İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Akademisyenler için bir guzel haber...

Ihrac edilmeden once docentlige basvurmus olanlar ve ihrac nedeniyle basvurusu iptal edilenler....

Iade edildiginide YÖK e bir dilekceyle basvurarak onceki basvurunuzu aktif hake getirebiliyorsunuz.

Yani sıfırdan docentlik basvurusu yapmayacaksiniz...

686 Akademisyen. Adli işlem, soruşturma yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar aym irtibar ve iltisaki kararını iptal etti mi acaba 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MagduruzB, 5 saat önce yazdı:

Sayın Mazlum07;

Size bir sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim.Ben de 672 liyim, Ocak 2018 de KYOK aldım ve 2018 Ağustosta da kurum tarafından soruşturma yapılmış.Böyle bir soruşturmanın olduğunu da Ohal sonrası kuruma verdiğim dilekçenin cevabında öğrendim.Cevapta kısaca şöyle diyor:Almış olduğunuz KYOK ve ağustos ayında il mem Maarif müfettişlerince yapılan soruşturma sonucunda vermiş oldukları"göreve dönmesinin uygun olacağı"ile ilgili karar Meb Teftiş Kurulu başk.lığına gönderilmiştir diyor.Hemen il mem e geldim oradaki görevli;hocam ilk defa böyle bir karar verildi inş.yakında bakanlıktan haber gelir ve görevine başlarsın denildi.Daha sonra bakanlığa sordum onlar da ohal komisyonu ndan haber bekliyoruz dediler, hala incelemede ve beklemedeyiz.Size sorum şu bu il mem in vermiş olduğu göreve dönmesi uygundur kararı kurum görüşü müdür? Yoksa tekrar kurumdan görüş alınır mı? Yorumlarsanız sevinirim.

Ohal komisyonu kurumdan görus isteyince Kurum sizi araştırmak için idari sorusturma açmış soruşturma sonucu olumlu kurum direk müfettişleri rapor sonucunu komisyona iletmiş yani bu aynı zamanda kurumun sizin hakkınızda komisyona yazdığı görüşüdür. Hayırlı olsun yakında dönersiniz. 

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Merve Merve, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar aym irtibar ve iltisaki kararını iptal etti mi acaba 

Henüz bir bilgi yok diye biliyorum bu konuyla alakalı açıklanmadı. 

701 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@derebom Alıp alamadığınızı yorumlayamam ama formu indirip en alttaki açıklamayı okursanız orada "Bu form kamu görevinden çıkartılanlar için doldurulamaz" ibaresi konulmuş. Yani kurum sorun çıkartabilir. İade edilmeden alamazsınız cevabını alabilirsiniz.  ?

https://randevu.nvi.gov.tr/#/nvi/pasaport-talep-formlari 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

16 Aralık itibariyle 9200 kabul 87800 Red verilmiş toplam incelenen dosya 97000. Geriye kalan 29200...yıl sonunda 100 bin olmayacak gibi... 

679 ÇSGB İnceleme Devam Ediyor. Etsin Anasını Satayım... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Güzel Günler, 27 dakika önce yazdı:

16 Aralık itibariyle 9200 kabul 87800 Red verilmiş toplam incelenen dosya 97000. Geriye kalan 29200...yıl sonunda 100 bin olmayacak gibi... 

Aylık incelenen dosya sayısı ne kadardır?

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bu veriye göre 3000e düşmüşler aylik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kalan 30.000 için bir sene daha süründürürler. Oturdukları yerden çift maaş alsınlar bakalım. Bizim çocuklarımızın rızklarına sorar elbet El-Adl

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Forum mu çok dağıldı ben mi anlamadım....

Çok uzun yazmayın arkadaşlar...

Vestel'den Moulinex'e çok okuduk.?

Her ay incelenecek sayı 3000'e mi düşmüş...

Canı cehenneme,

kendilerinden bir lütuf mu beklediğimizi sanıyorlar...

Yiyosa hiç incelemesinler...

Yargı yolu kapalı diyenlere ne güzel işte direkt AİHM'e gitcez demiştim.

Zira bunları niyeti belliydi:

Zulüm...

Lanet olası komisyon icat edildi.

Yüzde 1 hata yok diyen Canikli nerede?

Komisyon denen zulüm aşamanızda bile %10'u geçecek bu be...

Allah 'ın huzuruna varıncaya yüzde 99,9 bulursa ben seni o zaman görürüm...

İslami görünümlü Allahsızlar çetesi...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...