İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

neoleear, 7 saat önce yazdı:

forumda, face de de KHK gruplarında pek çok hukukçudan destek almanız mümkün. ayrıca herhangi bi sendikaya üye olursanız ücretsiz avukat desteği alırsınız. ben bu tür davalarda tecrübeli, pek çok dava açıp kazanmış olan bir sendika avukatına vekalet verdim. bizim için verilen ilk dilekçe red edildi. ancak yenisini vermiş. dilekçe örneğini ben hazırlamadığım için , avukat da bu işten para kazandığı için vermem doğru olmaz. fakat gruplarda pek çok hakim ,savcı, avukat 200- 750 ücretle dilekçe yazıyor. örnek dilekçelerde var. aynı sendikanın istanbuldaki avukatı 5 bin +%20 dava kazanınca isterken Bursa daki avukatı 2000 tl ye  her şey dahil yapıyor.  yani araştırmak da gerekli...

Sağolun hocam ben zaten avukat ismi istemiştim onu da hallettim. Sanırım aynı avukatı tutmuş olabiliriz. Dilekçeyle fln uğraşmak istemiyorum. Kendisi herşeyi halledecek. Dilekçe paylaşma fikrinize de sonuna kadar katılıyorum. 

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Efe0404 hocam istanbulda iseniz birilerine sorabilirim(tanıdığım avukatlara yani)

pardon hocam üstteki yazıyı henüz gördüm.kusura bakmayın.hayırlı olsun

672 KHK-komisyon kabul:göreve iade edildim/görevdeyim-muhbir vatandaş ihbarı(atılma sebebi)-banka(örgüt üyesi ithamı gerekçesi)-istanbul 27.ağır ceza(istinafa gidilmeksizin beraat elhamdülillah)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
HakŞerleriHayreylr, 4 saat önce yazdı:

@Efe0404 hocam istanbulda iseniz birilerine sorabilirim(tanıdığım avukatlara yani)

pardon hocam üstteki yazıyı henüz gördüm.kusura bakmayın.hayırlı olsun

Sağolun hocam avukatı hallettik teşekkürler

672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

91-Göreve döndükten sonra yatırılmış olunan sigorta parasını alabiliyor muyuz.

2-Yatırmış olduğumuz GSS primlerini alabilirmiyiz.

3-Sigortalı çalışmış olduğumuz ayları toplu para alırken bizden kesiyorlarmı.Ya da haberleri olduktan sonra falan mı kesiyorlar.

Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini burda paylaşabilirlermi 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İl içi tayine başvurular başladı durumlar nedir arkadaşlar?

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
neoleear, 12.07.2020 - 02:23 yazdı:

forumda, face de de KHK gruplarında pek çok hukukçudan destek almanız mümkün. ayrıca herhangi bi sendikaya üye olursanız ücretsiz avukat desteği alırsınız. ben bu tür davalarda tecrübeli, pek çok dava açıp kazanmış olan bir sendika avukatına vekalet verdim. bizim için verilen ilk dilekçe red edildi. ancak yenisini vermiş. dilekçe örneğini ben hazırlamadığım için , avukat da bu işten para kazandığı için vermem doğru olmaz. fakat gruplarda pek çok hakim ,savcı, avukat 200- 750 ücretle dilekçe yazıyor. örnek dilekçelerde var. aynı sendikanın istanbuldaki avukatı 5 bin +%20 dava kazanınca isterken Bursa daki avukatı 2000 tl ye  her şey dahil yapıyor.  yani araştırmak da gerekli...

Hocam yaklaşık 2 aydır araştırıyorum ne twiter da ne de facebook da herhangi bir dilekçe örneğine rastlamadım. Eğer sizin bildiğiniz bir forum veya adres varsa paylaşırsanız sevinirim. Bende bir avukatla görüşeyim profesyonel yardım alayım dedim. 5000+%15 istedi. insaf dedim içimden benle beraber mi çile çektin de bu kadar ücret istiyorsun..alt tarafı dilekçe vereceksin mahkemeye gitmeyceksin sözlü bir savunma vermeyeceksin.. adamın istediği para hayrete düşürdü.. 

672 KHK RET sendika çocuğu okula gönderme..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Hakan EKİCİ ekran aktif olmadı daha. Hizmet puanları güncellendi sadece.

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olalı 7 ay oluyor kurum değişikliği yapmak istiyorum artık düzelir dedim falan ama ruh halim düzelmiyor burada yer değişikliği  dilekçesinde belirtecem bu durumu yeni bir hayat kurmak lazım. Yalnız bu yol yordam bilen varmi elimi güçlendirecek Bir yol lazim. 5 yıllık memurum 5. Yıl 2 ay önce doldu zaten bir yer değişikliği hakkım var ama bunu suslendirip hızlı şekilde yapılması amacım fikir verebilecek varmi bu konuda ne yapabilirim 

Hayat mutlu, mesut olana kısa.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İl içi tayin isteyebiliyormuyuz.soruşturma sonucu yerim değişti diye bişey var bize uyuyormu

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...