım. Kriter üst amir kanaati ve EAve O kodu ile fişleme. Nisan 2019 idare mahkemesine başvurmuştum.30.10.2019 tarihli kurum savunmasında üst amir kanaatiyle ilgili hiç bir bilgi belge ve ibare yok, hatta söz edilmemiş. Sadece veri inceleme raporunu göndermişler. Bununla ilgili cevap olarak ne yapmam lazım. Bu kadar basit olmaması lazım ihracın. Şaka gibi koskoca EGM savunmada 12 sayfa darbeden bahsetmiş. Şahsımla ilgili sadece fişleme belgesi sunmuş. Hani üst amir değerlendirme tutanağı. Böyle bir şey yok. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derebom, 2 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar. Hem bilgi amaçlı için , hem de benzer durumda olanların bilgisinden faydalanmak için yazıyorum. 677 egm. ihracıyım. Kriter üst amir kanaati ve EAve O kodu ile fişleme. Nisan 2019 idare mahkemesine başvurmuştum.30.10.2019 tarihli kurum savunmasında üst amir kanaatiyle ilgili hiç bir bilgi belge ve ibare yok, hatta söz edilmemiş. Sadece veri inceleme raporunu göndermişler. Bununla ilgili cevap olarak ne yapmam lazım. Bu kadar basit olmaması lazım ihracın. Şaka gibi koskoca EGM savunmada 12 sayfa darbeden bahsetmiş. Şahsımla ilgili sadece fişleme belgesi sunmuş. Hani üst amir değerlendirme tutanağı. Böyle bir şey yok. 

Emin ol onlarda ne yaptığını tam olarak bilmiyorlar. Kurum kanaati denilen saçmalık biz görürmüyüz görmezmiyiz bilmiyorum ama ileride başlarına çok iş açacak. Tanımadıkları bilmedikleri kişi hakkında kurum kanaati. kanaat kanaat evet bir çok düğümün çözümü bu kelimede.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, 17 saat önce yazdı:

devrem benımde kurum kanaati ve ea diye kodlama. bende idare mahkemesine başvurdum bakalı  kurum savunmasında ne diyecek çok merak ediyorum. hakkımızı yıyenden Allah hesabını sorsun. ben anlamadım bu işi ya. bir ınsanın hayatını karartmak bu kdar mı kolay. ya yapılan bu vicdansızlığı gavurlar yahudiler yapmaz ya.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KORKUSUZADALET, 23 dakika önce yazdı:

devrem benımde kurum kanaati ve ea diye kodlama. bende idare mahkemesine başvurdum bakalı  kurum savunmasında ne diyecek çok merak ediyorum. hakkımızı yıyenden Allah hesabını sorsun. ben anlamadım bu işi ya. bir ınsanın hayatını karartmak bu kdar mı kolay. ya yapılan bu vicdansızlığı gavurlar yahudiler yapmaz ya.

Aynen öyle devrem. Devrem kurum kanaatiyle ilgili kurum savunmasında bir şey yazmamış. yorum bile yok. 12 sayfa matbu darbe ve ohalden bahsetmiş. Banane bunlardan benle ilgili bir şeyler yaz. Ama yok ki yazsınlar. Sana da aynısı gelir merak etme. Uyap bilgilerini eklemişler. sgk kaydı, banka vs. vs. hiçbiri yoktu zaten.  Takipsizlik kararım var. Birde veri inceleme raporunu eklemişler.(Ayet ya Haşa). Hiç hukuk okumamış birisine göstersen bu savunmayı gülerler ya. Şaka gibi. Allah nasıl biliyorsa öyle cezalarını versin, en ufak bile olsa, sebep olanların ve haksızlığı gidermek için kılını bile kıpırdatmayanların.

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...