İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Konuk

Öbür siteden (başvuruyorum) üslub vs nedenlerle şutlanan bir çok üye vardı, onlarin hatirlayin. Elbet onlardan bazıları burada olabilir.

E günümüzde troll lük diye meslekte var ?

Okuyup geçin, siz cevap verdiginizde mutlu, oralı olmazsanız rahatsız olurlar

Travma da büyük

Bayanlar baylar gerilmeye gerek yok.?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok da cevap vermemek lazım bence. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dr. Kinesyoloji, 26 dakika önce yazdı:

Günaydın canlar, insanoğlu deyip geçiyorum.

Forumda çıkan reklamlar olmasaydı forumu devam ettirebilme imkanim yoktu.

Ddos ataklar ve güvenlik aciklari için amerikali bir firmadan aylık 600 tl ve ozel host icin aylik 150 tl ödüyordum.

Evet cok fazla dost ve dua kazandım. Bu dost diye gördüğüm insanlar icin buraya yazıyorum. Tek amacım onların yanlız hissetmemesini saglamak ve moral verebilmek.

Hak edene saygılar selamlar...

Paylaşımların için harcadığın emeğe ve özveriye minnettar olduğumu bilmenizi isterim.Çok teşekkür ederim, iyi ki öyle bir sayfa ile sizi tanımışım (sanal alemde). Daha güzel yarınlar için lütfen paylaşımlara devam ediniz.

679 KHK  - Adli İdari İşlem Yok - Kriter Yok - Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Daha da inceliyorlar.. ne bitmez işmiş.

cihan medya ve istifa edilmiş 19 aylık sendikadan kabul alan var mı?

artık umudum yok gibi..

Kines hocama emeklerinden dolayı teşekkür ederim...

Akrabaların bile sırtını döndüğü bir dönemde binlerce kişiye sahip çıkan bazı kişilere karşı vefalı olalım...

Buradan Melih hocam da selamlarımı iletiyorum....

UMUTSUZ OLMAYALIM! HER GECENİN BİR GÜNDÜZÜ VARDIR..

672 meb sendika+Cihan medya İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dr. Kinesyoloji, 38 dakika önce yazdı:

Günaydın canlar, insanoğlu deyip geçiyorum.

Forumda çıkan reklamlar olmasaydı forumu devam ettirebilme imkanim yoktu.

Ddos ataklar ve güvenlik aciklari için amerikali bir firmadan aylık 600 tl ve ozel host icin aylik 150 tl ödüyordum.

Evet cok fazla dost ve dua kazandım. Bu dost diye gördüğüm insanlar icin buraya yazıyorum. Tek amacım onların yanlız hissetmemesini saglamak ve moral verebilmek.

Hak edene saygılar selamlar...

Teşekkürler hocam. Siz takılmayın söylenenlere... ?

"Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Esaretin Bedeli, 9 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. 

Eşi Adli ceza alıpta iade olan var mı bildiğiniz ? 

Foruma böyle bir iki iade yansıdı hocam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba ben geldim. Kümes hocanın yazdığını görmek güzel birşey?

AÇIĞA BİLE ALINMADAN 670 KHK İLE İHRAÇ. SD KART FİŞLEMESİNDE  EA OLARAK FİŞLENMİŞİM. BU FİŞLEMEYLE ALAKALI ANKARA DA SORUŞTURMAM DEVAM EDİYOR. 14.06.2019 GÜNÜ OHAL KOMİSYONUNDA RET KARARIMI GÖRDÜM. TARAFIMA TEBLİĞ EDİLMESİNİ BEKLİYORUM...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kines hocam hoşgeldiniz ara ara uğrayın lütfen 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
yandancarkli, 4 saat önce yazdı:

https://t24.com.tr/yazarlar/gokcer-tahincioglu-yuzlesme/iltisak-kurabilmenin-dayanilmaz-cazibesi,22915

Tum kurumlar buna gore islem yapiyor tek dayanak bu 

Hukuka bunu bile bile soktular

Tepe tepe kullaniyorlar 

Sonuna kadarda kullanacaklar 

Zaten cok bisey kalmadi ulkenin yuzde elliye yakini teror sorusturmasindan geciyo

Her kapiyi acar herkesi terorist yapar nedir o

Iltisak irtibat iltisak irtibat iltisak irtibat

Öküzün altında buzağı arıyorlar. Yani kafayı yemişler. İnsanlıkları ölmüşte haberleri yok. Zalimlikte nereye kadar gidebilirlerse gidecekler. Çıkmaz sokağın sonuna geldiklerinde günah çıkartacaklar. Bakalım ne kadar inandırıcı olacaklar, gerçekten helalleşebilecekler mi? Gerçi şeytana pabucunu ters giydiklerine göre onu da yapabilirler. 

Deveye boynun eğri, demişler; nerem doğru ki, demiş.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

701khkli, 1 saat önce yazdı:

Dediginiz gibi de yaptım. Oradan da bir adlı işlem baslattim. Baronun kendi mahkemesi olup öyle bir karar verilecekmis şimdiye kadar hiç ses yok. Adalet bakanlığına, barolar birliğine yazdım cevap yazmaya tenezzül bile etmediler. 1.5 yıl oldu 5 yıllık meslek hayatımda evlilik vs için biriktirdiğim bütün birikimi de bu şahsiyeti bozuk aldı. 5 yıl bu devlete 45 derece sıcakta postalın içindeki naylon çorap ayağına yapışa yapışa -20 derecelerde soğuk bombanın gövdesinde elin yapistiginda kimseden aferin beklemedik. Üstüne terörist olduk. Artık küfür etmiyorum onlara. Rabbime teslim ettim kendimi vardır elbette bunun bir hayri deyip atıyorum içime. Alnımın teri, emeğim gitti. 1.5 yıldır hiçbirşey yok banka ekstraları, şahitler, kamera kayıtları,  bu şahısta kartların olduğunun ispatı herşey var fakat 10 ayda 6/3 cezayı verdiler bize  hicbir delil yok iken. Ya sabır mevlam bazen düşündükçe kötü oluyorum. Ben ıçerde zor durumda iken beyefendi benim emeğimi çatır çatır yemiş. Ekstrelere baktığımda adam otelde konaklamış yakıt almış kuyumcuya bile uğramış ya alışveriş yapmış adam ya ben birşey demiyorum allahım kahrı perişan etsin hem bu dünyada hem ahirette ?

Zaten adın çıkmış. Sık ayaklarına... Arkasından hakkını ara. Benim düşüncem.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...