İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

679 tarım Bakanlığına bağlı il müdürlüğü engelli işçi adli beraat a bendinden  2 gizli tanık marifeti ama bir birlerini yalanlayan gizli tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

CHP mv  ile görüştüm.son donemde sosyal medyada 30 bin iade yada af gibi soyentiler var diye.Somut birsey yok cevabini verdi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ne kadar başarılı olacağı bilinmez ama siyasette ve mevcut düzende çok köklü değişikliklere neden olacağı kesin gibi. 

Galiba ambargo var. Haber değeri çok yüksek olmasına rağmen basında çok az yerde yer buldu kendine. Bakalım ne olacak.

Görmeyenler için paylaşayım efendim. 

https://www.karar.com/guncel-haberler/ali-babacan-karara-konustu-yil-bitmeden-partiyi-kuruyoruz-1319296

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
caş, 4 dakika önce yazdı:

CHP mv  ile görüştüm.son donemde sosyal medyada 30 bin iade yada af gibi soyentiler var diye.Somut birsey yok cevabini verdi.

İlahi.... Olsa bile o nerden bilsin kardes.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 10 saat önce yazdı:

bu adalet bakanlıgı albatros duyumunu eşim bana 1 ay önce soylemişti bende buraya yazmıştım. Bu arkadaşta aynı duyumu almış. Komısyondan bekleyen albatroslara kabul yok.

yavvv sen ne diyorsun kardes? hic mi takip etmiyorsun gundemi? albatrostan iade olanlar oldu adalet bakanligindan. ayrica idare mahkemesindende bu fisleme listelerinden iadeler muhakkak olacak. yeter artik birak bu kesin olacak söylemlerini. 

695 adalet bakanlığı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 42 dakika önce yazdı:

Bir doz duyum isteyenler için buyrun:

Anketci Kemal OZKIRAZ

25:45'ten sonra...

Bende dinledim kemal beyi gayet net ifadeler kullanıyor. Kemal bey ufurecek adam değil .

Yaşadıklarımı yaşamadan olmesinler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
eylül sabahı, 17 dakika önce yazdı:

yavvv sen ne diyorsun kardes? hic mi takip etmiyorsun gundemi? albatrostan iade olanlar oldu adalet bakanligindan. ayrica idare mahkemesindende bu fisleme listelerinden iadeler muhakkak olacak. yeter artik birak bu kesin olacak söylemlerini. 

Kardeş sen o iade olanları bir araştırsana burda bana laf söyleyecegıne ? araştır kimleri koymus araya sonra konusalım, referansın yoksa bekleme boşuna.

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu bana dislike atan adalet bakanlıgı personelleri yazdıklarım burada kalsın. Hepınıxle kararınız çıkınca konuşuruz ? aşırı hafife alıyorsunuz 

672 Egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Policeman63, 2 dakika önce yazdı:

Bu bana dislike atan adalet bakanlıgı personelleri yazdıklarım burada kalsın. Hepınıxle kararınız çıkınca konuşuruz ? aşırı hafife alıyorsunuz 

Bende adalet bakanlığı personelim evet albatros yok ama döneceğimide eminim. Milletin umutlariylada oynama istersen zaten herkes gergin birde sen ortamı germe tamam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karabulut hocam nerelerdesin. Ne zaman kararlar yüklenir acaba. Hatta adımı vereyim bi baktırsan hergün komisyona bakmak istemiyorum. Yada 672 ne zaman bitermiş herhalde benim dosya boş diye bi kenara atıldı

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...