İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Teacher hocamin ilave tetbirler hakkında bilgi sahibi mi ?foruma girmedi heral zaman daraliyor özelden mail adresi varsa ulaşabilen bir arkadaş ulaşsa !

• Beğeni 2

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672 hocam nasılsınız sesiniz çıkmıyor merak ettim hep iyi olun inşaallah dualarımız sizinle

@Karagöz hocam sizi de göremiyoruz bir süredir iyisinizdir inşaallah gözumüz arıyor merak ediyoruz dualarımdasıniz iyi haberlerinizi alırız inşaallah

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 27.01.2021 - 22:04 yazdı:

@vergici672 hocam nasılsınız sesiniz çıkmıyor merak ettim hep iyi olun inşaallah dualarımız sizinle

@Karagöz hocam sizi de göremiyoruz bir süredir iyisinizdir inşaallah gözumüz arıyor merak ediyoruz dualarımdasıniz iyi haberlerinizi alırız inşaallah

Hocam her gün girip, özellikle ana konu ve buradaki her mesajı okumaya çalışıyorum. Malum moderasyon görevimiz var. Ama yazacak pek fırsat kalmıyor. Sağ olun sorduğunuz için. 

• Beğeni 4

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tömbüldek, 27.01.2021 - 21:05 yazdı:

Teacher hocamin ilave tetbirler hakkında bilgi sahibi mi ?foruma girmedi heral zaman daraliyor özelden mail adresi varsa ulaşabilen bir arkadaş ulaşsa !

Değerli hocam @tömbüldek ,mesajınız sayesinde haberim oldu.Bu aralar foruma fazla giremiyorum,yazamıyorum..Bir kapı kapanırsa bin kapı açılırmış,Rabbim hepimizin yükünü hafifletsin.

İade olmak nasipse olur,olmazsa bu şekilde belki başka bir kapı açılır... 

Eşime ve kendi adıma nasipse pazartesi başvuracağım.Küçük bir yerde yaşıyorum,o yüzden iadeli tahattütlü yollamak fikri her anlamda bence en doğrusu... 

Çevremdeki insanlardan dolayı çok zorlanıyorum dostlar,kıymet bilmeyen bir sürü insan için çabalıyorum.En kısa zamanda kendıme özgür ve  yeni bir yaşam kurmak istiyorum.??? Körlükten kötüymüş nankörlük.... 

Diyeceksiniz ki,uzaklaş,hayatından o insanları çıkar,öyle bir durum değil bu inanın. 

Bazı insanları seçme sanşınız olmuyor,hayatınıza alma hakkınız önceden olmadığı gibi çıkarma şansınız da olmuyor.Hem de kalben vicdanınız sizi ikilemde bırakıyor. 

Ama herkes yaşattığını yaşamadan ölmezmiş. 

Birgün kıymetimin,değerimin ve yokluğumun o insanlarca anlaşılması duasıyla... 

Rahatladım biraz,kendinize çok iyi bakın...

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Üzülme 3
  • Onaylama 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 21 dakika önce yazdı:

Değerli hocam @tömbüldek ,mesajınız sayesinde haberim oldu.Bu aralar foruma fazla giremiyorum,yazamıyorum..Bir kapı kapanırsa bin kapı açılırmış,Rabbim hepimizin yükünü hafifletsin.

Eşime ve kendi adıma nasipse pazartesi başvuracağım.Küçük bir yerde yaşıyorum,o yüzden iadeli tahattütlü yollamak fikri her anlamda bence en doğrusu... 

Çevremdeki insanlardan dolayı çok zorlanıyorum dostlar,kıymet bilmeyen bir sürü insan için çabalıyorum.En kısa zamanda kendıme özgür ve  yeni bir yaşam kurmak istiyorum.??? Körlükten kötüymüş nankörlük.... 

Diyeceksiniz ki,uzaklaş,hayatından o insanları çıkar,öyle bir durum değil bu inanın. 

Bazı insanları seçme sanşınız olmuyor,hayatınıza alma hakkınız önceden olmadığı gibi çıkarma şansınız da olmuyor.Hem de kalben vicdanınız sizi ikilemde bırakıyor. 

Canım öğretmenim☺️ yapma lütfen üzme kendini emin ol birgün farkına varırlar ancak önemli olan bu değil vaktinde bilinmeyen kıymetin sonradan bilinmiş bilinmemiş bir önemi yok.siz çok naif bir insansınız kırılgan olunca bir de kimseyi incitmeyince neden beni incitiyorlar diye üzülüyorsunuz.. ?Rabb'im Kadri kıymet bilenlerle karşılaştırsın. İnşaallah güzel kapılar açılır en kısa zamanda.. Özgürce kendi kendinizle güzel bir hayat yaşarsınız ?

