İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

günaydın millet.

• Beğeni 3

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merabayııın! Gününüz aydın olsun. 
Çok fazla twitter bilmesem de geçen Rose hanım ile konuştuk. Herkese selam söylememi istedi, önce onu söyleyim de üstümde kalmasın. ? 

Mahalleye uzun zamandır eskisi kadar aktif yazamıyorum, görünüp görünüp kaçıyorum ama sürekli okuyordum ve hala da okuyorum. Önceden eğlenceliydi buralar ama bu aralar herkes çok durgun gibi algılıyorum. Umarım yakın zamanda toparlanır da yine gelince stres atacağımız bir yer haline gelir.  Yoksa sizin adınıza üzülerek söylüyorum ki burayı not defteri ya da günlük gibi kullanırım. Ki bunu hiç istemezsiniz ? 

• Beğeni 3
  • Kahkaha 1

701 Sayılı KHK, Albatros-3A, Takipsizlik, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Enteresan, 1 saat önce yazdı:

Merabayııın! Gününüz aydın olsun. 
Çok fazla twitter bilmesem de geçen Rose hanım ile konuştuk. Herkese selam söylememi istedi, önce onu söyleyim de üstümde kalmasın. ? 

Mahalleye uzun zamandır eskisi kadar aktif yazamıyorum, görünüp görünüp kaçıyorum ama sürekli okuyordum ve hala da okuyorum. Önceden eğlenceliydi buralar ama bu aralar herkes çok durgun gibi algılıyorum. Umarım yakın zamanda toparlanır da yine gelince stres atacağımız bir yer haline gelir.  Yoksa sizin adınıza üzülerek söylüyorum ki burayı not defteri ya da günlük gibi kullanırım. Ki bunu hiç istemezsiniz ? 

Günaydın. Çok hoşsunuz hocam. Herkes nerdeki, @Teacher yine yoksunuz. Çıkın kabugunuzdan. Bizim kaplumbağalar bile hazır çıkmaya. Onlardan önce çıkın?

Elaziz, 3 saat önce yazdı:

Sn @stranger

tedbirimizi alalım ama korkmaya gerek yok. Bence ülkemizi diğer ülkeleri sarstığı gibi sarsmayacak bu virüs. Hani sosyal medyada ve tvlerde hep söylüyorlar ya, her yıl gripten şu kadar kişi ölüyor diye...o sayı koronadan çok çok fazla. Ama kimse bu kadar haberini yapmıyor. Bağışıklığı içerden yani besinlerle güçlendirmek gerek diye düşünüyorum.

Carpe diem mi sn @LA TAHZEN ☺️

Evet evet o dediğinizden hocam ??

• Beğeni 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gn.Editör

Ahlak 24 saat farz, süper

Varmı ? Yok tabi ki

• Beğeni 1

?? Hukuk ve Adalet ??'' SADECE ''

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 3 saat önce yazdı:

Günaydın mahallem. 

Dün akşam evdekiler illa da makarna yiyeceğiz dediler. Ben de makarna, pilav tarzı şeyleri yemiyorum. Az bir parça önceki günden kalan karnabaharı yedim. 2-3 tane de turp vardı. Onları kemirdim. Akşam boyu karın ağrısından duramadım. Turp iyidir, ama sakın fazla yemeyin ??????

Günaydın arkadaşlar biraz geç oldu ama? @stranger hocam insan çocukları için daha fazla endişeleniyor gün boyu okuldalar Allaha emanetler..

Afiyet olsun hocam dikkat edin kendinize? gayet sağlıklı besleniyorsunuz e sporda var maşallah? turp bende çok severim dışı beyaz içi pembe olanları özellikle.. şimdi nasıl canım çekti?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, Bir saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar biraz geç oldu ama?@stranger hocam insan çocukları için daha fazla endişeleniyor gün boyu okuldalar Allaha emanetler..

Afiyet olsun hocam dikkat edin kendinize? gayet sağlıklı besleniyorsunuz e sporda var maşallah? turp bende çok severim dışı beyaz içi pembe olanları özellikle.. şimdi nasıl canım çekti?

Hocam zaten o içi pembe olan mahvetti beni. Ben eskiden normal dışı kırmızı içi beyaz olanı yerdim ?

• Beğeni 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 5 saat önce yazdı:

Günaydın mahallem. 

Dün akşam evdekiler illa da makarna yiyeceğiz dediler. Ben de makarna, pilav tarzı şeyleri yemiyorum. Az bir parça önceki günden kalan karnabaharı yedim. 2-3 tane de turp vardı. Onları kemirdim. Akşam boyu karın ağrısından duramadım. Turp iyidir, ama sakın fazla yemeyin ??????

Benim kizlar???turp yemeye bayılırlar.Hele kabukları kapış kapış gidiyor @vergici672 ...Biz de tarhananin yanına turp keser ve yeriz.Tarhana#,darhane,sizden öğrendim,teşekkürler....

LA TAHZEN, 2 saat önce yazdı:

Günaydın. Çok hoşsunuz hocam. Herkes nerdeki, @Teacher yine yoksunuz. Çıkın kabugunuzdan. Bizim kaplumbağalar bile hazır çıkmaya. Onlardan önce çıkın?

Evet evet o dediğinizden hocam ??

Burdayım @LA TAHZEN ... 

Okuyorum ve fırsat buldukça yazıyorum. 

Bugün ilçede sağlık ocağında yedim,benle birlikte iki hasta daha vardı,form doldurduk.Ogrenim durumlarimizi sordu hemşire hanım.Benimki sormadılar,sanırım belli oluyordu.????Neyse... 

Teyzemin biri ilkokul dedi ve özetledi. 

Sonra yanındakine döndü ve dedi ki" Aslında ilkokul 2.Aman olsun,okuyup ne yapacaksın ki,ABC yıl yazsan ,oluşan yeter." .??? 

Kendimi gülmemek için zor tuttum. 

• Beğeni 2
  • Kahkaha 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kelime hatalarını düzeltiyorum... 

Oluşan değil okusan olacak.?Bir de Sağlık Ocagindaydim olacak.Hizla yazdım ve yolladım,kontrol etmeyince kusura bakmayın lütfen... 

Wonder, 1 saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar biraz geç oldu ama?@stranger hocam insan çocukları için daha fazla endişeleniyor gün boyu okuldalar Allaha emanetler..

Ben de ufakliga bugün kolonya ve dezenfektan aradım ve bulamadım.Gezmedigim eczane ve market kalmadı.?En güzeli elleri bol su ve sabunla kopurtmek... 

RABBİM hepimizi korusun....

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 8 dakika önce yazdı:

En güzeli elleri bol su ve sabunla kopurtmek... 

20 saniyelik bir şarkı bu sırada, süreyi tutmak açısından faydalı.

Hanımım, çocuklara, mini mini bir kuş donmuştu şarkısını önerdi. 20 saniye kadar sürüyormuş. Bunu söyleyip, bitirene kadar yıkayın dedi.

• Beğeni 2

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 31 dakika önce yazdı:

20 saniyelik bir şarkı bu sırada, süreyi tutmak açısından faydalı.

Hanımım, çocuklara, mini mini bir kuş donmuştu şarkısını önerdi. 20 saniye kadar sürüyormuş. Bunu söyleyip, bitirene kadar yıkayın dedi.

Bu şarkıları söylemeyi ve öğretmeyi çok özlediğimi farkettim siz yazinca@vergici672 .Ben Kırmızı Balık şarkısını çok severim.?? 

@neoleear size de günaydın.

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...