İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Ktb, 5 dakika önce yazdı:

Kusura bakma kardeşim ama devamlı burdayazıyorsun.  Boş insansın belli. İmsa aldım ümidini kırma. Açıkçası boş olduğun için ütibar etmiyorum sana ama insanları bol yere izleme de gönlüm el vermitor.  Git bir işte çalış bişey yap

Ne alaka? Niye ümit kırayım ki komısyon orda karar orda bekle gör aha kapı aha da .... saçma saçma konusup durmayın tahammülün yoksa okuma kardeş, millet kaba yerınden çıkarmıyo bunları, tanımadıgın adama da boş insan deme şeytan doldurur, yakın mesafe konusalım.. burayı meşgul etmeyelim özele gel

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Albatros koyu sfetocu gorevinin basinda ismini verdigi kisilerden stakipsizlik alipa gorevinde olanlar var

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 18 dakika önce yazdı:

Az önce baktım il ilçe nüfus müdürlüklerine başvurun yazıyor. Demek ki yurtdışı çıkış yasağım mevcut.  Ne diyeyim Allah’ından bulsunlar. 

Aslında ben, tüm khk'lıların yurtdışı yasağı olduğunu düşünüyordum ama forum kullanıcısına ait alttaki bu mesajı görünce ilginç geldi.

Belki sadece soruşturma/kovuşturma geçirenlere yasak vardır diyeceğim ama bilemedim.

Orhan Arslan, Bir saat önce yazdı:

Bende e devletten pasaport bilgilrne baktm eskiden ilçe nüfus müdürlüğune başvurun yazıyordu smdi sadce kimlik bilgilerm çıkıyor

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Birakin bu duyumlari

Kurum olumsuz gorus verirse dosyada kim oursa olsun red verecektir

Herkes tanik beyanlariyla iltisakli oluyor somut hic bir delil yok

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
tustus, 5 dakika önce yazdı:

Aslında ben, tüm khk'lıların yurtdışı yasağı olduğunu düşünüyordum ama forum kullanıcısına ait alttaki bu mesajı görünce ilginç geldi.

Belki sadece soruşturma/kovuşturma geçirenlere yasak vardır diyeceğim ama bilemedim.

Benimde soruşturma var katip ile konuşmuştum geçen hafta takipsizlik yazacaz demişti dijital için bilir kişi raporu bekliyoruz demsti belki takipsizlik verilmiş olabilir .bana da enteresan geldi çünkü bnde sürekli pasoport kaydına bakardm geçen hafta baktm dediğiniz gbi il ilçe yazıyordu smdi sadce TC çıkıyor yarın emniyettn sorgulatacm bakalm gerçekten kalkmis mi diye

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu albatros iltisakli olmuyor niye cdvermis icinde isim venotlar Halinde bu kisi sucsuz orgutu cozucu bilgilef vermis gorevinin badinda bu kavatida atin bilgileri almissiniz 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Orhan Arslan, 3 dakika önce yazdı:

Benimde soruşturma var katip ile konuşmuştum geçen hafta takipsizlik yazacaz demişti dijital için bilir kişi raporu bekliyoruz demsti belki takipsizlik verilmiş olabilir .bana da enteresan geldi çünkü bnde sürekli pasoport kaydına bakardm geçen hafta baktm dediğiniz gbi il ilçe yazıyordu smdi sadce TC çıkıyor yarın emniyettn sorgulatacm bakalm gerçekten kalkmis mi diye

İyi haberler alırsınız umarım. Yasağınız varmışsa ve kaldırılmışsa hangi sebepten olduğunu öğrenebilirseniz sevinirim..

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 14 dakika önce yazdı:

Gözaltı ifade verme vs olmadı. Bildiğim kadarıyla hakkımda açılmış bir dosya, soruşturma yok. 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
tustus, 3 dakika önce yazdı:

İyi haberler alırsınız umarım. Yasağınız varmışsa ve kaldırılmışsa hangi sebepten olduğunu öğrenebilirseniz sevinirim..

Haber veririm durumda herkes için netlige kavuşmuş olur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 9 dakika önce yazdı:

Gözaltı ifade verme vs olmadı. Bildiğim kadarıyla hakkımda açılmış bir dosya, soruşturma yok. 

Demek ki benim soruşturma/kovuşturma tezi de yalan oldu.

Yarın Orhan Bey'den haber bekleyeceğiz artık.

Orhan Arslan, 9 dakika önce yazdı:

Haber veririm durumda herkes için netlige kavuşmuş olur

701 KHK MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...