İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Klarnet, 2 saat önce yazdı:

Keşke biraz daha bilgi alabilseydin Üstad ?

Darısı biz kalanlara inşallah?

Haftaya baslarlarsa detaylı sorarım. Ben de merak ediyorum iade süreçlerini 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
  • 6 Şubat - 672 KHK - Maliye Bakanlığı - TÜİK - Van - KESK - İADE (1)
  • 6 Şubat - 675 KHK - Maliye Bakanlığı - TÜİK - Van - KESK - İADE (2)
  • 6 Şubat - 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Diyarbakır - KESK - İADE
  • Beğeni 2
  • Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben 19 Şubat da iade kararımı gördüm. Aramalarını bekliyorum bugün itibariyle 11 gün oldu. Gruba bugün üye oldum. Yorumları okuduğumda birisinin eşi iade olmuş ama daha sonra dönüp de süreci bizimle paylaşmamış. İhraç olma sebebim eş durumuydu. İhraç olacak hakimler listesi yayınlandığında Hakim eşlerinin kurumlarına varana kadar yazıldığını görünce bu kanaate vardık. Süreci buradan sizlerle paylaşırım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Müfettiş, 22 dakika önce yazdı:

Merhaba

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben 19 Şubat da iade kararımı gördüm. Aramalarını bekliyorum bugün itibariyle 11 gün oldu. Gruba bugün üye oldum. Yorumları okuduğumda birisinin eşi iade olmuş ama daha sonra dönüp de süreci bizimle paylaşmamış. İhraç olma sebebim eş durumuydu. İhraç olacak hakimler listesi yayınlandığında Hakim eşlerinin kurumlarına varana kadar yazıldığını görünce bu kanaate vardık. Süreci buradan sizlerle paylaşırım.

Hocam geçmiş olsun. Bununla bitmiş olsun. Hangi birimdendiniz? 

Maliye bakanlığı eş durumu konusunda acımasızdı. Maalesef size de bu çarpmış. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 13 dakika önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun. Bununla bitmiş olsun. Hangi birimdendiniz? 

Maliye bakanlığı eş durumu konusunda acımasızdı. Maalesef size de bu çarpmış. 

Sağolun. Vergi müfettişi. Bu arada eşim de beraat etti. Yine eş durumundan ihraç olan gelir uzmanı arkadaşımı geçen yıl nisan ayında arayıp Mayıs ayında başlatmışlardı. Başlangıçtan itibaren 3. ayda toplu parasını alabilmiş ama faizini ödememişler. MEB in sayfası çok iyi çalışıyor. Herkes özellikle de iade olanlar çok paylaşım yapıyor. Umarım burada da artar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Müfettiş, 31 dakika önce yazdı:

Sağolun. Vergi müfettişi. Bu arada eşim de beraat etti. Yine eş durumundan ihraç olan gelir uzmanı arkadaşımı geçen yıl nisan ayında arayıp Mayıs ayında başlatmışlardı. Başlangıçtan itibaren 3. ayda toplu parasını alabilmiş ama faizini ödememişler. MEB in sayfası çok iyi çalışıyor. Herkes özellikle de iade olanlar çok paylaşım yapıyor. Umarım burada da artar

Maliyeden pek iade yok da ondan pek ses yok. Siz iyi kurtulmuşsunuz bu çukurdan. 

Grup a mıydı b miydi? 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
vergici672, 6 dakika önce yazdı:

Maliyeden pek iade yok da ondan pek ses yok. Siz iyi kurtulmuşsunuz bu çukurdan. 

Grup a mıydı b miydi? 

A

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Müfettiş, 16 saat önce yazdı:

Merhaba

Hayırlı olsun.

Benim eşim iade oldu. Kürüm MEB olduğu için süreci burada paylaşmadım. MEB sayfasında çok detaylıca paylaşmıştım.

Darısı bizim gibi bekleyenlere inşallah. 

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Niksiz, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun.

Benim eşim iade oldu. Kürüm MEB olduğu için süreci burada paylaşmadım. MEB sayfasında çok detaylıca paylaşmıştım.

Darısı bizim gibi bekleyenlere inşallah. 

Amin ?

Bizim meslekte iade olup da buraya yazan yok demek ki süreci

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Müfettiş, 23 dakika önce yazdı:

Amin ?

Bizim meslekte iade olup da buraya yazan yok demek ki süreci

Sayın mufetttiş hayırlı olsun çok çok sevındım.Bende eş durumundan bekliyorum.Sizce eşiniz beraat ettiği için mi iade aldınız yoksa tek basınızamı değerlendirildiniz.Bizim kurumdan olupta burayı bilgilendiren yok maalesef.Bunun için ayrıca teşekkürler.İnsallh bana da nasip olur 

679 gib komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...