İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

İade Olanlar Ve Tazminatlar Forumu

Önerilen Yorum

Ümit, 2 saat önce yazdı:

Bu durum bana pek masum gelmedi, ohal ile iade edildiğimizi niye belirtme şartı varki, fişlenmekten ne farkı var bunun.

Ben il milli eğitim atama birimiyle görüştüm bugün, bana dedilerki okul listesi açılıyorsa problem yok demektir, durumunuzu beyan etmek için listeden herhangi bir şey seçmenize gerek yok.

Aklıma şu geliyor bunlar bizi zaten cezalandırırcasına uzak ilçelerde başlattılar, şimdi de il içi tayinlerimizi sekteye uğratmak içinmi acaba listedeki üçüncü maddeyi seçtiriyorlar.

Maddeyi secmezseniz tercihi kaydetmiyor. Ayrica fişlemek icin oraya o ibareyi duşmelerine gerek yok sistemlerinde zaten belli

Hem bu sadece bir dilekcenin uzerinde el ile yazilan bir not yani dijital bir yazi degil bu medenle siralamaya etkisi olamaz.ben problem yasayacagimi duşunmuyorum bakalim sonuclar bello olsun yazarız insallah

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sınıföğretmeni Hocam siz göreve iadenizi aynı okulunuza mı olmuştunuz?

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

MEB atama dairesi başkanlığından 2 şube müdürüyle görüştüm arkadaşlar. Kesin olarak 3. Tercih (resen atama) işaretlenecek ve tercihinizi alan mem durumunuzu bildiği için sorun olmayacak dediler. 

2019.10.25 tarihinde ohal komisyonu sayfasında kabul kararımı gördüm. 2019.11.14 tarihinde kararname ile göreve iade edildim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yiğit10, 7 saat önce yazdı:

@Sınıföğretmeni Hocam siz göreve iadenizi aynı okulunuza mı olmuştunuz?

Hayir istanbul milli egitim mudurlugu izin vermiyormuş yeni yildan bu yana, baska okula tayin olmuştum simdi eski okuluma ustedim

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İl içi isteyipte kabuk edilmeyen oldumu.son durum nedir?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

3. Maddeyi işaretledim bugün onaylandı başvurum.

672 KHK-MEB-Beraat-222/e -İnceleme Devam Ediyor-Kurum Aranma Olumlu-Sendika 17 Ay(2015 Ağustos İstifa)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Yiğit10 hocam biz de yarın yapmayı düşünüyoruz, sadece 3.maddeyi işaretlemek yeterli mi?

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar eşim nisanda iade oldu, il içi tayin istemeyi düşünüyor, malum yarın son gün.

3.maddeyi işaretlemek yeterli mi?

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
672zede, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar eşim nisanda iade oldu, il içi tayin istemeyi düşünüyor, malum yarın son gün.

3.maddeyi işaretlemek yeterli mi?

Yeterli hocam, zaten işaretlemezseniz başvuruyu kabul etmiyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaslar il ici tayin istegim onaylanmis yargi karariyla iade oldum maddesini isaretlemistim herhalde genelimiz resen maddesini isaretlemis Sorun cikmaz herhalde. herkese hayirli tayinler...

• 672 sendika kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...