İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk RosedewittbukateR

Yok mu bizim kızlardan görüştüğünüz gelseler Sn Güneş, Sn Teacher, Sn Serenennes, Sn stranger vs...

Sn Jeanne d'Arc ve Sn Tebeşir üye olmayabilir gibi geliyor bana...

Yani iade olanlar üye olmaz gibi sanki...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

İnsanların söylediklerini dinleyin, işinize yarayan kısımları kullanın...

Sizi üzen ve yaralayan cümlelere ise çok takılmayın...

Çünki insanlar;

Sizin yaptıklarınızın iyi olup olmadığına değil, onlara bi yararı olup olmadığınıza bakar...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende tanitayim eski arkadaslar beni az cok bilir bu aralar bebek buyutmekle meşgul cok daralmıs karı koca ihraciz saglik bakanlığı esim red alalı baya oldu ben sendikadan halan incelenmekteyim. Bi kızçem bebek ve 1oğlum var kucuk ama ergen olanindan bu aralar malum sabır kalmadigindan cocuklara sabir kalmiyo cok.üzülüyorum bu duruma? 

• Beğeni 4
  • Üzülme 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah karı koca ihraç olanlara yardım etsin en zor durumlarda olanlar onlar. En azından biriniz dönseniz çok iyi olur

• Beğeni 3

672.Ret ?Herkes biliyor geminin su aldığı, herkes biliyor kaptan yalan söylüyor. Herkes biliyor zarların hileli olduğunu. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bitmeyensürec, 3 dakika önce yazdı:

Allah karı koca ihraç olanlara yardım etsin en zor durumlarda olanlar onlar. En azından biriniz dönseniz çok iyi olur

Aynen hocam bianda afadersiniz essektrn düşmüş gibi olduk. Ek gelir yok ev vardi sattik falan 3yil ole.bole idare ettik tam esim ise girdi sevincimiz kursakta biraktilar özel sektör ayak kaydirmaca ne yalanlar ne yalanlar esim ugrasacak takatim yok onlarla dedi Allaha havale etti. Bende.korkmuyor degilim dönerim insallah diyorum ama herseye bi bahane.buluyorlar malum . iade olsam en azindan manevi bi rahatlik olacak esimde bende.cok bunaldik hep duan kendi:den geciyorum cocuklarimi rabbim baskasinin eline baktirmasin

• Beğeni 3

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 25 dakika önce yazdı:

Yok mu bizim kızlardan görüştüğünüz gelseler Sn Güneş, Sn Teacher, Sn Serenennes, Sn stranger vs...

Sn Jeanne d'Arc ve Sn Tebeşir üye olmayabilir gibi geliyor bana...

Yani iade olanlar üye olmaz gibi sanki...

Güneş ve Teacher hocama ulaşamam  ama tebeşir hocama  haber veririm

Serenenes hocam haberdar

Gelir belki

• Beğeni 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bende 3 yillik ögretmendim. Kizima 7 aylik hamiledim. Simdi büyüdü tatli bi kiz oldu. En cokta onun hakkina girdim. Üzüntü stres derken dogru düzgün süt bile veremedim ? ilk zamanlar , esim üzülme ama bu işler 3-4 yila düzelmez demisti. O zaman cok kızmıştim ama nerdeyse 3 yılı bitirmek üzereyiz. 

Umarim bir an önce kabul kararlarini görürüz insallah. Sabırla,  ümitle , diken üstünde bekliyoruz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Of ya Sn Güneş kafama takıldı bak şimdi... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 5 dakika önce yazdı:

Of ya Sn Güneş kafama takıldı bak şimdi... 

İnşallah yolu bulurda gelir hocam

Öyle anı olduki herşey

Numara yada herhangi bir sosyal mecra adresi alamadık

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
LA TAHZEN, 5 dakika önce yazdı:

İnşallah yolu bulurda gelir hocam

Öyle anı olduki herşey

Numara yada herhangi bir sosyal mecra adresi alamadık

Ya benim hep aklımdaydı mail vereyim ona diye balkonda falan konuşurken aslında...

Son üç gün bi twitter yazmak gelmişti imzama, ama sanırım onun twitterı yoktu...

Aslında olmasa da girebilir twittera, yazamaz çizemez ama okur, tweet atayım ortaya olmazsa, belki görür...

Güncelleme • • RosedewittbukateR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...