İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Umutlu, 15.03.2021 - 03:53 yazdı:

Kesinlikle @vergici672 hocam hakkınızı söke söke alacaksınız inşaallah ?Mevlam yâr ve yardımcınız olsun

Teşekkürler... Allah hakkımızda hayırlısını versin...

• Beğeni 4

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar 

Çok uzun zaman olmuş yazmayalı. Telefonu elime alamıyorum derslerden?. Cihaz az, öğrenci çok, e öyle olunca ben geride kalıyorum ?

@Wonderhocam çok teşekkür ederim halimi hatırımı sormuşsunuz. Sizin hatrınızı soramadım bayadır hakkınızı helal edin lütfen ?. Kapıldık hayatın telaşına gidiyoruz.

Nasılsınız. Çocuklar alışabildimi yeni duruma. Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşaAllah bu dönemide atlatacaksınız. Sayılı gün çabuk geçer hocam. Vicdanımız rahat ya gerisi olur inşallah. 

Sevgili mahalle sakinleri Rabbim yar ve yardımcınız olsun. 

Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Bi dostumun dediği gibi 

Sizler bu yüzyılın mazlumlarısınız. Mazlum ile Allah arasında perde yoktur. 

Unutmayın 

Allah a emanet olun dostlar 

?‍♀️?

• Beğeni 5

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 19 saat önce yazdı:

Merhabalar 

Çok uzun zaman olmuş yazmayalı. Telefonu elime alamıyorum derslerden?. Cihaz az, öğrenci çok, e öyle olunca ben geride kalıyorum ?

Sizi de özlemiştik @LA TAHZEN ara sıra da olsa bir ses verin gerçekten çok sessizleşti mahallemiz Allah kolaylık versin salgın sona ersinde çocuklar okullarına tekrar kavuşsun inşaallah canlı dersler zor oluyor

Rose hocam nasıl siz görüşüyordunuz zannedersem konuşursanız selam ve sevgilerimi iletin lütfen

Mahallemizdeki dostların hepsinin yeniden mesleklerine dönmeleri temennisiyle herkese selam ve sevgiler???

• Beğeni 5

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah razı olsun hocam @LA TAHZEN ne kadar incesiniz. Çok şükür diyelim hocam alışmaya çalışıyoruz çocukları hiç götürmemiştim babalarının yanına bu hafta götürcem birini...sırayla diğerlerinide? 

Siz nasılsınız...işler güçler yerindedir inşallah.. Ahh bu uzaktan dersler sanırım bu gdşle kurtulamıycaz Allah sizede evatlarada kolylık versin öğrencisi çok evlrde zor oluyodur ... yokluğunuz çok belli oluyor sizde rose hocam gibi bizi yokluğunuza alıştırmayın unutmayın bizi sizi seviyoruz? 

Sevgili @Ophelia bizm minikte büyüyor.. dediğin gibi tam sevimli dönemleri ablası? tüm sıkıntılarını unutturuyo insana... Sizin işlerde yoğun galiba Allah kolaylık versin çok dikkat et kendine...

Tüm arkadaşlra sağlıklı mutlu huzurlu günler diliyorum ?

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba dostlar. Nasılsınız. Zaman sizede hızlı geliyor mu. Sanki dündü 2021 yılının başı. 3. ayı bitiyor ?. Zamana yetişemiyorum ben. Sizlerde nasıl, aynı mı? Dün 2 kardeşimizin döndüğünü öğrendim. İnşallah sizlerinde dönmeniz yakındır. 

@Teacher hocam nasılsınız, nerelerde, ne haldesiniz. Merak ediyorum.

Dün burada akademik kariyeri oldukça iyi bi akademisyen kardeşimin vinç altında can verdiğini öğrendim. ALLAHım dedim, Allahım iyiki varsın, iyiki ahiret var ? Tarifi imkansız duygular içerisindeyim. Değdimi acaba yaşattıkların. Söylenecek çok söz var ama Allaha havale ediyorum 

Umutlu, 24.03.2021 - 02:09 yazdı:

Sizi de özlemiştik @LA TAHZEN ara sıra da olsa bir ses verin gerçekten çok sessizleşti mahallemiz Allah kolaylık versin salgın sona ersinde çocuklar okullarına tekrar kavuşsun inşaallah canlı dersler zor oluyor

Rose hocam nasıl siz görüşüyordunuz zannedersem konuşursanız selam ve sevgilerimi iletin lütfen

Mahallemizdeki dostların hepsinin yeniden mesleklerine dönmeleri temennisiyle herkese selam ve sevgiler???

