İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Aym top cevirmeye devam ediyor

Diger tum burokrasinin yaptigi gibi

Aman bana dokunmasinlar

Top benden gitsin

Sorumsuzluk maddesi iptal edilmemesi demek

Hukuk varmış gibi çek panpa oynamaya devam

672 KHK meb sendika beraat 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Saitama, 2 saat önce yazdı:

Sendikal hareket anayasa ile garanti altına alınmış bir haktır

Daha ortada net birşey yok ama umut dünyası hocam ? inşallah ayırmadan hepimiz için hayırlı olsun

Bu işin sonu yok hocam.. Bir an önce pasaport alıp topuklamak lazım. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
677-AD, 07.07.2019 - 16:14 yazdı:

OHAL komisyonu sd karta göre karar veriyor.

Sd kart olmassa göreve komisyon tarafindan kabul alirdiniz.

EGM en son butun ihrac personel dosyasini sd kart fislemesi ile OHAL komisyonuna gondermistir.

Kurum goruşu cd kart bilgileri oluyor.

701 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
yandancarkli, Bir saat önce yazdı:

Aym top cevirmeye devam ediyor

Diger tum burokrasinin yaptigi gibi

Aman bana dokunmasinlar

Top benden gitsin

Sorumsuzluk maddesi iptal edilmemesi demek

Hukuk varmış gibi çek panpa oynamaya devam

vergici672, 1 saat önce yazdı:

AYM bekleneni yaptı ve sorumsuzluk maddesini reddetmedi. Eşlere ilişkin pasaport maddesini iptal etti ama zaten eşler pasaport alıyordu. 

Bu nedir ya? Çete işi değil de nedir? Devleti dün paralel yapı ele geçirmiş bugün başkası ne farkı var hukuku uygulamayan AYM üyesi, başkanı sizin yatacak yeriniz yok... Allah ömür verirse mezarınızda sizi ziyaret edecem!

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

tv5 te khklılar konuşuluyor

672-ret-ankara 24

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şimdi * hoca olsa ve gündemi değerlendirse ne güzel olurdu.Onun yorumlarını özledim.

672-Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyondan iade olan kendini kurtaracak 

geriye kalanlar belirsizliğe sürünmeye devam 

672li - 1.derece yakından bekliyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@realist83 arkadaşlar herkes korkuyor herkes tepeden tırnağa ama daha bir hafta önce K.Maraş'ın Afşin ilçesi olması lazım İlçe Milli Eğitim Müdürü yanlış bir şeyler yapıyor siz ayrıntısını internetten okursunuz bununla ilgili de disiplin kurul toplanıyor vali yardımcısının başkanlığında buna maaş kesim cezası veriyorlar ama İlçe Milli Eğitim Müdürü Cumhurbaşkanı başdanışmanının kardeşi imiş sonuç ne mi oluyor Vali verilen cezayı iptal ediyor üstüne üstlük İçişleri Bakanlığı da o vali yardımcısını açığa alıyor soruşturmanın selameti açısından aym üyeleri bizce güzel bur karar verebilir mi konjektür değişmeden zor 

701 KHK polis 26 nisan mağduru ağaç kökü sevmeyen takipsizlik almış adaleti bekleyen bir garip insan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
aylin yağmur, 12 dakika önce yazdı:

Şimdi * hoca olsa ve gündemi değerlendirse ne güzel olurdu.Onun yorumlarını özledim.

Aynen ya en azından sevgili msa ya da diğer yöneticiler öngörü ve durum analizi yapsalar çok iyi olurdu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 2 saat önce yazdı:

AYM bekleneni yaptı ve sorumsuzluk maddesini reddetmedi. Eşlere ilişkin pasaport maddesini iptal etti ama zaten eşler pasaport alıyordu. 

Sn vergici,

Nasil alabiliyorlar ben esim adina takip ediyorum ve yurtdisi yasagim var 

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...