İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

MSA, 2 saat önce yazdı:
  • 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Kırşehir KESK - 18 Ekim - İADE
  • 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Diyarbakır KESK - 17 Ekim - İADE
  • 677 KHK - Maliye Bakanlığı - Batman KESK - 16 Ekim - İADE

@MSAhocam keskli maliyeciler hep dönecek. Elde kriter yok.

Sadece kritersiz VDK B C Ç grubu müfettişleri hep reddedecekler. Bunlarda kriter olmasa bile komisyon başkanı ve kurum kökenli raportörlerin hukuksuz davranışları nedeniyle reddolunacaklar. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 56 dakika önce yazdı:

@MSAhocam keskli maliyeciler hep dönecek. Elde kriter yok.

Sadece kritersiz VDK B C Ç grubu müfettişleri hep reddedecekler. Bunlarda kriter olmasa bile komisyon başkanı ve kurum kökenli raportörlerin hukuksuz davranışları nedeniyle reddolunacaklar. 

Kritersiz  “A” lar dönecek diyorsunuz yani:/

Güncelleme • • Klarnet

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın vergici 672 size önceki sayfalarda da lütfen abcç ayrımı yapmayın dedik. Hala anlatamadık. A gubuyum takipsizliğim var Red aldım, sadece kurum kanaati geldi. Nasıl olacak şimdi. Çalışırken müşahede etmiştim. Ayrımcılık, büyüklenme sizin geninize işlemiş değişmiyor. Ne kadar mağdur olursan ol değişmiyor.hala mağduriyetin bçc si. Umarım bir düzeltme yaparsın. Yoksa diğerlerinden bir farkın kalmaz. 

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 2 saat önce yazdı:

Kritersiz  “A” lar dönecek diyorsunuz yani:/

Dönüyorlar. İnşallah kalanlar da döner. 

belediyespor, 18 dakika önce yazdı:

Sayın vergici 672 size önceki sayfalarda da lütfen abcç ayrımı yapmayın dedik. Hala anlatamadık. A gubuyum takipsizliğim var Red aldım, sadece kurum kanaati geldi. Nasıl olacak şimdi. Çalışırken müşahede etmiştim. Ayrımcılık, büyüklenme sizin geninize işlemiş değişmiyor. Ne kadar mağdur olursan ol değişmiyor.hala mağduriyetin bçc si. Umarım bir düzeltme yaparsın. Yoksa diğerlerinden bir farkın kalmaz. 

Hocam keşke Ada olsaydım. İhraç bile olmazdım. Adan dönen en az 15 20 kişiyi ben biliyorum. BCÇden dönen yok. Maalesef durum bu. Size o zaman da dedim şimdi de diyorum. Benim derdim grubun adı değil. Dönebilmek. Ama maalesef bu çok zor, zira komisyon başkanı salih tanrıkulu ve komisyondaki raportorler aynı zamanda fişleme listelerini yapanlar. O nedenle Ada dönen olurken BCÇden dönen yok. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
belediyespor, 29 dakika önce yazdı:

Ayrımcılık, büyüklenme sizin geninize işlemiş değişmiyor.

Bu söz çok ayıp. Yakışmıyor. İade ediyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
belediyespor, 49 dakika önce yazdı:

Merhaba Üstad en son İdareye başvurmuştunuz başvurunuz ile alakalı var mı bir gelişme?

Kurum nasıl bir savunma yaptı bunları paylaşabilir misiniz?

Grup ayrımına gelince bunun artık hiçbir önemi yok çünkü hepimiz aynı çukurdayız.Zaten Birgül dönsek de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını hepimiz biliyoruz.Tek isteğim bu kara lekenin üzerimizden kalkması çoluk çocuğumuzun bu leke yüzünden mağdur olmaması.

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 15 dakika önce yazdı:

Merhaba Üstad en son İdareye başvurmuştunuz başvurunuz ile alakalı var mı bir gelişme?

Grup ayrımına gelince bunun artık hiçbir önemi yok çünkü hepimiz aynı çukurdayız.Zaten Birgül dönsek de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını hepimiz biliyoruz.Tek isteğim bu kara lekenin üzerimizden kalkması çoluk çocuğumuzun bu leke yüzünden mağdur olmaması.

