İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

Berat aliyorsun kuruma soruyorlar irtibat iltisak var mi diye zaten bizi kurum ihrac ediyor bu ne tezatlik baska kurumlwra sorun 

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Policeman63, 5 saat önce yazdı:

bu adalet bakanlıgı albatros duyumunu eşim bana 1 ay önce soylemişti bende buraya yazmıştım. Bu arkadaşta aynı duyumu almış. Komısyondan bekleyen albatroslara kabul yok.

Şimdi policeman ben buna inanmıyorum neden inanmıyorum bu Albatros meselesinden Bi dünya adam iade edildi komisyon tarafından enson 701 den de iade oldu daha haziran sonunda şimdi ne değiştide herkez red alacak. Diosun kabul alanların farkı ne 

Kurum adalet bakanlığı infaz Koruma Memuru 701 KHK durum kyok komisyon inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı Sabahlar

Hayat mutlu, mesut olana kısa.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 6 saat önce yazdı:

Aslında ben, tüm khk'lıların yurtdışı yasağı olduğunu düşünüyordum ama forum kullanıcısına ait alttaki bu mesajı görünce ilginç geldi.

Belki sadece soruşturma/kovuşturma geçirenlere yasak vardır diyeceğim ama bilemedim.

Esiminkine baktik, nufus mudurligine basvurun yaziyor. Ohal sonrasi ihrac ve kyok var, benimkinde de pasaport bilgisi bulunamadi yaziyor. Kibristan  gelirken y.disi yasagi ikimize de konmustu ama bilemiyorum neye gore.

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 11 saat önce yazdı:

Düne kadar sadece KHK lıydım. Bugün itibariyle hem KHK lı hem de EYT li oldum maalesef.?

Sayıb sibemol klube hoş geldiniz.

lacivert dosya 677 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Fecimen, 11 saat önce yazdı:

05/09/2019 tarihinde ohal komisyon sayfasında iade yazımı gördüğümü forumdada paylaşmıştım Rabbim tüm mağdur arkadaşlara biran evvel iade olayı nasip eyler inşallah.

Sizden ricam şu şekilde olacak iade sonrası sürecin işleme aşamaları nasıl gerçekleşecek ve daha sonrasında geçmiş haklarımın talebi konusunda nasıl bir dilekçe ile başvuru yapmam gerekmektedir ve bu hakların hesaplanması konusunda(mutemet) destegi almam gerekecekmi bu işlemleri hızlandırabilmem mümkünmü ve bir Meb personeli olmam nedeni ile bulunduğum il içindemi yoksa ilçe olarakta tercih şansı veriyorlarmı yönlendirmeleriniz ve bilgilendirmeleriniz konusunda şimdiden çok  teşekkür ederim. 

Saygılarımla. 

Artık Forumda İade Olanlar bölümüne göz atacaksınız. Linki vereyim.

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hissedarı Olunan Bankanın TMSF’ye Devredilmesi Nedeniyle Mülkiyet Hakkının İhlal Edilmediği

Anayasa Mahkemesi İkinci Bölümü 17/7/2019 tarihinde, Kenan Işık (B. No: 2017/26291) başvurusunda Anayasa’nın 35. maddesinde güvence altına mülkiyet hakkının ihlal edilmediğine karar vermiştir.

http://www.hukuknediyor.com/hissedari-olunan-bankanin-tmsfye-devredilmesi-nedeniyle-mulkiyet-hakkinin-ihlal-edilmedigi/

HukukNeDiyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir doz duyum isteyenler için buyrun:

Anketci Kemal OZKIRAZ

25:45'ten sonra...

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...