İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

@Kalimm teşekkür ederim. Ara ara bu dijiturk muhabbetini görüyor merak ediyordum. Vay Arkadaş neler var ya. 

672 khk sendika komisyon inceliyor ..................

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
selim koc, 27 dakika önce yazdı:

@lincoln3310 

kines isimli kişi bence bu işlerden güzel kazanç sağladı ve ihtiyacı kalmayınca kapattı, malesef bu coğrafyada hep böyle şeyler olur, yağmur yağınca çıkan şemsiyeciler ve diğerleri gibi. Herkes kendi bağımsız ve özgür düşünsün, kimseye de çok değer vermeyin, çaba gösterin, bağımsız düşünün ve hayatta kimseye muhtaç hissetmeyin (Allah'tan başka)

"Yeterince kazanç sağladı. İhtiyacı kalmadı." diyosunuz öyle mi...

Yani milyoner oldu o zaman desenize, belki de milyarder olmuştur...

Kazancı nasıldıysa artık, "Bu kadar yeter de artar bile. Ooo bu bana çok yav." dedi yani öyle mi...

Siz böyle zengin olup olup "Bu kadar yeter bana." diyen çok kişi gördünüz anlaşılan, başka var mıdır acaba dünyada...

Sizi acil bir forum kurmaya davet ediyorum, sizin de "çok kazanma"nız ve "bu kadar bana yeter" demeniz için...

Sırayla dönelim köşeyi, ilk sıra sizin olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
selim koc, 13 dakika önce yazdı:

@lincoln3310 

kines isimli kişi bence bu işlerden güzel kazanç sağladı ve ihtiyacı kalmayınca kapattı, malesef bu coğrafyada hep böyle şeyler olur, yağmur yağınca çıkan şemsiyeciler ve diğerleri gibi. Herkes kendi bağımsız ve özgür düşünsün, kimseye de çok değer vermeyin, çaba gösterin, bağımsız düşünün ve hayatta kimseye muhtaç hissetmeyin (Allah'tan başka)

Sayın kinesyoloji isterse kendisi bu yazılanlara cevap verecektir; zira bunun için imkanı var, o nedenle ben başkasının rolünü çalmayacağım. Fakat ortada bir bilgi kirliliği var buna bir açıklama yapmak lazım; şunu belirteyim başvuruyorum'daki reklam gelirlerinden ciddi bir gelir elde etmesi pek mümkün değil zira sürekli aktif olan bir forumun hosting masrafları biraz fazla tutar. Ortalama Günlük aktif kullanıcı sayısı 150-200 olan bir sitenin reklam gelirleri hosting masraflarını dahi larşılayamaz.

Bu arada şunu da yazmam artık elzem oldu; bir 1-2 mesajımda sayın özgür karagedik'in kanalına abone olunması ve başvuruyorum'da çıkan reklamlara tıklanarak sitenin maddi yüküne destek olunmasını söylemiştim. Aradan 1-2 ay geçtikten sonra yine, sitede çıkan reklamlara tıklanması gerektiğini yazdım. Fakat bu mesajım yayınlanmadı, hemen akabinde kinesyoloji hocamdan "gerek olmadığı, bir şekilde masrafların karşılandığına" dair bir mesaj aldım. Eğer kinesyoloji hocamın maddi olarak bir beklentisi olsaydı, benim yazdığım çağrıları silmek yerine beğenmesi gerekirdi. 

Ha bu yazdıklarımdan bir yalakalık felan çıkarılmasın. Ömrümde yapmadığım bir şeyi adını bilmediğim, yüzünü dahi görmediğim bir insan için hele hiç yapmam, bunu kendime zul sayarım. ben olmuş bir olayı anlatarak gerekli çıkarımı okuyucuya bırakayım.

686 nolu KHK. İnleme devam etmekte. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence bu tür yorumlara cevap bile vermeyin.Kim neye inanmak istiyorsa ona inanıyor.Fikri değişmiyor.

Kines Hocamı bilen bilir,bilmeyen kendi bilir.☺

672 MEB sendika istifa

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Şüphesiz insan çok nankördür...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
701khkli, 3 saat önce yazdı:

Mrblar benim çok farklı bir sorum olacak kbkmayin lütfen .  Cezaevinde iken sözde avukat bir adi tarafından dolandirildim.  Tutuklandigim esnada aileme kredi banka kartlarımı şifreleri ile beraber borçlarımi ailemin kapatması için avukata sulh ceza sonrasında  emanet ettiim fakat bu avukat bozuntusu neyim var neyim yok yok hepsini çekmiş savcılığa başvuru yaptım aradan 1.5 yıl geçti fakat ceza işleri genel müdürlüğünde olduğu bilgisi verildi. Sormam gereken soru şu  daha neler yapmam gerekiyor ciddi bir miktar dolandirildigimi herşeyiyle beraber (tanık banka ekstresi ve tutuklu olup dışarıdaki atilerden çekildiği vs) belirttim. Şimdi ne yapmam gerekiyor ne kadar sürede sonuçlanır ve paramı geri alabilir miyim şimdiden tskler

Arkadaşım, bu konularda çok bilgi sahibi değilim. Fakat aklıma şöyle bir şey geldi; bu avukatın yaptıklarını kanıtlayabiliyorsanız, bu kanıtları bir de avukatın bağlı olduğu baroya götürüp oradan ne yapabileceğinize dair bilgi almaya çalışsanız nasıl olur.

686 nolu KHK. İnleme devam etmekte. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bakın ben kines hocayı hiç görmedim tanımıyorum da ama ona nankör demek bu işten yararlandı demek bence çok büyük terbiyesizliktir ayıptır bizi kaybettiren hep bu işte hemen insanlara bir etiket yapıştırıyoruz doğrusu şudur Kines hocam yaptığınız her şey için Allah razı olsun teşekkürler 

701 KHK polis 26 nisan mağduru ağaç kökü sevmeyen takipsizlik almış adaleti bekleyen bir garip insan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba arkadaşlar. Bir sorum olacak. 

Eşi Adli ceza alıpta iade olan var mı bildiğiniz ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Evet aslında çok kazandı:

Dost kazandı, dua kazandı, bizleri kazandı, sevap kazandı bol bol...

Tek kaybettiği:

Zaman... O da sadece bazı insanlar için, tüm nankörlüklerine rağmen...

Eğer bu insanın bilgilerinden, sitesinden, forumundan zerre kadar faydalandıysanız borçlusunuz zaten, karşılığında ne verdiniz de hesap soruyorsunuz...

Ki herkese hakkını helal etti kaç defa...

Biz de helal ettik...

Nolur artık içinizde kalsın cümleleriniz, kendi kendinize konuşur gibi yazmayın nolur...

Gündem okuyalım sadece, bize bu yakışır, böyle konuşmak değil...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet Bakanlığı personellerinden ses seda yok. Acaba kaç dosya kalmıştır.  Akıllı Apo geçenlerde rakam vermisti başvuruyorum da. Kalan 6000 diye falan. Gerçi ben 701 khk. Sona kalır benim karar kesin. Sen ne dersin ihraç uzman?

701 KHK adalet bakanlığı. 25. idare mahkemesi(04.11.2019 açılış)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...