İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

AliOsman_Eser, 02.06.2021 - 23:11 yazdı:

Arkadaşlar bugün il MEM de okul seçimi yaptım. O okulda haftaya başlayacağım inşallah . Eski çalıştığım okulda norm olmadığı için farklı bir ilçeden seçmek zorunda kaldım. 

Bu yaz açılacak olan il içi ve il dışı tayinleri ne başvuru hakkımız var mı . Yoksa o okula yeni mi atanmış gibi işlem yapılıyor.  Nasıl işliyor bu sistem acaba. Tecrübeli arkadaşlar var mı bu konuda

mrb hocxam bende il mem dilekçe vxerdim mersinde hiç açık yokmuş okul seçimi yapın sizi resen atayacxağız dediler ...2 ün sonra aradım vxalılık onayında vxalılık onaylarsa sizi ararız okulunuza geçersiniz dediler sizin nasıloldu*

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Supernova hocam siz dava açtınız mı manevi tazminat isteyememenin anayasaya aykırı olduğundan vs. dolayı.ben de emsal dava veya dava başvurusu arıyorum

672 KHK-komisyon kabul:göreve iade edildim/görevdeyim-muhbir vatandaş ihbarı(atılma sebebi)-banka(örgüt üyesi ithamı gerekçesi)-istanbul 27.ağır ceza(istinafa gidilmeksizin beraat elhamdülillah)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese merhaba, Kurum EGM  iade olalı ve tebliğ edileli 6 ay oldu başlama ile ilgili halen bir gelişme olmadı, konuyla alakalı bilgi alabileceğimiz yer var mıdır? Teşekkürler.

SABIR

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi aksamlar geriye dönük maaşlar yattıktan sonra yasal faiz istemek için kurumuma  dilekçe vermek istiyorum dilekçe örneği varmı kurum saglik bakanligi

675 KHK takipsizlik var saglik bakanligi OHAL komisyonu devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mrb arkadaşlar. 2 ay önce iade oldum ve aktif olarak gorevdeyim şu anda. Aynı il icinde ihraç olduğumdan farklı bir ilçede başladım goreve. Ihraç dönemindeki boşluk, eski okulda mi çalışmış gösteriliyor, yoksa yeni başlanılan okulda mı? İl içi tercih yaparken 3 yıl şartına bakılıyor biliyorsunuz. Bu durumda sıkıntı yaşanıyor mu? Yani ben 2 ay once yeni baslamış gibi mi oluyorum? Bilgisi olan yazarsa sevinirim. Tesekkurler 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derya derya, 5 saat önce yazdı:

Mrb arkadaşlar. 2 ay önce iade oldum ve aktif olarak gorevdeyim şu anda. Aynı il icinde ihraç olduğumdan farklı bir ilçede başladım goreve. Ihraç dönemindeki boşluk, eski okulda mi çalışmış gösteriliyor, yoksa yeni başlanılan okulda mı? İl içi tercih yaparken 3 yıl şartına bakılıyor biliyorsunuz. Bu durumda sıkıntı yaşanıyor mu? Yani ben 2 ay once yeni baslamış gibi mi oluyorum? Bilgisi olan yazarsa sevinirim. Tesekkurler 

Merhabalar hayırlı olsun kurum hangisi ayrıca tebligat size ne zaman yapılmıştı

672 KHK - kabul - cihan medya

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@BJacKaL sizin adınıza sevindim.umarım hakkınız tam anlamıyla iade edilir. mahkeme kriteriniz neydi acaba bende idare davası açtım TSK personeliydim. şuanda dosyam bölge idare mahkemesinde. bu sebepten sordum...

375 sayılı KHK geçici md 35/D     2803 sk 15/2 İdare Mahkeme Süreci ; durum istinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
EyyAdalet, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar hayırlı olsun kurum hangisi ayrıca tebligat size ne zaman yapılmıştı

MEB. Tebligat yapılmadı. Telefonla ihrac oldugum ilden arandım. Bakanlık kararnamesi verildi elime. Bir de başlama dilekcesi yazdim. 3 ilce tercih ettim. Bu sekilde surec basladi. 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derya derya, 9 saat önce yazdı:

Arkadaşlar, sorumun cevabı bugun netli kazandı. Mebbis bilgilerim guncellendi. Ihrac boşluğu eski okulumda gosterilmis. Hizmet puanim da ona gore eklenmis. Okul degisikligi de 'İSTEĞE BAĞLI' olarak kaydedilmis. Dolayısıyla il ıcı tayin icin 3 yıl beklemem gerekiyor. Ama bu durumda olup hemen il ıçi tercih yapabilen var mı bunu merak ediyorum.

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...