İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk
Enteresan, 5 saat önce yazdı:

Maaşlı zamanlarımın 1/3'ünü kazanıyorum ama felaket keyfim yerinde. Tuttuğum herkese anlatıyorum, size de anlatayım da mutluluğuma ortak olun istedim. ? 

Yolu düşen olursa da ücretsiz çay, kayfe, meyvesuyu, kola, soda, gazoz ve bilimum diğer içeceklerimiz ücretsizdir. ?

Efendim hayırlı olsun.Ne derler bilirsiniz bir işin Çırağ’ı olmadan ustası olunmaz.

Ücretsiz olmaz.Hak yiyemeyip efendim.İnşallah zamanla Geliriniz daha da artar.

Hayırlı işler bol kazançlar

JOHN WİCK 3310, 4 saat önce yazdı:

merhaba arkadaslar

uzun zamandır yazmayı planlıyordum nasip bugüneymiş...

Efendim hoşgeldiniz.İnşallah geldiniz hızla iade olursunuz.?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar herkesin kandilini içtenlikle kutluyorum.

İnşallah yarın Aramızdan en az bir kişi iade olurda Hepimiz seviniriz.

Geceniz mübarek olsun

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
werwer, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar herkesin kandilini içtenlikle kutluyorum.

İnşallah yarın Aramızdan en az bir kişi iade olurda Hepimiz seviniriz.

Geceniz mübarek olsun

Teşekkürler @werwer .Rabbim dualarimizi kabul etsin.... 

Hepinize dua edeceğim.???

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Teacher, 23 dakika önce yazdı:

Teşekkürler @werwer .Rabbim dualarimizi kabul etsin.... 

Hepinize dua edeceğim.???

Asıl ben teşekkür ederim.Artık sizin iade olmanız gerekiyor hocam

iyi kalpli insanların duası kabul olur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allahim bu gun ne zor bi gundu isteyken oruc bukadar vurmazdi bebekte olunca hic oturmadim. Bi dusundum simdi bi yatmak vardi iftara kadar? ama nerde anacigimi aradim gurbetlik bi kez daha yirdu beni. hele o 5 dakika kala bziim cimcime ayrani doktu Allahtan haliyi kuratrdik gecenkinde okadar basarli degildik ben yemegi falan unuttum basladim mutfak temizligine kafayi siyircam sandim bian Allahim ramazanda iade olmus olayim ne olurrr??

• Üzülme 2
  • Onaylama 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 3 saat önce yazdı:

Bugün dinlendirdiniz bedeninizi, yarın bismillah deyip tekrar gidersiniz inşallah

Hoşgeldiniz mahallemize. 

Siz memurlar netteki gececi tayfa  sayfasında  yazıyormuydunuz. Sanki orda okumuştum sizi ?

Hoşbulduk

Misafir geldik misafir gidecek gibiyiz bu dünyadan?

evet orda tayfa olarak biz hep varız güzel arkadasliklar edindik şuan aktif yazamayanlar olsada reelde görüşmelerimiz devam ediyor

bizi okumlarinizda ins size rahatsızlık verecek kelimelerimiz olmamıştır 

ilginiz için mutesekkirim ?

Teacher, 3 saat önce yazdı:

Hoşgeldiniz oncelikle@JHON WİCH 3310 .Siz eski forumda da burayı takip ediyormuydunuz,farklı bir isimle?

Hocam ben hemen hemen her platformu takip ediyorum eski formda yenide heryerde ama işte burda hesap açmak bugüne nasip oldu bu formda ilk hesabim farklı bi hesabim hiç olmadı 

Ayrıca sherif benim kadim dostum dur

Sürekli görüşürüz

geçen hafta yanına ziyarete gittim

Hali iyice sizlerede selamı var

werwer, 2 saat önce yazdı:

Efendim hayırlı olsun.Ne derler bilirsiniz bir işin Çırağ’ı olmadan ustası olunmaz.

