İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Saffet, 20 dakika önce yazdı:

İl içi tayin isteyebiliyormuyuz.soruşturma sonucu yerim değişti diye bişey var bize uyuyormu

Ben de merak ediyorum. İl memdeki personel atamayi arayip sormak lazim.pek umutlu degilim

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Efe0404, 3 saat önce yazdı:

Ben de merak ediyorum. İl memdeki personel atamayi arayip sormak lazim.pek umutlu degilim

Yayınlanan yazının C2 ve C3 maddesine göre isteyebiliriz, normalde son görev yapılan yerde 3 yıl çalışma şartı var ama bu maddelerde şu yazıyor; yargı yoluyla göreve geri dönenlerde son görev yaptığı kurumda çalıştığı süre ile önceki görev yaptığı süre birlikte hesaplanır

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İl içi tayin meselesini soran oldu mu arkadaşlar telefon açıp?

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bulunduğum il memin atama birimi bakanlıkdan görüş bekliyoruz dedi. MEB personel daire telefonları açmıyor. MEB danışma hattınşikayetinizi not alalım 3 güne cevaplanır diyor. Yargı maddesi bize uymuyor bence zira mahkeme kararıyla değil komisyon kararıyla iade olduk. 

2019.10.25 tarihinde ohal komisyonu sayfasında kabul kararımı gördüm. 2019.11.14 tarihinde kararname ile göreve iade edildim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Valla arkadaşlar ben yargı kararı maddesinden başvuru yaptım en fazla reddederler. Kabul ederseler zaten bu maddeden başka yok. Ya herro ya merro ?

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben 1 temmuzda goreve iade edildim, gecen hafta da imzami attim.

Il milli egitimdeyken de personel atamaya gidip sordum "ihractan önceki okulunda 3 yil doldurduysan isteyebilirsin" dediler 

Ben de 10 yilim vardi o okulda.hizmet birlestirme yaptim ilcede ve bugun de istedim hayirlisiyla...

Güncelleme • • Sınıföğretmeni

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sınıföğretmeni Hocam hangi maddeden istediniz tayini? Süreç nasıl işledi bahşeder misiniz özel değilse?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yiğit10, 40 dakika önce yazdı:

@Sınıföğretmeni Hocam hangi maddeden istediniz tayini? Süreç nasıl işledi bahşeder misiniz özel değilse?

Eşim sendikasini aradı sordu

Beyan durumunu yazmaniza gerek yok dediler.komisyon ile iadeler soruşturma yada yargı kapsamina girmiyoŕ dediler, yani maddelerden birini isaretlemedim.

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sınıföğretmeni Hocam bizim başvurularda kurumda 3 yılı doldurmadınız diye bir ibare çıkıyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sınıföğretmeni Hocam, hizmet birleştirme olayını biraz açar mısınız. 15 yıl aynı okulda çalıştıktan sonra ihraç edildim.İadeden sonra 7 aydır da farklı bir okulda görev yapıyorum.Sistem  "3 yılınızı doldurmadınız " uyarısıyla il içi tercih yapmama izin vermiyor.

672 KHK- Kabul- İstifa edilmiş 15 aylık sendika-17 ay önce takipsizlik aldım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...