İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

merhaba arkadaşlar. yasal faiz alabilen varmı ? ne kadar için ne kadar faiz verildi. hangi tarih baz alındı. kurumunuz istinafa gitmeden faizi verdi mi yoksa istinafa gittimi . teşekkürler

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kehake, 22 saat önce yazdı:

merhaba arkadaşlar. yasal faiz alabilen varmı ? ne kadar için ne kadar faiz verildi. hangi tarih baz alındı. kurumunuz istinafa gitmeden faizi verdi mi yoksa istinafa gittimi . teşekkürler

Merhaba ben yeni verdim yasal faiz için avukata. Cevap dilekçesi yazıldı en son sonrası bekliyoruz hayırlısı

675 KHK- Ohal Komisyon İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
biliydim, 2 saat önce yazdı:

Merhaba ben yeni verdim yasal faiz için avukata. Cevap dilekçesi yazıldı en son sonrası bekliyoruz hayırlısı

ben yaklaşık 1 sene önce iade olup dava açmıştım. karar yeni çıktı. olumlu. ama  ayrıntıları öğrenmek istedim. nihai sonuca ulaşmış olan varsa...

679, inceleniyor, banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar mrb ..kabul kararımı geçen perşembe gördüm...süreçle ilgili forumdan bilgi sahibi oldum biraz...Allah razı olsun..Şunu sormak istiyorum; göreve dönen öğretmen arkadaşlar ikamet iline mi ihraç olduğu eski görev yerine mi atandı...bilgi verırsenız çok makbule geçer...slmlar.. 

672 k h k inceleme adlı süreç yok...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@kehake hocam süreden dolayı red vermediler mi? 

672 meb sendika+Cihan medya İADE

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar MEB iadelerinden geçmiş yıllarda göreve başlayan arkadaşlardan eş durumu yapıp il değiştiren oldu mu...malum çoğumuzun ikameti ve eski görev yeri farklı...bi sıkıntı çıkarmazlar inşallah...

672 k h k inceleme adlı süreç yok...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bugün il MEM de okul seçimi yaptım. O okulda haftaya başlayacağım inşallah . Eski çalıştığım okulda norm olmadığı için farklı bir ilçeden seçmek zorunda kaldım. 

Bu yaz açılacak olan il içi ve il dışı tayinleri ne başvuru hakkımız var mı . Yoksa o okula yeni mi atanmış gibi işlem yapılıyor.  Nasıl işliyor bu sistem acaba. Tecrübeli arkadaşlar var mı bu konuda

Selam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@AliOsman_Eser mebbis te yeni seçtiğiniz okul için atama nedeni resen yazarsa il içi ve il dısı tercih hakkınız olabilir, diğer türlü kendi isteğinizle yeni okulu seçmişseniz 3 yıl beklemek gerek il içinde. il dışı için sorun olmaz. bulunduğunuz ilde son 3 yıl toplam yeterli 

Güncelleme • • Mehmet Öğretmen

672, MEB, sendika ve ssk kaydı, incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mehmet Öğretmen, 8 saat önce yazdı:

@AliOsman_Eser mebbis te yeni seçtiğiniz okul için atama nedeni resen yazarsa il içi ve il dısı tercih hakkınız olabilir, diğer türlü kendi isteğinizle yeni okulu seçmişseniz 3 yıl beklemek gerek il içinde. il dışı için sorun olmaz. bulunduğunuz ilde son 3 yıl toplam yeterli 

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Onu sordum aslında ama resenle ilçe seçimi arasında bir fark yok dediler. Ben dilekcemde okul yazmadım. İlçe yazdım. Onun için sıkıntı olmaz dediler. İhraç olduğum tarihten itibaren o okulda görev yapmaya başlamışim gibi gorunecekmis sistemde . İki yılı da 3 yılı sartinida doldurmus olurum öyle olursa. Bu şekilde tayin isteyen var mı diye tecrübeli arkadaşlardan bilgi almak istemiştim .

Selam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar iyi günler. 701 KHK ile kabul kararı tarafıma tebliğ edildi. Maaşlar ile ilgili bir sorum olacak. Şuan Bağkur primi ödüyorum ve işletmem var. Alacağım geçmiş dönem maaşlarımdan primler harici kazancın şu kadar olmuş gibisinden ekstra bir kesinti yapılıyorumu. Yazılanları okuyunca o kısmı anlamadım. Ben şuan atıyorum geçen ay 15 bin kar elde ettim işletmemden bunun alacağım maaşla bir ilgisi yok degilmi

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...