İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Konuk
Sibemol, 3 dakika önce yazdı:

Bugün KHK ile ihraç edildikten sonra benimle konuşmayan (ihraç edildiğim için küsen) BABAM beni aradı ve yanına çağırdı. Ben İzmir’deyim babam İstanbul’da. Değişik duygular içindeyim. ???????

Az önce arkadaşımla iade olunca , bizi 3 yıldır yok sayan tanıdıkların geri viteslerinin nasıl olacağını konuşuyorduk.Şimdiden kıvranmaya başlamışlardır.Çok eğleneceğiz çok 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Karabulut @Karabulut pe@serpil68 biz geçen cuma ret aldık tsk701 khk lıyız peki biz idare mahkemesine başvurmadık henüz takipsizliğimiz var bizi de etkiler mi bu göreve dönüşler mahkemeyimi beklerler

701-tsk-dnzkuv

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yargı paketi taslak metni siyasi partilere dağıtılmaya başlanmış an itibariyle.Taslak metinde ilgili çalışma olmayabilir ( yetersiz görülmüştü ya o bakımdan ).Moral bozmayalım.Mecliste görüşülürken dahil edilecektir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sibemol, 14 dakika önce yazdı:

KHK ile ihraç edildikten sonra benimle hiç konuşmayan (ihraç edildiğim için küsen) BABAM bugün beni aradı ve yanına çağırdı. Ben İzmir’deyim babam İstanbul’da. Değişik duygular içindeyim. ???????

Bu arada babam emekli başkomiser, terörle mücadelede çalışmış dönemin OHAL valisinden üstün gayretlerinden dolayı ödül almış birisi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın karabulut iade halinde kurum değişikliği her bakanlık için geçerli mi,mesela sağlık bk.

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Haberturkte birazdan khk gundemi var mehmet akif ersoy sunucu

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sevgi, 8 dakika önce yazdı:

Haberturkte birazdan khk gundemi var mehmet akif ersoy sunucu

Habertürk deyince  Sevdik Sevdalandık klibinde nanni niye nanni niye nannanariyeaah diyen adam gibi oluyorum artık yeter

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sibemol, 13 dakika önce yazdı:

Bu arada babam emekli başkomiser, terörle mücadelede çalışmış dönemin OHAL valisinden üstün gayretlerinden dolayı ödül almış birisi.

Sn @Sibemol sanırım eş durumundan Egm ihracısınız. Ve hakkınızda, soruşturma vs yok eğer böyle ise durumlarımız benzer. 

Ben düğünümden 1 ay evvel , o zaman 50 yaşında olan babamı kaybettim. Ve düğünümden 2 ay sonra da eş durumundan ihraç oldum. Babam hayatta olsa idi ne olurdu bilmiyorum. fakat siz babanızın varlığına hayatta oluşuna şükredip elini öpünüz. Çok üzüldüğü için tepki vermiştir.

Bu süreçte babamın baş ucuna gidip

"Baba, Vatana can versin diye yetiştirdiğin kızına hain diyorlar,şimdi ben ne yapayım?" Diye çok sordum. İnanın mezar taşından ses gelmiyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Radamel, 4 dakika önce yazdı:

Habertürk deyince  Sevdik Sevdalandık klibinde nanni niye nanni niye nannanariyeaah diyen adam gibi oluyorum artık yeter

Mustafa Sandal'dır o.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Radamel, 13 dakika önce yazdı:

Sn @Radamel ya inanamıyorum nerden buluyosunuz bu benzetmeleri Allahım yaaa... ???

Ben de azönce bu şarkıyı dinliyodum molada şaka gibi yani, şaşırsam mı gülsem mi bilemedim yaf...

Stand-up ruhu mu vardır nedir...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...