İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Elaziz, 38 dakika önce yazdı:

Size bu şekilde misafir gelse, virüsten kendinizi nasıl korurdunuz? 

????????

Sevgili @Elaziz ,üniversiteli oğlum yaklaşık 1 ay önce otobüs ile geldi,eşimin ve yaşlılarımın kronik rahatsızlıkları var,oğlumu 10 gün diğer odada karantinaya aldık.???Yemeklerını yaptım,mutfakta tepsıye hazırladım,odasında yedi.Aynı evin içinde telefonla mesajlaştık,güzel havalarda maskelerimizle açık havada sohbet ettik,o da kısacık. 

Sonunda günler sonra( aylar gibi geldi inanın) ?kavuştuk... 

Çok zor bir durum yaşadığınız.Şu an misafir kabul etmek çok zor bir seçim. 

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.... 

Diş sıkıntısını ben de yaşamıştım,gece dişlerimi sıkıyormuşum stresten ve gündüzleri şiddetli bir çene ağrısı çekiyordum.Sorun,norm fazlası durumuma düşmemdi,sonra bir sınıfım ve öğrencilerim olunca düzeldi.. 

Üzülmeyin lütfen,herşeyin tedavisi var,her sorunun bir çözümü ve uzmanı var.Sadece siz yanında olun,sevgi dili her sorunu çözer.?

• Beğeni 5

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 52 dakika önce yazdı:

Size bu şekilde misafir gelse, virüsten kendinizi nasıl korurdunuz? 

????????

Zor bir durum. Kiminin parası kiminin duası deyip güzel düşünelim.?

• Beğeni 5

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yaşadığım yerleşim yeri köy, nüfusu da yaklaşık olarak 700. Covid-19 vakalarındaki artış nedeniyle 10 gün karantinaya alınmıştı ve süre bitmek üzere. Vaka yaş aralığı 50-75 idi. Şuana kadar sadece 1 ölüm gerçekleşti. Onun da bazı organlarının fonksiyonlarını yitirmesi nedeniyle Covid-19'a bağlı ölüm olarak kayda geçti. Demem o ki çok sıkı tedbirler ile bu pandemi ile mücadelede mutlaka başarı sağlanıyor. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevgili @Elaziz  çok zor bi dönem. Ne desem bilemedim.Sizin yerinizde ben olsam aynısını yapardım sanırım. Allah yaptığınız sevabın hürmetine korusun sizi ve sevdiklerinizi. 

Dostlar Diane hocamıza dua edin lütfen, oda kovitle uğraşıyor. 

• Beğeni 2
  • Üzülme 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben size ne diyeyim. Ben size ne yazayım. Nasıl teşekkür edeyim. Nasıl ferahladım anlatamam. Ücretsiz psikolog desteği alıyormuş gibi hissediyorum. Ve muhtemelen herkes benden büyük ve ben kendimi güvende hissediyorum. 

Misafirimi dikkatli bir şekilde ağırlayacağım. Muhtemelen zor olacak. Maskemi takacağım vs. Ama ne yapalım bu saatten sonra mecbur. 

Annemi de doktora götüreceğim. Dayanmaya çalışacağım. Size de dua ediyorum. Size de çok çok dua ediyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 40 dakika önce yazdı:

Ben size ne diyeyim. Ben size ne yazayım. Nasıl teşekkür edeyim. Nasıl ferahladım anlatamam. Ücretsiz psikolog desteği alıyormuş gibi hissediyorum. Ve muhtemelen herkes benden büyük ve ben kendimi güvende hissediyorum. 

Misafirimi dikkatli bir şekilde ağırlayacağım. Muhtemelen zor olacak. Maskemi takacağım vs. Ama ne yapalım bu saatten sonra mecbur. 

Annemi de doktora götüreceğim. Dayanmaya çalışacağım. Size de dua ediyorum. Size de çok çok dua ediyorum. 

Onun hayır duasını alın Sevgili @Elaziz ,hem misafir,hem de hasta.Duaları geçer diye düşünüyorum . 

Rabbim kalbinize göre versin.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar kayınpederimi hastahaneye kaldırmışlar. Sağ tarafını hissetmiyormuş. Dua edermisiniz. 

?

• Şaşırma 1
  • Üzülme 6

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 43 dakika önce yazdı:

Dostlar kayınpederimi hastahaneye kaldırmışlar. Sağ tarafını hissetmiyormuş. Dua edermisiniz. 

?

Rabbim acil şifalar versin Sevgili @LA TAHZEN .Dualarımızdasınız...

• Beğeni 4

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
LA TAHZEN, 2 saat önce yazdı:

?

Yaaa ?? Cok gecmis olsun @LA TAHZEN umarim önemli birseyi yoktur.. 

@Diane hocama da cokk selamlarimizi ve gecmis olsun dileklerimizi iletin olur mu?

Elaziz, 5 saat önce yazdı:

Sevgili @Elaziz bulasiklara dikkat edin en cok.. Yüksek sicaklikta yikayin.. Sonra gun icinde oturma mesafelerinize dikkat edin. Banyoda havlu kullanmayin mümkünse. Kis gunu biliyorum ama odayi sık sık havalandırın. Bunlar ufak tefek ama ise yarar ayrintilar..

Vee kendinize iyi bakin.. Siz iyi olun ki annenize destek olabilesiniz. Annenize de cok gecmis olsun bu arada.. Rabbim şifasını versin.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 9 saat önce yazdı:

Bazen dışarı çıktığınız için taşıyıcı olma ihtimalinize karşı onlara virüs bulaştırmamak adına maskeyle oturduğunuzu söylerseniz bence onlar da kırılmaz. Zaten kemoterapi gören hastaların bağışıklığı da oldukça düşük oluyor. Hem gerçeklik payı var hem de kendinizi korumuş olursunuz.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

677 KHK - MEB - Banka - 2018 Beraat - 2020 Şubat Kurum Görüşü alınmış...Torpilim, referansım yok. Cemaat, tarikat, örgüt, siyasi parti ilgim, alakam, sempatim, irtibatım, iltisakım, dirsek temasım yok, olmadı, olamaz, olmayacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...