İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Hazine ve Maliye Bakanlığı Personeli Forumu

Önerilen Yorum

Maliyeden pek üye olan yok. Anketlerde 10 civarında üye çıkıyor. Eh maliyenin de iadeye niyeti olmayınca, sonuç çıkmıyor. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Expert, 39 dakika önce yazdı:

Sayın mufetttiş hayırlı olsun çok çok sevındım.Bende eş durumundan bekliyorum.Sizce eşiniz beraat ettiği için mi iade aldınız yoksa tek basınızamı değerlendirildiniz.Bizim kurumdan olupta burayı bilgilendiren yok maalesef.Bunun için ayrıca teşekkürler.İnsallh bana da nasip olur 

Tek başına değerlendirildiğini düşünüyorum. Gelir uzmanı olan arkadaş iade olduktan 2 hafta sonra eşi beraat etmişti. Zaten eşim de mahkemede verdiği hukuki kararlardan dolayı ihraç oldu siyasi karar vermesi gerekiyormuş. Hakimin işi neyse artık. Eş durumu ihraçlarını zaten adalet bakanlığı ile maliye bakanlığı yaptı diye biliyorum. Eşi öğretmen veya doktor hemşire olanlar ihraç olmadı. 

vergici672, 9 dakika önce yazdı:

Maliyeden pek üye olan yok. Anketlerde 10 civarında üye çıkıyor. Eh maliyenin de iadeye niyeti olmayınca, sonuç çıkmıyor. 

Açıkcası KHK ile ilgili hiç bir yeri takip etmiyordum ben de. Bi arkadaşım bu siteyi söyledi. Ben de dün kaydoldum. Sadece akşamları komisyonun sayfasına bakıyordum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Expert, 46 dakika önce yazdı:

Sayın mufetttiş hayırlı olsun çok çok sevındım.Bende eş durumundan bekliyorum.Sizce eşiniz beraat ettiği için mi iade aldınız yoksa tek basınızamı değerlendirildiniz.Bizim kurumdan olupta burayı bilgilendiren yok maalesef.Bunun için ayrıca teşekkürler.İnsallh bana da nasip olur 

Eş durumundan ihraç olanlar açığa alınmadı, idari soruşturma da açılmadı. Bu sebepten dolayı da eş durumundan ihraç edildiğimi anladım. Zaten en ufak bir şey olsa açığa alıp soruşturma açarlardı. Ne idari ne de adli hiç bir işlem yapılmadı. Gelir uzmanı olan arkadaş işe döndüğünde öğrenmiş takipsizlik aldığını. E devlette takipsizlik alıp almadığınıza dair herhangi bir bilgi de yok. Savcılığa gidip dilekçe vererek öğreniyormuşsunuz takipsizlik alıp almadığınızı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar az önce ben de iade kararımı gördüm. Darısı tüm karar bekleyenlere. 672 g.uzmanı KYOK.

672 KYOK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aktas, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar az önce ben de iade kararımı gördüm. Darısı tüm karar bekleyenlere. 672 g.uzmanı KYOK.

Hayırlı olsun ve geçmiş olsun. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
aktas, 3 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun sağlıcakla kalın

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Değerli maliye sakinleri yok mu kararı çıkan. 2 buçuk aydır yazan çizen olmamış sayfada. Bir duyum ,haber, söylenti yok mu.

Benim hala inceleniyor..

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 Vergi müfettişi red 

Twitter da gördüm.

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SMMM sınavı için dava açanlar ne durumda acaba bende dava açmayı düşünüyorum.

Maliye

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672 hocam bir arkadaşım smmm sınavını davayla girmeye hak kazandı demişsiniz mahkeme kararları varmı elinizde bende dava açmayı düşünüyorum.

Maliye

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...