İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Editör

Arkadaşlar günaydın komisyonun çok yavaş çalıştığı ortada memurlar.net e mesaj yada mail atalim komisyonun yavaş calistigiyla ilgili haber olursa daha hızlı isler 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonda kalan dosyaların çoğu takipsizlik beraat almış veya hakkında dava açılmamış olan hakkında hiçbir şey bulunmayan dosyalar.Karar sayısı ciddi azalmış bunu dile getirmek lazım memurlarnet veya başka platformlarda yoksa bu gidişle 1 sene daha uzatacaklar bu işi.Hani haftada 4800 dosya inceliyordunuz ne oldu da sayı buralara düştü?

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
ozelharekat61, 3 dakika önce yazdı:

Komisyonda kalan dosyaların çoğu takipsizlik beraat almış veya hakkında dava açılmamış olan hakkında hiçbir şey bulunmayan dosyalar.Karar sayısı ciddi azalmış bunu dile getirmek lazım memurlarnet veya başka platformlarda yoksa bu gidişle 1 sene daha uzatacaklar bu işi.Hani haftada 4800 dosya inceliyordunuz ne oldu da sayı buralara düştü?

Memurlar.net haber yaparsa en azından dikkate alınır derdimizi anlatacak kısa bir mesaj.ile memurlar.net in WhatsApp hattına mesaj atalım 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

Günaydın...

En uzun gece bitti madem, artık uyumayan bi Ülke diliyorum...

Bu karar KHK ile ya da OHAL sonrası bakanlık kararı ile ihraç olan, KYOK/BERAAT almış herkesin işine yarar...

Şurda dursun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
RosedewittbukateR, 47 dakika önce yazdı:

Günaydın...

En uzun gece bitti madem, artık uyumayan bi Ülke diliyorum...

Bu karar KHK ile ya da OHAL sonrası bakanlık kararı ile ihraç olan, KYOK/BERAAT almış herkesin işine yarar...

Şurda dursun...

Hiiih...

Bu karar dolandırıcılık ile ilgili, bize terör ile ilgili lazım malum...

Bu da gol diiil...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Saphyr, 2 saat önce yazdı:

Bariz artmış ama verilen karar hızında ciddi yavaşlama var bu hızla eylül-ekim gibi biter dosyalar. 

Artsın da yavaşlamaya razıyım hocam. Oranlar çıksın 50'lere 70'lere, Aralık'a bile varım.

Raskolnikov, 2 saat önce yazdı:

00QXXZ.jpg

Çok severim Kemankeş'i. İki adım ötesi Karaköy vapur iskelesi. İstanbul'da olsak tam gidilecek yer.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

https://twitter.com/magdur_khklilar?lang=tr

linkte bir bilgi var arkadaşlar . 97000 olmuş son sayı. 9200 kabul 87.800 red .CHP den  Yıldırım kaya Komisyonu ziyaret etmiş

Kalan dosya sayısı 29.200 . komisyon demekki 24 ekimdeki açıklamadan sonraki 8 haftada ancak 5000 karar vermiş.

675 Takipsizlik. Komisyon bekleme-2013 Bankasya villa kredisi- Maniki Dünyanın taşına bağına bahçesine fazla önem vermenin sonucu ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu demektir ki son 8 haftada ekim 24 ten beri 5000 kararın 1100 tanesi KABUL, 3900 TANESİ MAALESEF red. 

675 Takipsizlik. Komisyon bekleme-2013 Bankasya villa kredisi- Maniki Dünyanın taşına bağına bahçesine fazla önem vermenin sonucu ihraç

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komişin 8 haftada 5000 karar vererek normalde 8x1200: 9600 yerine 5000 karar vermiştir.  Yada bu hafta yıl sonu için yapılacak karar öncesi bir 4000 karar daha yüklenecektir denilebilir.  Rabbimiz büyük amellerimiz niyetlerimize göredir. Silah alıp darbeye bilerek katılanlar hariç bizler suçsuzuz. Emine Erdoğan İkbal Bacı ile Kimse Yok mu ya para toplarken veya İkbal bacı her şehirde AK parti belediye başkanlarından Kimse Yok mu ya yardım toplarken iyi, gariban Anadolu insanı Kimse yokmu ya 2 sms attı diye ihraç. Bilgisayarından nete  girerek Oktay ustanın web sitesinden tarif indirdiği için savcılık soruşturmasına tabi olup ihraç olan Doçent, yada birçok milletvekili gib veya kırmısı saçlı Nagehan bacı gibi Bankasyadan faizden uzak olma isteği ile  ev kredisi çeken gariban öğretmen memur hoca ihraç. Yada karısına bile söz geçiremeyen bir gariban astsubayın baldızı yada kayınvalidesinin Bankasya hesabı var diye Fetömetreden  ihraç. Rabbim sen görüyorsun. Sen ihmal etmezsin. Emanet sende zayi olmaz. Görevden alındık. Sana havale ettik. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Komisyon bu hizla giderse 6 ayda bitirir dosyaları 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...