Hemde çok zor oluyo hocam. Allah dan yüzyüze eğitim azda olsa başladı. 8 ve 12. Sınıfta olanlar gidiyor. 5.sınıfda okuyan kalıyor sadece. Yoksa her odadan bi ses, sesler birbirine karışıyor. Biri derse katılırken diğerine ses gidiyor. Bayaa sıkıntı. Ama buna şükür. Dünüşüm iyi hocam. Çalışıyo, maşallah hiç boş durmuyor. Allah emeklerini zayi etmesin. İletirim selamınızı. ?

Wonder, 18 saat önce yazdı:

Allah razı olsun hocam @LA TAHZEN ne kadar incesiniz. Çok şükür diyelim hocam alışmaya çalışıyoruz çocukları hiç götürmemiştim babalarının yanına bu hafta götürcem birini...sırayla diğerlerinide? 

Siz nasılsınız...işler güçler yerindedir inşallah.. Ahh bu uzaktan dersler sanırım bu gdşle kurtulamıycaz Allah sizede evatlarada kolylık versin öğrencisi çok evlrde zor oluyodur ... yokluğunuz çok belli oluyor sizde rose hocam gibi bizi yokluğunuza alıştırmayın unutmayın bizi sizi seviyoruz? 

Sevgili @Ophelia bizm minikte büyüyor.. dediğin gibi tam sevimli dönemleri ablası? tüm sıkıntılarını unutturuyo insana... Sizin işlerde yoğun galiba Allah kolaylık versin çok dikkat et kendine...

Tüm arkadaşlra sağlıklı mutlu huzurlu günler diliyorum ?

Şükür hocam, iyiyiz. Eşim sigortalı iş buldu eksik günü vardı emekli olması için, onları tamamlıyor. Nasipse 9.ayda vereceğiz dilekçemizi. Ben evde, zaman akıp gidiyor. Özlemiştir babaları kuzularını. Güzel olur inşallah. Boğazı düğümlenir ya insanın. Böyle durumlarda, şuan öyleyim. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sabır hocam inşallah geçecek. Allahın izniyle anı olarak kalacak sadece. Öpüyorum guzuları. Kendinize iyi bakın 

@Opheliam Allah yar ve yardımcın olsun. Polisliğin zor zamanlarında polisdin. Şimdi de en çok yıpratan sağlık sektöründesin. Zoru seviyorsun guzum ??. Şaka bir yana Allah işlerini kolaylaştırsın. Hakkınız ödenmez. ???

Size doyum olmuyor dostlar, gideyimde öğrencileri uyandırayım. Allah a emanet olun ?‍♀️

See you tomorrov (küçük kızın dersinde duydum??. İşlerim olmasa dersi dinliyorum. Baya güzel öğretiyor hocamız. Ben bile öğrendim☺️

• Beğeni 5

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Wonder, 21 saat önce yazdı:

Hocam Allah kavuştursun inşallah. Enteresan bir hukuk düzeni içerisindeyiz. Sabıkası kabarık insanları salıp, tekrar suç işlemelerine müsaade ederken, bu insanlara bu eziyeti anlayamıyorum. Hukukçu olarak aklım da vicdanım da almıyor. Ne diyelim, inşallah kendi yaptıkları adaletle muamele görürler.

LA TAHZEN, 2 saat önce yazdı:

-Dün burada akademik kariyeri oldukça iyi bi akademisyen kardeşimin vinç altında can verdiğini öğrendim. ALLAHım dedim, Allahım iyiki varsın, iyiki ahiret var ? Tarifi imkansız duygular içerisindeyim. Değdimi acaba yaşattıkların. Söylenecek çok söz var ama Allaha havale ediyorum 

-Hemde çok zor oluyo hocam. Allah dan yüzyüze eğitim azda olsa başladı. 8 ve 12. Sınıfta olanlar gidiyor. 5.sınıfda okuyan kalıyor sadece. Yoksa her odadan bi ses, sesler birbirine karışıyor. Biri derse katılırken diğerine ses gidiyor. Bayaa sıkıntı. Ama buna şükür. Dünüşüm iyi hocam. Çalışıyo, maşallah hiç boş durmuyor. Allah emeklerini zayi etmesin. İletirim selamınızı. ?

-Şükür hocam, iyiyiz. Eşim sigortalı iş buldu eksik günü vardı emekli olması için, onları tamamlıyor. Nasipse 9.ayda vereceğiz dilekçemizi. Ben evde, zaman akıp gidiyor. 

-See you tomorrov (küçük kızın dersinde duydum??. İşlerim olmasa dersi dinliyorum. Baya güzel öğretiyor hocamız. Ben bile öğrendim☺️

-Rahmetlinin haberini görünce çok üzüldüm. Mecbur kalsam belki ben de öyle bir yerde çalışacaktım. Nelere mahkum ettiler insanları. 