Güzel günler göreceğiz çok güzel günler.. otomatik vitesli? arabalarımızı maviliklere yeşilliklere sürüp mutlu musmutlu bir hayat yaşayacağız☺️??❤️❤️❤️

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 21 dakika önce yazdı:

Canım öğretmenim☺️ yapma lütfen üzme kendini emin ol birgün farkına varırlar ancak önemli olan bu değil vaktinde bilinmeyen kıymetin sonradan bilinmiş bilinmemiş bir önemi yok.siz çok naif bir insansınız kırılgan olunca bir de kimseyi incitmeyince neden beni incitiyorlar diye üzülüyorsunuz.. ?Rabb'im Kadri kıymet bilenlerle karşılaştırsın. İnşaallah güzel kapılar açılır en kısa zamanda.. Özgürce kendi kendinizle güzel bir hayat yaşarsınız ?

Güzel günler göreceğiz çok güzel günler.. otomatik vitesli? arabalarımızı maviliklere yeşilliklere sürüp mutlu musmutlu bir hayat yaşayacağız☺️??❤️❤️❤️

Degerli @elaf ,paylaşımınız beni çok etkiledi,hemen gözlerim doldu.Yapım çok hassas. 

Öylesine haklısınız ki,herşey ortadayken hani bulduğu elması darı ( mısır) ile değişen horoz misali insanlarla imtihandayım.Maalesef ki,güzel yüreğimi incitiyorlar,bilseler ben orda neler saklıyorum... 

Yine de birgün beni arasınlar,benden özür dilesinler.?❤️? 

Arasınlar derken telefonla değil... 

Aradaki farkı görsünler... 

Sevgili La Tahzen,kayınpederiniz iyi mi?

• Beğeni 6

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, Bir saat önce yazdı:

Hocam başka insanlar için bilmem ama! Bizim gündem dışı mahellesi için çok değerli bir hocamizsiniz .

Uzmeyin kendinizi. yavasda olsa süreç bizim lehimize ,zalimlerin aleyhine işliyor .

En kısa zamanda burada iadenizi duyacağımdan eminim .

Allah'a emanet olun ...

dilekçe önemli mutlaka verin hatta garanti olsun diyorsanız ilçeye indiginizde ilçe milli eğitim müdürlugune de verebilirsiniz .

• Beğeni 4

672 MEB.Beraat.22.idare" ret"İstinafa başvuru yapılacak...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 9 saat önce yazdı:

Sevgili hocam inşaallah en yakın zamanda hayallerinize kavuşursunuz herkes kendine yakışanı yapar elbet bir gün kıymetinizi anlıyacaklardır üzmeyin kendinizi geçecek bu günler ve utanacaklar yaptıklarindan kendinize iyi bakın Allah yâr ve yardımcınız olsun

• Beğeni 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher hocam sizi okadar iyi anlıyorumki insanları anlamak zor. Kirip doktukleri umurlarinda olmayip hala kendilerini hak gorenlerdende bende var. Tum gun uzuntuden mafoldum suan basim catliyor. Eski hayatimi com ozledim sevdigim kaliteli insanlardan uzak kalmak su durumda beni cok yipratti. ?

• Beğeni 2
  • Üzülme 2

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 29.01.2021 - 14:15 yazdı:

Degerli @elaf ,paylaşımınız beni çok etkiledi,hemen gözlerim doldu.Yapım çok hassas. 

Öylesine haklısınız ki,herşey ortadayken hani bulduğu elması darı ( mısır) ile değişen horoz misali insanlarla imtihandayım.Maalesef ki,güzel yüreğimi incitiyorlar,bilseler ben orda neler saklıyorum... 

Yine de birgün beni arasınlar,benden özür dilesinler.?❤️? 

Arasınlar derken telefonla değil... 

Aradaki farkı görsünler... 

Sevgili La Tahzen,kayınpederiniz iyi mi?

Hocam üzmeyin o güzel canınızı. Herkes kalbinin ekmeğini yer. İyileri arayacaklar birgün. Hem ülke olarak hemde çevremizdekiler. Yazık, toprağın altı var ama unutuyorlar. 

Kayınpederimi sormuşsunuz, iyiye gidiyor şükür. Hastahaneden çıktı, kızının evinde şuan. Eşim dönmedi henüz. Trabzonda henüz

Sevgili mahallem hepinize selamlar?‍♀️

Allah a emanet olun 

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...