İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

doganadalet692, 2 saat önce yazdı:

@vergici672 hocam iyi oldu na sevindim ben de ne olsun yogun ıstemposu devam halen isteyim 11 gibi evde olurum. Dusunup duruyorum bugun melıh kutlu hocanın sayfasına biraz baktım ıdare mahkemesi sendika yada sadece banka var diye Red ediyor milleti bizde kurum kanaati diye Red ederse ne olacak diye dusunıyorum bazen diyorum saglık filan mı okuyum 2 yıl sonra bakıyorum asgari ucret verecek o da sıkıntısı derdi ayrı ne edeceğimi bilmiyorum Diyarbakır'da işte yok burada hem körerdık hem yoruldum gecen malı musavıre dedim benim 3 diploma var kamu yönetiminde bunlardan biri KHK lıyım nasıl malımusavırlıge basvurabılıy7rmum aradı saolsun yok dedi yeni bir yönetmelik cıkmıs sınavdan önce teminat ımzalatıyrlar KHK ile ıhrac olmadım diye nereye gidiyor ulke anlamadım ne ıs yapacağız madem öyle neden okuduk hıc bir diploma is e yaramıyor özel de ogeetmenlık yasak malı musavırlık yasak adalet var hukuk tamamlasam avukatlık yasak bazen diyorum ben ne ettim haram yemedim memurken hırsızlık yapanları tespit ettim kurumu zarara sokanları tesbit ettim hep devletin vatandaşların menfaatine calıstım hep iyi insan olmaya calıstım bumu karsılıgı barı gavur ilkesine gıdım orada daha degerlı oluruz insan gibi yasariz diyorum inanın kıızm esim olmasa bu ulkede bir an artık durmak istemiyorum 

Hocam öyle düşünmeyin zaten biz okuyup bitirene kadar daha neler değişir kimbilir. İstediğiniz bi bölümü okuyun vakit geçip gidiyor. 

Ben burdaki arkadaşların hiçbirinin kötü olduğunu ya da ne biliyim haram yediğini zerre düşünmüyorum. Napalım hocam imtihan geçecek inşallah sıkmayın canınızı. 

• Beğeni 4

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bize çalıştığımız kurumda bedavaya, Gribi aşısı atılıyordu, ben hiç attırmadım. Normal vatandaşa ücretliydi. 

@LA TAHZEN hocam çalışma şartlarım iyi değil ondan yazmıyorum. Uygun bir iş bulamadım. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Karakeçili Aşrtndn, 10 dakika önce yazdı:

Bize çalıştığımız kurumda bedavaya, Gribi aşısı atılıyordu, ben hiç attırmadım. Normal vatandaşa ücretliydi. 

@LA TAHZEN hocam çalışma şartlarım iyi değil ondan yazmıyorum. Uygun bir iş bulamadım. 

Umarım tez vakitte güzel bir iş bulursunuz ağır şartlarda çalışmak nedir bilirim.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Wonder, 21 dakika önce yazdı:

@Ophelia hocam çok hoşsunuz ? inşallah tez zamanda iade olursunuz..

o sizin hoslugunuz efendim??

insallah.. O zaman bi gelsin mahallede halka tatlı dagiticam ?? Belki hepinizi bir arada bulamayabilirim ama iş yerimde yapmayı düşünüyorum ? Ne için derlerse tüm birikmisimi tek seferde anlatırım millete ohhh mis ? 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Elaziz, Bir saat önce yazdı:

Sayın rose gelinde tanışalım ato da ? özelden yazabilirsiniz.

Dostlar ben ki günde 20 saat uyuyan elaziz, bugün öldüm bittim. Ayaklarıma kara sular indi. Fıtığım ağrıdı hemde nasıl, eklemlerim sızladı. Amaaaaaa kötülükler haksızlıklar  aklıma en çok beş altı kere ya gelmiştir ya gelmemiştir. Okuyacak bir sürü kitap var, bir çok insan tanıdım, tanıdıkları gördğm. Nerelerdesin dediler nasıl mutlu oldum. Çalışmak başlı başına bir terapi imiş. Sabah kalktım tam vazgeçecektim. İyi ki gitmişim. Umarım pişman olmam hep böyle iyi gelir.

Aiiyrıca herkes yaw seni bile mi aldılar yuh yaw dediler. Kimse nin suçlu gözüyle falan baktığı yok. Herkes farkında durumun dostlar.

Neden olmasın. Bu ay kısa olınca fmi vermek yerine çaluşma saatlerimizi kıstılar. Mesela 1de başlamak yerine 3te başlattılar. Şükür çıkışlarımız hep gece olmayacak artık. Yani olur da uyarsa kaçırmam bı fırsatı... ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ophelia, 3 saat önce yazdı:

Beni önce iade edecekler tabi @varex taze kan olayım diye ? Sizin gibi yıllanmışlari ne yapsin teskilat ? 

Şaka bir yana bakmakla yükümlü olduğunuz insanlar varsa sıramı bile isteye size verebilirim fakat yoksa benden önce iade olma fikri aklınızdan geçmesin ? Beraber iade olalım arayı bulmuş oluruz hem ne dersiniz..

tamam o zaman nedenleri mantıklı ve zaruri halleri olduğu için...

sıramı öncelikle dantes, ophelia 'ya ileri düzeyde iadeye en yakın noktadan kaynak yapmak suretiyle ve buraya ismini yazmakla bitirme imkanım olmayan umutlu şekilde iadesini bekleyen tüm arkadaşlara  verdim gitti:)

şaka bir yana en çok ihtiyacı olan,  en kederli, en hassas, en duygulu masum arkadaşlar  çabuk iade olur umarım...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın mahallem.