Ücretsiz olmaz.Hak yiyemeyip efendim.İnşallah zamanla Geliriniz daha da artar.

Hayırlı işler bol kazançlar

Efendim hoşgeldiniz.İnşallah geldiniz hızla iade olursunuz.?

Hoşbulduk 

Hepimiz hızla iade oluruz insaAllah☺️

• Beğeni 3

701 EGM KYOK sd kart AD incelemye devam SGK kaydı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı akşamlar

Ben de sizlerin kandilini kutlamak istedim.İçinizden geçen tüm dualar kabul olsun.

Benim anneciğim bugün 41 gündür yoğun bakımda.Ne yazık ki durumu iyi değil?çok üzgünüm.Sizlerden dua istyorum.Rabbim onu tam sağlığına kavuştursun.Teyzeler 2 Rahmet’in birini versin diye dua ediyorlar,ama inanın ben bu duaya amin diyemiyorum.Allah’ın hazinesi çok geniş ben ancak tam sağlık diliyebiliyorum....Çok zormuş çok.Rabbim tüm hastalara şifa versin...

• Üzülme 9

672 meb ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Boğuyor bu haberler... Yine evlere ocaklara kara haberler düştü. Yine fakir çocukları düştü toprağa.... 

• Üzülme 4
  • Onaylama 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
JOHN WİCK 3310, 2 saat önce yazdı:

Hoşbulduk

Misafir geldik misafir gidecek gibiyiz bu dünyadan?

evet orda tayfa olarak biz hep varız güzel arkadasliklar edindik şuan aktif yazamayanlar olsada reelde görüşmelerimiz devam ediyor

bizi okumlarinizda ins size rahatsızlık verecek kelimelerimiz olmamıştır 

ilginiz için mutesekkirim ?

Sizleri okuyup hepinize ayrı ayrı dua ederdim. Şerif, Mete, aynur hoca , Şehzade ve sultanı hepinize. Okurdum, akşam esim işten gelince hikayelerinizi anlatırdım yemekte. Sizler bizim çocuklarımız gibiydiniz.  Çocuklarımızla dualar yollardık gececi tayfaya, 4 ekimcilere,26 nisancılara.   Oooof ne hızla ilerlemiş zaman. Epeydir bakmıyorum memurlar nete. ?

Bu akşam çok ağladım, çok şehit var diyorlar. İnşallah doğru değildir. Haber yok uykuda tutmadı. Allah'ım yardım etsin şehit analarına babalarına. 21 yaşında bir evladım var, ona baktıkça şehit analarının halı nicedir demeden edemiyorum.?

Ey güzel Allah'ım yardım et ülkemize,devletimize, askerimize tüm güvenlik güçlerine. Lütfen zafer nasib eyle ordumuza. Amin

vergici672, 2 saat önce yazdı:

Boğuyor bu haberler... Yine evlere ocaklara kara haberler düştü. Yine fakir çocukları düştü toprağa.... 

