İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Gunaydin degerli dostlar kabul ederseniz ben de araniza katilmak istiyorum...

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Katılmışsın zaten ? hayırlı olsun hocam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@672'li ingilizceci

Günaydın, bende dediklerinizi @mehmet korkmaz hocama devrettim, oda benden sonra geldi, o yapsın. 

Şaka bir tarafa hamdolsun buraya kavuşturana, geride kalanların Allah yardımcıları olsun çok zordu ???

• Beğeni 1
  • Kahkaha 1

672 KHK sendika-inceleme devam ediyor - soruşturma-dava yok - eşim için buradayım-sağlık bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün toplu param yatmış. Yok yetişmez yok hazır değil diye diye mecbur yatırdılar tabi. 23 üne kadar hiç evrak eksiği olmayanları afedersiniz e...k gibi yatiracaklar.

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Kaç para yatmış nasıl yatmış maçtan yatmış yazıverinde fikir olsun

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@SAHAF  en düşükten yattı primler hocam 550 olmaz benimki diye düşünüyorum. işverenin payı işverenle iletişime geçerlermiş. sgk kesintileri ile ilgili aile hekimi biri hakkında sağlık bakanlığının görüşünü göndermiştim hocam okudunuz mu ne düşünüyorsunuz?  

Tıbbi sekreter

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
chandler, 38 dakika önce yazdı:

@SAHAF  en düşükten yattı primler hocam 550 olmaz benimki diye düşünüyorum. işverenin payı işverenle iletişime geçerlermiş. sgk kesintileri ile ilgili aile hekimi biri hakkında sağlık bakanlığının görüşünü göndermiştim hocam okudunuz mu ne düşünüyorsunuz?  

Ben okudum da göremedim bişi

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Adnan104  aynen bende bişey anlamadım. en sonunda ücretlerin mahsup edilmesi mütalaa edilmiştir yazmışlar. kimile neyi mütalaa ettiniz siz ya bu nasıl iş anlamadım. 

Tıbbi sekreter

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Demin maas iade hesaplamalarini yapan mutemedle gorustum, 126 bin iade hesaplamislar, 1eylul 2016 ila 28 kasim 2019 arasi. Sizlerdeki durumu da ogrenelim, ona gore aksiyon alalim. 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 35 dakika önce yazdı:

Demin maas iade hesaplamalarini yapan mutemedle gorustum, 126 bin iade hesaplamislar, 1eylul 2016 ila 28 kasim 2019 arasi. Sizlerdeki durumu da ogrenelim, ona gore aksiyon alalim. 

Sgk kesintisi olacak mı sizde 

670 EGM. Gyapta takipsizlik. Sd kart Ad ve Mml

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...