@Elaziz hocam, tebrik ediyorum. Çok güzel bir iş yapmışsınız. Bu şekilde atın kendinizi dışarıya. Hem 3 kuruş kazanın hem de hayata bağlanın tekrardan.

@Karakeçili Aşrtndn hocam, Allah kolaylık versin. Sanırım tavuk işine devam.

@Ophelia hocam ve @varex hocam, en kısa zamanda iade inşallah ? Beraberce ? 

@doganadalet692 hocam, kendinize ve kızınıza dikkat edin. Sağlık önemli.

Bütün mahallem sabah hava 8-9 derece civarıydı. Sanırım sıcak bir gün geçireceğiz. 

• Beğeni 4

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı sabahlar...ılık ve lodoslu bir hava var buralarda...2. cemre de düşüyor bugün....Recep ayı ....kandil...dua.... Belki bir inşirah.. Rabbim vicdanlarına sırt dönmüş olanların  vicdanlarını uyandırsın..  hakikatleri gözleri görmezlere göz, kulakları duymazlara kulak versin.. haksızlık ve zulümler karşısında susanlara cesaret versin.. duam odur ki evrensel hukuk gelsin... Duruma, zamana, finansal duruma, fiziksel duruma makam mevki durumlarına göre değişmeyen adalet gelsin.. karanlığa düşmüş, kalbi yerine sığmayan, çıkış yolu arayanlara Rabbim karanlıktan çıkarıp aydınlık yollar versin.. Sağlıklı yaşam huzurlu bir aile versin.. Bekar olanlara hayırlı bir eş evlat isteyenlere hayırlı evlat iş isteyenlere hayırlı bir iş versin.. Allah'ım hepimizin meslağine iadesini versin.Günümüz aydın üç aylarımız ve kandilimiz mübarek olsun.. bu aylarda savaş haram.. Allah'ım savaşsız bir dünya nasip eylesin..biraz uzun oldu hakkınızı helal edin..meslek hastalığı..?

• Beğeni 4
  • Onaylama 2

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 42 dakika önce yazdı:

Hayırlı sabahlar...ılık ve lodoslu bir hava var buralarda...2. cemre de düşüyor bugün....Recep ayı ....kandil...dua.... Belki bir inşirah.. Rabbim vicdanlarına sırt dönmüş olanların  vicdanlarını uyandırsın..  hakikatleri gözleri görmezlere göz, kulakları duymazlara kulak versin.. haksızlık ve zulümler karşısında susanlara cesaret versin.. duam odur ki evrensel hukuk gelsin... Duruma, zamana, finansal duruma, fiziksel duruma makam mevki durumlarına göre değişmeyen adalet gelsin.. karanlığa düşmüş, kalbi yerine sığmayan, çıkış yolu arayanlara Rabbim karanlıktan çıkarıp aydınlık yollar versin.. Sağlıklı yaşam huzurlu bir aile versin.. Bekar olanlara hayırlı bir eş evlat isteyenlere hayırlı evlat iş isteyenlere hayırlı bir iş versin.. Allah'ım hepimizin meslağine iadesini versin.Günümüz aydın üç aylarımız ve kandilimiz mübarek olsun.. bu aylarda savaş haram.. Allah'ım savaşsız bir dünya nasip eylesin..biraz uzun oldu hakkınızı helal edin..meslek hastalığı..?

Bütün bu güzel dileklerinize" amin" diyorum @elaf ... 

Bunlar ne güzel,yürekten gelen istekler.Kabul olması dilek ve duasıyla.... 

Hepinizin Regaib Kandilini kutluyorum,Teacher' a dua bekliyorum.?♥️? 

Sabah yaşlı bir amcam beni yolda durdurdu( yaşlılarla çok iyi anlasirim). ? 

" Senin kağıt daha gelmedi mi? " dedi. 

Ben de heyecanla " gelmiş mi,nerden duydunuz" diye komik komik sevindim.?Travma büyük...@vergici672 

varex, 8 saat önce yazdı:

şaka bir yana en çok ihtiyacı olan,  en kederli, en hassas, en duygulu masum arkadaşlar  çabuk iade olur umarım...

Bu güzel duanın sahibinin en kısa zamanda iade olması,yuregindekileri yaşaması dileğiyle.... 

Bu tanıma ben çok uyuyorum @varex .Hemen üzerime alındım.?

• Beğeni 4
  • Kahkaha 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 11 saat önce yazdı:

Valla süte karıştırıp içmiştim. Şimdi yorgunluktan yapamayacağım ama sağlamım iyi geldi ?

Yaşamaya geçtim, kırmızı kurdelemi isterim öğretmenim.

Sevgili @Elaziz ,işte sizi böyle görmek istiyorum.Bir anne,bir öğretmen,bir dost gibi diyorum ki" Siz sadece kendinize güvenin,herşeyin üstesinden gelebilirsiniz,bırakmayın lütfen kendinizi" . 

Yaşamak sanatı çok ama çok zor.... 

Ama ümit,sevgi,umut ile yaşama dört elle sarilmaliyiz... 

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...