Sormayın hocam, evde bı sağa bı sola dönüp duruyorum. Ateşler düştü evlere

• Üzülme 5

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• Bize eşit şartlarda mücadele imkanı vermediler ki gerçekten ne kadar nitelikli olduğumuzu gösterelim. Hileli zarların olduğu bir oyunun içinde bulduk kendimizi. Şartların eşit olmadığı, zarların hileli olduğu bir oyunda hayatta kalmak bile çok büyük bir başarı. Tüm olumsuzluklara rağmen mücadeleden vazgeçmedik, vazgeçmiyoruz, mücadele edeceğiz. Eninde sonunda kazanacağız, buna şüphe yok. Bize düşen görev, o gün gelene kadar ilk önce akıl sağlığımızı, sonra beden sağlığımızı korumak ve azimle ve inadına yaşamak.  Her birimiz farklı ailelerde, farklı kültürlerde, çok farklı şartlar altında yaşadık, büyüdük ve bu günlere geldik. Hepimizin başına aynı olay gelmiş olsa da, herkesin tepkisi, reaksiyonu, hissettiği şeyler, dayanma eşiği vs farklı. Ama işin özü bence haklı olduğumuzu bildiğimiz böyle bir durumda dirayetli olup yaşamaya devam etmek. Tüm olumsuzluklara rağmen yaşayacağız ve ileride tüm haklarımızı aldığımız günlere akıl ve beden sağlığımız tam olarak ulaşacağız. 
    • Hocam, kendinize haksızlık etmeyin. Devlet söz vermiş 657ye uyduğun sürece sorun yok demiş. Birçok kişi de buna güvenip kendini o memuriyet için hazırlamıştı ve o işe kendini adamıştı. Özellikle belli bir yaştan sonra gerçekten zordu bu işler. Birçok kişiye de yedikleri damga çok ağır geldi, yeni bir hayat kurmak için o psikolojik gücü kendilerinde bulamadılar. Bunun üstüne uğraştığımız davaları parçalanan aileleri ekleyin. Hayatta kalabilmeniz bile başarı aslında.
    • 8 sene geçti ve hiç bir şey değişmedi. Parkomatta  çalışdım, inşaatlarda çalıştım, tarla işlerinde çalıştım, bir buçuk sene kadar dershanede çalıştım (depremden sonra kapandı) fabrikada 3-5 ay çalıştım ödeme sorunu olunca  ayrıldım yine inşaattayım. 8 yılda bir kazmaya sap olamadım, ortalamaya baksan 8 yıl asgari ücret altında kazandım. Hep günü kurtarma uğraşıyla  geçti 8 sene. Bu 8  sene bana ne kadar beceriksiz işe yaramaz olduğumu gösterdi. Bazen düşünüyorum nasıl bir günahım varmışta bu duruma düştüm ve kurtulamıyorum ... Ülkenin hukuk olsun adalet olsun ekonomi olsun vesaire memnun değilizya, ben bunun bin katı kendimden memnun değilim ...
    • Yeminle şaka gibiyiz ya. Herkese açık bir forumda birbirine dilekçe dava danışan, fikir alış verişi yapan, sabır tavsiye eden, gündem hakkında analizler yapan "terörist" mi olur arkadaş? İçinde olmasak tam bir komedi değil mi şu durum aslında? 8 sene be.
    • Bir düşüncem de KHK mağdurlarıyla ilgili... Mağdurlar bu işin çözümünün peyder pey olacağını bir türlü anlayamadı... pazarlamada "foot at the door" diye bir tabir vardır, yani ayağınızı kapıya koyabilirseniz, satışı büyük ihtimalle halledersiniz... burada da o ayak, ufak da olsa, KHK'lı bir grubun toplu iade olmasıydı... mesela takipsizlik-beraat alanlar iade olabilseydi, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iade olma yolu açılacaktı, çünkü o kapı açılmış olacaktı bir kere... ama bunun yerine ne zaman takipsizlik alanların iadesi gündeme gelse, diğer tüm KHK'lılar "bizde, bizde, bizde..." demeye başladı ve o kapıya ayak bu yüzden hiç konulamadı, çünkü kapı hiç açılamadı... Bu talepler nedeniyle, iade işi toplum nazarında en ağır kişinin iade olacağı şeklinde ve çok ağır mali külfete neden olacak şeklinde yorumlandı veya imajı o şekilde verildi (Abdurrahman Dilipak'ın idareyi KHK'lılarla ilgili mali külfetle korkutma twitini hatırlayın)... halbuki hep beraber en azından takipsizlik-beraat alanlar gibi toplum vicdanını da kanatan bir kesimin iade olmasını savunsaydık, orta-uzun vadede birçok KHK'lının iadesi toplum nazarında daha kabul edilebilir hale gelecekti...
  • Yeni Oluştur...