İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Geçen hafta idari davam sonuçlandı. Ek  ders aile ve çocuk yardımı ile yasal faiz için kabul hazırlık ödeneği için ret verildi. İlçe mem hepsini hesapladı yalnız karar kısmında nöbet ibaresi geçmediği için nöbet verilmez dedi . Nöbet ücreti iade alan var mı ?

Milli eğitim bakanlığı 672 khk sadece sendika inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Aslan, 54 dakika önce yazdı:

Geçen hafta idari davam sonuçlandı. Ek  ders aile ve çocuk yardımı ile yasal faiz için kabul hazırlık ödeneği için ret verildi. İlçe mem hepsini hesapladı yalnız karar kısmında nöbet ibaresi geçmediği için nöbet verilmez dedi . Nöbet ücreti iade alan var mı ?

Hayırlı olsun hocam mahkeme kararları tebliğ edilince okulunuza dilekçe vererek ücretleri talep ediniz yoksa yatırılmıyormuş, ben eğitim öğretim ödeneğini kazanmıştım size ret vermeleri ilginç olmuş, nöbet ve Agi için ise okula tekrar dilekçe verdim kurumdan ret cevabı gelince bunlar için de dava açacağım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba iade sonrası geriye dönük maaşlar hesaplanırken SGKli çalıştığın maaşlar düşürülüyor bunun için sonradan mahkemye dava açan varsa örnek dilekçe veya kazanan varsa emsal karar paylaşabilir mi kazanan var mı nasıl bir yol izleniliyot acaba 

701-jan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümit, 14.07.2021 - 18:13 yazdı:

Hayırlı olsun hocam mahkeme kararları tebliğ edilince okulunuza dilekçe vererek ücretleri talep ediniz yoksa yatırılmıyormuş, ben eğitim öğretim ödeneğini kazanmıştım size ret vermeleri ilginç olmuş, nöbet ve Agi için ise okula tekrar dilekçe verdim kurumdan ret cevabı gelince bunlar için de dava açacağım.

Hocam mahkeme kararı paylaşabilir misiniz eğitim öğretim ödeneği için 

Jan mayen, 14 saat önce yazdı:

Merhaba iade sonrası geriye dönük maaşlar hesaplanırken SGKli çalıştığın maaşlar düşürülüyor bunun için sonradan mahkemye dava açan varsa örnek dilekçe veya kazanan varsa emsal karar paylaşabilir mi kazanan var mı nasıl bir yol izleniliyot acaba 

Grupta bir iki kişi dava açmıştı ama o kişiler maalesef uğramıyor artık

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün anayasa mahkemesine bireysel başvurumuzu yaptık… Hakımız da hayırlısı kaç ayda sonuçlanır….

672 meb sendika+Cihan medya İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade sonrası hizmet takip programı (hitap)‘nda ihraç dönemini kurumum fiili hizmet olarak kabul etmedi, bu dönemin SGK primlerini SGK’ ya yatırdığı halde fiiili hizmetten saymadı yani bu dönem ileride emeklilikte hizmet süresi olarak kabul edilmeyip bu dönem için emeklilik tazminatı ödenmeyecek dönem gibi duruyor . Benim durumumda olan var mı? E devletten hitap programından bakıp durumu uyan varsa paylaşabilir mi?

677 KHK kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İHRAÇ SONRASI DÖNEMDE ELDE EDİLEN GELİRİN GÖREVE İADE OLUNDUĞU ZAMAN İDARECE YAPILACAK TOPLU ÖDEMEDEN MAHSUP EDİLMESİ GEREKTİĞİNE DAİR DANIŞTAY KARARI

https://twitter.com/insan_hukuk/status/1416385528165978117?s=19

Hukuk birgün herkese lazım olur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi günler , okula verdiği dilekçeye aldığı cevabın üzerinden  60 gün geçtikten sonra dava açan oldu mu? Sizce mahkemece kabul edilme ihtimali var mı?

672 KHK-Çalışıyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@ibu_600 ekran görüntüsü atar mısınız hocam benim SGK li çalışma var açıkta süre 4 yıl üç ay gözüküyor 

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 21.02.2019 - 23:04 yazdı:

Sigortalı çalışıp işe geri dönmeniz halinde herhangi bir hak kaybı yaşamazsınız.

Ödediğiniz primleri de talebiniz halinde SGK geri ödeyecektir.

SGK işveren payı da işçiye ödenir mi yoksa sadece işçinin SGK prim payı mi ödenir. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...