Yok hocam benim henüz komisyon kararı çıkmadı. Çıkan arkadaşlarımda kurum kanaati olarak, "şu kişiyle arkadaştır" gibi bilgiler var. Bu bilgilere dayanarak olumsuz kurum kanaati vermişler. 

Son paragrafa tamamen katılıyorum. Benim adımı lekeden temizlesinler yeter. Çok daha iyi işler buldum ama bu leke yüzünden başlayamadım. Durmam vdkda zaten. Hele bir çıkalım da kuyudan. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Klarnet, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba, kurum savunması geldi. Ohal komisyon kararını aynen yazmışlar, başka bir iddia, ekleme yok. Toplam savunma 8 sayfa. Komisyon kararını 3 yerde aynen yazmışlar. Sadakate değinmişler. Savunmaya ilave olarak Ohal komisyon bilgi dökümünü eklemişler. Orada halkbanktan çektiğim konut kredisini bile yazmışlar. Kriterler sütunu boş olunca, diğer bilgiler sütununda, yapılan saha çalışması sonucunda eski kurumunda yani 2008,2009 yılında sohbete gittiğim, gazete aldığım tespit edilmiş, ayrıca yakın çalışma çevremde yapılan araştırmada 17_25 döneminde örgütü destekleyen söylemlerin olduğu tespit edilmiş. Ancak buralar savunma dilekçesinde belirtilmemiş, onlar bile savunmaya yazma gereği duymamış. Bu kadar. Avukatım 2.savunmayı gönderdi. Ulaşmış. Şimdi 2.savunmalarını bekliyorum. Ondan sonra dosya tekemmül edecek bakalım... 

672 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
belediyespor, Bir saat önce yazdı:

Merhaba, kurum savunması geldi. Ohal komisyon kararını aynen yazmışlar, başka bir iddia, ekleme yok. Toplam savunma 8 sayfa. Komisyon kararını 3 yerde aynen yazmışlar. Sadakate değinmişler. Savunmaya ilave olarak Ohal komisyon bilgi dökümünü eklemişler. Orada halkbanktan çektiğim konut kredisini bile yazmışlar. Kriterler sütunu boş olunca, diğer bilgiler sütununda, yapılan saha çalışması sonucunda eski kurumunda yani 2008,2009 yılında sohbete gittiğim, gazete aldığım tespit edilmiş, ayrıca yakın çalışma çevremde yapılan araştırmada 17_25 döneminde örgütü destekleyen söylemlerin olduğu tespit edilmiş. Ancak buralar savunma dilekçesinde belirtilmemiş, onlar bile savunmaya yazma gereği duymamış. Bu kadar. Avukatım 2.savunmayı gönderdi. Ulaşmış. Şimdi 2.savunmalarını bekliyorum. Ondan sonra dosya tekemmül edecek bakalım... 

Öncelikle açıklayıcı bilgileriniz için teşekkür ederim.İdare mahkemesinde çıkan kararlara bakınca inşallah bu iş İdareden bitecektir.Her zaman söylediğim gibi başka bakanlıkta olasıydık hiç bu khk melunu denen kavramı belki bilmeyecektik.Bu yapılan zulmü gördükçe bazen öyle doluyorum ki ama Yaşar Kemal’in dediği gibi Her şey inceldiği yerden kopar ama Zulüm kalınlaştığı yerde.İnşallah hepimiz birgün bu lekeden arınacağız ama tek sıkıntımız Sabır ve Zaman kavramları.Gelişmeleri bizimle paylaşımı Üstad.Bizim daha ne olacağımız belli değil bakalım daha ne kadar inceleyecekler:/

Selametle

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon başkanı bcç iadelerine direniyor diyorlar. Bu saatten sonra dönen olur mu bilemiyorum ama şu ana kadar dönen yok. 

Grup ayrımı yapmadan bir yorum yapacak olursam da vdk  dosyalarına vdkdan seçilen raportörler bakıyor. hangi üstün ozelliklerinden dolayı secildilerse o ozelligin geregini yapıyorlar. O grubun başında da a grubundan Haşim Kiyga var diye biliyorum.

adalet bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...