İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Konuk

İyi akşamlar, uzun zamandır giremedim. Burada beni de çok üzdüler. Özelliklede annem. Ama anladığım şu ki, haksız yere bizi üzenlere karşı mesafemizi koymalı, hasta olmamak için uzak durmalıyız.

Anneciğimi ikna ettim. Bize geliyor ?

komisyon mu? İncelemeye devam...

üzülmemek elde değil, nankör insanlarla baş etmek, önyargılarla mğcadele etmek zor. Sanırım bizde şok büktük boynumuzu. Dik durma zamanı. Söylemesi kolay, Umarım başarırız. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
JOHN WİCK 3310, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 

Sizler beni pek tanimasanizda uzaktan uzaktan sizi izeyerek kah Umut kah hüzün kah sevinç doldurdunuz yüreğime 

Hepinizi saygıyla selamlıyorum

Simdi müjdeyi vereyim

Bugün itibariyle komisyon başvurumu kabul etmiş , inanın ne sevinebildim ne uzulebildim annemle aglamaktan telefonda konuşamadık

Bu nasıl bı haldir 

Kendi uzak kalbi kalbimde olan dostlarımla ağlamaktan konuşamadık...

Neyse öyle işte şimdide uyuyamıyorum

Ve beni boş duvarlara baktirip hayata kusturenleri affettim onlarin hesabını Rabbim kader eliyle mutlaka görecek.

Omuzlarimdaki yükü Kudreti Sonsuz Allah'ıma havale ettim.

Selametle...

Günaydınnnn herkese. Bir güzel haber daha ne güzel ? Hayırlı uğurlu olsun.

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
JOHN WİCK 3310, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 

Sizler beni pek tanimasanizda uzaktan uzaktan sizi izeyerek kah Umut kah hüzün kah sevinç doldurdunuz yüreğime 

Simdi müjdeyi vereyim

Bugün itibariyle komisyon başvurumu kabul etmiş , inanın ne sevinebildim ne uzulebildim annemle aglamaktan telefonda konuşamadık

Bu nasıl bı haldir 

Ve beni boş duvarlara baktirip hayata kusturenleri affettim onlarin hesabını Rabbim kader eliyle mutlaka görecek.

Selametle...

nasilll sevindimmmm?? 

nasilll???

sabah sabah boyle guzel haberler almak.. 

hayırlı olsunnn ☺️ hem cok gecmis olsun..

darisi bekleyen bizlereee??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ophelia, 3 saat önce yazdı:

nasilll sevindimmmm?? 

nasilll???

sabah sabah boyle guzel haberler almak.. 

hayırlı olsunnn ☺️ hem cok gecmis olsun..

darisi bekleyen bizlereee??

Amin çok teşekkürler darısı bekleyenlere...

• Beğeni 3

701 EGM KYOK sd kart AD incelemye devam SGK kaydı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
JOHN WİCK 3310, 14 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 

Simdi müjdeyi vereyim

Bu nasıl bı haldir 

Selametle...

Hayırlı olsun. Çok şükür bitti kötü günler. Artık düşünmeyin Hiçbirşeyi.  

Yaşadığınız en büyük ve son imtihanınız bu olsun inşallah 

Anneciğinize selamlar 

Allah a emanet olun 

• Beğeni 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
LA TAHZEN, 56 dakika önce yazdı:

Hayırlı olsun. Çok şükür bitti kötü günler. Artık düşünmeyin Hiçbirşeyi.  

Yaşadığınız en büyük ve son imtihanınız bu olsun inşallah 

Anneciğinize selamlar 

Allah a emanet olun 

Allah razı olsun

Aleyküm selam

Dualara amin dedim..

• Beğeni 3

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
JOHN WİCK 3310, 3 saat önce yazdı:

Allah razı olsun

Aleyküm selam

Dualara amin dedim..

Ros hocamın çok selamı var. Hayırlı olsun diyor. Çok sevindi. 

Mahallemin güzel insanları sizede selamlar iletiyor Ros hocam? 

• Beğeni 1
  • Teşekkür 3

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@JOHN WİCK 3310 hocam gozunuz aydin.rabbim  birdaha yasatmasin kotu gunleri Kıskandım ama? saka bi yana bu gun baya bi iade vardi kackere baktim umidimi kestigim komisyona. Nasip. Artik yavas yavas cökuyorum hissediyorum. Laylayo veriyodum takmamaya calisiyorum yok olmuyo. Calismayı cok ozledim. Inanın kac ay oldu bilmiyorum evden aylik alisveris icin ayrilip insan yuzu goruyorum oda en fazla 1.5 saat. Cocuklar dedesi gilde kaldi diye acele ediyorum. Falan filan. Bugun hic izlemeyecegim programi izlerken buldum kendimi+kendi kendimle konusup yorum yapiyorum?calismaya kalksam 2 cocuk var bakacak kimse yok mecbur kres aldigim maas ona gidecek en azindan evde yorulayim daha iyi?

• Beğeni 1
  • Üzülme 3

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 31 dakika önce yazdı:

@JOHN WİCK 3310 hocam gozunuz aydin.rabbim  birdaha yasatmasin kotu gunleri Kıskandım ama? saka bi yana bu gun baya bi iade vardi kackere baktim umidimi kestigim komisyona. Nasip. Artik yavas yavas cökuyorum hissediyorum. Laylayo veriyodum takmamaya calisiyorum yok olmuyo. Calismayı cok ozledim. Inanın kac ay oldu bilmiyorum evden aylik alisveris icin ayrilip insan yuzu goruyorum oda en fazla 1.5 saat. Cocuklar dedesi gilde kaldi diye acele ediyorum. Falan filan. Bugun hic izlemeyecegim programi izlerken buldum kendimi+kendi kendimle konusup yorum yapiyorum?calismaya kalksam 2 cocuk var bakacak kimse yok mecbur kres aldigim maas ona gidecek en azindan evde yorulayim daha iyi?

Her nasip vaktine hapistir

Bizler her ne olursa olsun Allah'a kul olmalı Onun rızasını gözeterek Salih amel kovalamanin derdinde olmaliyiz herşeye rağmen hayat ağız tadımız dir. İyi dilekler için çok çok teşekkürler

@LA TAHZEN teşekkürler , aleyküm selam, Allah razı olsun

Selam saygilar

• Beğeni 4

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...