-8 ve 12'nizin hakkı da ödenmez. Durumları iyi olan ailelerin çocukları özel eğitimlerini aldılar bu dönemde. Çocuklarınız o çocuklar ile rekabet etmek zorunda kalacaklar. Buna yatırılması gereken paralar, müteahhitlere-kredilere gitti. Bu çocukların haklarını çok yediler.

-Eşiniz için çok sevindim. İnşallah emekli olup, hakkını alana kadar en azından evinde huzurla oturur.

-Bir "w" harfi hariç gayet doğru olmuş.

• Beğeni 3

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevgili @LA TAHZEN az once bende bi tanigin durumunda gördüm kendisinin velisiymis cok naifti kibardı diye yazmıs. Bende kendisine cok insanı harcadılar dedim. Geriye evet bir cok masum insanı malesef dedi. Sunu birkez daha anladim hic ummadigimiz insanlar bizlerin haksizliga maruz kaldigimizi biliyorlar belki en yakinlarimiz malesef bole gormezken.bu konustugun kisi benim durumumu az cok biliyor ama birkez olsun bana sormadi kırmamak uzmemek icin eski samimiyetimiz devam ediyor. Cok sukur ki böyle insanlardı var hayatımda.?

• Beğeni 5

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
LA TAHZEN, 7 saat önce yazdı:

Merhaba dostlar. Nasılsınız. Zaman sizede hızlı geliyor mu. Sanki dündü 2021 yılının başı. 3. ayı bitiyor ?. Zamana yetişemiyorum ben. Sizlerde nasıl, aynı mı? Dün 2 kardeşimizin döndüğünü öğrendim. İnşallah sizlerinde dönmeniz yakındır. 

@Teacher hocam nasılsınız, nerelerde, ne haldesiniz. Merak ediyorum.

Dün burada akademik kariyeri oldukça iyi bi akademisyen kardeşimin vinç altında can verdiğini öğrendim. ALLAHım dedim, Allahım iyiki varsın, iyiki ahiret var ? Tarifi imkansız duygular içerisindeyim. Değdimi acaba yaşattıkların. Söylenecek çok söz var ama Allaha havale ediyorum 

Hemde çok zor oluyo hocam. Allah dan yüzyüze eğitim azda olsa başladı. 8 ve 12. Sınıfta olanlar gidiyor. 5.sınıfda okuyan kalıyor sadece. Yoksa her odadan bi ses, sesler birbirine karışıyor. Biri derse katılırken diğerine ses gidiyor. Bayaa sıkıntı. Ama buna şükür. Dünüşüm iyi hocam. Çalışıyo, maşallah hiç boş durmuyor. Allah emeklerini zayi etmesin. İletirim selamınızı. ?

Şükür hocam, iyiyiz. Eşim sigortalı iş buldu eksik günü vardı emekli olması için, onları tamamlıyor. Nasipse 9.ayda vereceğiz dilekçemizi. Ben evde, zaman akıp gidiyor. Özlemiştir babaları kuzularını. Güzel olur inşallah. Boğazı düğümlenir ya insanın. Böyle durumlarda, şuan öyleyim. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Sabır hocam inşallah geçecek. Allahın izniyle anı olarak kalacak sadece. Öpüyorum guzuları. Kendinize iyi bakın 

@Opheliam Allah yar ve yardımcın olsun. Polisliğin zor zamanlarında polisdin. Şimdi de en çok yıpratan sağlık sektöründesin. Zoru seviyorsun guzum ??. Şaka bir yana Allah işlerini kolaylaştırsın. Hakkınız ödenmez. ???

Size doyum olmuyor dostlar, gideyimde öğrencileri uyandırayım. Allah a emanet olun ?‍♀️

See you tomorrov (küçük kızın dersinde duydum??. İşlerim olmasa dersi dinliyorum. Baya güzel öğretiyor hocamız. Ben bile öğrendim☺️

Canimm @LA TAHZEN ???❤️??

nasıl hitap edecegimi bilemedim, icimden böylesi geldi ? umarim kabalik etmemisimdir. 

buralarda uzun süre gorunmeyince özlüyoruz sizi ?  

Ögrenmeye bu kadar acik olmaniz çok güzel.. Hele de icinde bulundugunuz kosusturmacanin icindeyken. Kendinize iyi bakin??buralari da bos birakmayin olur mu ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 18 saat önce yazdı:

Çok acı bir ölüm?söyleyecek söz bulamıyorum?Allah ailesine sabır versin nur içinde yatsın, bu duruma düşmesine sebep olanın yanına kalmaz inşaallah ama işte giden canlar geri gelmiyor?

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar, Ramazan-ı Şerif’in habercisi, merhamet ve mağfiret gecesi Berat Gecemizin İslam alemi ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve birlik getirmesini, günahların affına,hastalıkların def’ine, nimetlerin bereketine, masumların haklarını almasına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 3

İyi olmak kolaydır zor olan adil olmaktır...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...