İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

İade olan arkadaslara hayırli olsun.??musluklar acilmis forumda iade olmayan kalmasın diyelim....

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA hayirli olsun hocam,sizin adınıza çok sevindim,imtihaniniz bitmiş oldu,bizleri unutmayacaginizi biliyorum...

677-Beraat-kasım 2015 sendika istifa(10 ay)-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olanlara hayirli olsun demek o kadar vaka-i adiyeden olmus ki, hic refleks haline gelmemis "dur bi ben de bakiyim" demek, bu sefer nedense benim de bakasim geldi sayfaya. Her zamankinden farkli, uzun bi yazi vardi bu sefer. buyuk harflerle KABUL yazan yeri gordukten sonra gozlerim karardi, hanimi cagirdim gel bi baksana, dogru mu goruyorum acaba diye. O da teyit etti ? iade olmusum a dostlar. Darisi bekleyen tum masumlara olsun insallah.

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Ben de iade olmuşum. 675 khk, hat kullanıcısı değildim, 2017 Mart ayında takipsizlik almıştım, okuluma müfettiş gelmiş olumlu rapor göndermişti, iade khk sı bekliyorduk olmadı, sonra 2018 Haziran ayında komisyondan ilçe mem ve okulum aranmıştı tekrar olumlu görüşleri almışlardı 17 aydır da onu bekliyorduk. Referansım da yoktu. Dilerim bekleyen herkes beklediğine kavuşsun en kısa zamanda...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Passaport, 19.11.2019 - 21:56 yazdı:

Dosyamin sümen altı edildiğini öğrendim tekrar gün yüzüne çıkartmaya çalışıyorum kendim için değil ama çocuğum için dua edin ne olur. Bir refarans soktum araya en azından sonucumu öğreneceğim iyi ya da kötü sonuç olumsuz çıkarsa Arabistan'a bir kebapçı lokantasında çalışan arkadaşın yanına gideceğim. Herkesin gönlündeki olsun...

İnşallah öğrenirsiniz de rahatlarsınız ve gönlünüze göre olur inşallah bir de özelden yazarsan sana birşey soracağım da .

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tsk dan yine ses yok Allahim kafayı oynatacagim artık neyin eziyeti bu resmen kurban secildik ?

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

672 khk  meb...eylül 2017 beraat...4,5 ay sendika+pasif banka...ama inceleme devam..iade olan arkadaşlara hayırlı olsun.Darısı benim gibi umutla bekleyen tüm masum ve mağdurların başına inşallah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672'li ingilizceci, 2 saat önce yazdı:

İade olanlara hayirli olsun demek o kadar vaka-i adiyeden olmus ki, hic refleks haline gelmemis "dur bi ben de bakiyim" demek, bu sefer nedense benim de bakasim geldi sayfaya. Her zamankinden farkli, uzun bi yazi vardi bu sefer. buyuk harflerle KABUL yazan yeri gordukten sonra gozlerim karardi, hanimi cagirdim gel bi baksana, dogru mu goruyorum acaba diye. O da teyit etti ? iade olmusum a dostlar. Darisi bekleyen tum masumlara olsun insallah.

Hayırlı olsun hocam. Şimdi koltuğa peşin satan esnaf gibi otur ve yengeye şu çocuk konusunu bir daha düşün de ?

672 MEB. Takipsizlik alalı çok oldu. Sendikazede...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İade olanların gözün aydın olsun. Forum senlenmis çok şükür. İnşallah bu hafta devamı gelir.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Vav, 4 saat önce yazdı:

Şimdi kabul kararımı gördüm MEB banka 686 darısı tüm masumlara mazlumlara

Hocam hayırlı olsun. Biz de eşimle 686 bankadan bekliyoruz. Hakkınızda savcılık soruşturması olmuş muydu?

686 inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...