İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

LA TAHZEN, 5 saat önce yazdı:

Dostlar kayınpederimi hastahaneye kaldırmışlar. Sağ tarafını hissetmiyormuş. Dua edermisiniz. 

?

Çok gecmiş olsun @LA TAHZEN Allah acil şifalar versin düzelir inşaallah endişe etmeyin

@ diane hocamıza da Allah acil şifalar versin kolay atlatır inşaallah

• Beğeni 2

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Çok geçmiş olsun elbette dua ederiz.  @LA TAHZEN. Sevgili @Teacher @AYBÜKE @Ophelia güzel dilekleriniz için çok teşekkürler. 

Allah tüm hastalıklardan ve kötülüklerden hepimizi korusun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkür ederim dostlar. Hastahanede hala. Eşim gitti yanında kalıyor. 

Rabbim kimseye kaldırımayacağı yük vermesin ?

• Şaşırma 1
  • Üzülme 6

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@LA TAHZEN cok gecmis olsun rabbim sifa versin ins?

• Beğeni 5

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 12 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim dostlar. Hastahanede hala. Eşim gitti yanında kalıyor. 

Rabbim kimseye kaldırımayacağı yük vermesin ?

Rabbim hepinizi esirgesin,acil şifalar ve sağlık versin @LA TAHZEN ... 

Kendimden biliyorum,çok zor oluyor,hastadan önce bakanın psikolojisi tükeniyor.??? 

Bakmam gereken yaşlılarımı kırmadan,sevgiyle,saygıyla ve hürmetle ilgileniyorum.Ama çoookkkk zorlanıyorum güzel insanlar.Dünyanın etme ve bulma dünyası olduğunu unutan evlatlar(!!!) tüm yükü üzerime,omuzlarıma bıraktılar. ?

Ama ben sabreden ve kazanan taraf olacağıma inanıyorum.Herkes kalbinin ekmeğini yesin❤️Kalbinde iyilik biriktirenlerin hikayesi birgün mutlu sonla biter.?

• Beğeni 7

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 37 dakika önce yazdı:

Rabbim hepinizi esirgesin,acil şifalar ve sağlık versin @LA TAHZEN ... 

Kendimden biliyorum,çok zor oluyor,hastadan önce bakanın psikolojisi tükeniyor.??? 

Bakmam gereken yaşlılarımı kırmadan,sevgiyle,saygıyla ve hürmetle ilgileniyorum.Ama çoookkkk zorlanıyorum güzel insanlar.Dünyanın etme ve bulma dünyası olduğunu unutan evlatlar(!!!) tüm yükü üzerime,omuzlarıma bıraktılar. ?

Ama ben sabreden ve kazanan taraf olacağıma inanıyorum.Herkes kalbinin ekmeğini yesin❤️Kalbinde iyilik biriktirenlerin hikayesi birgün mutlu sonla biter.?

Rabb'im kolaylaştırsın işlerinizi gönlünüze ferahlık versin..Kazanan siz olacaksınız Rabbim sabredenlerle beraberdir..

La Tahzen  size de çok geçmiş olsun..Rabbim sağlık versin inşaallah.Kayinpederinize acil şifalar diliyorum

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

az önce başvuru yaptigim bi üniversiteden arandim..

neşeli bi sekilde bizimle calismak ister misiniz sorusuyla karsi karsiya kalinca dedim kendimi nasil anlatabilirim acaba...?

Sonra bahsettim herseyden.. Görüşmeyi açan kişi benden tekrar aramak üzere izin istedi..

Geri dönüş yaptığında 2017 yilinda ihrac olup hala dosyamin sonuçlanmadigini öğrenince şaşırdı. Sizden hakkınızdan feragat etmenizi istiyorum dedi kibarca.. 

Sonra baktim hala incelemem devam ediyor..

Artik buna üzülmez hale geldiğimi farkettim. 

Duygularim sanki anestezi altinda..??

Ne garip...?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Ophelia, 1 saat önce yazdı:

neşeli bi sekilde bizimle calismak ister misiniz sorusuyla karsi karsiya kalinca dedim kendimi nasil anlatabilirim acaba...?

Sonra bahsettim herseyden.. Görüşmeyi açan kişi benden tekrar aramak üzere izin istedi..

Geri dönüş yaptığında 2017 yilinda ihrac olup hala dosyamin sonuçlanmadigini öğrenince şaşırdı. Sizden hakkınızdan feragat etmenizi istiyorum dedi kibarca.. 

Ne garip...?

Haksızlığa karşı öyle tahammülsüz hale geldim ki anlatamam.Bi süre eve çekildim ve kendi dünyama. 

Bu şekilde canınızın yanmasına çok üzüldüm @Ophelia ama umutsuz olmayın.                                                       O kapılar illaki açılacak.??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 2 saat önce yazdı:

Ne garip...?

Haklısınız artık duyarsızlaştık sanki?aslında kurumlarınız farklı keşke ihraçtan bahsetmeseydin @Ophelia böyle yapanlar vardı sanki sorun çıkmamıştı.Canın sağolsun elbet hak yerini bulacak inşaallah?

• Beğeni 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 22.01.2021 - 16:38 yazdı:

Ne garip...?

Canım benim. Üzme kendini. Elbette geçecek bugünler, Allah haklının hakkını zayi etmez. 

?

• Beğeni 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...