İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Acaba Corona virüsden dolayı sağlıkçılar öncelik olabilir mi düşüncesine kapılmamak elden değil. Umarım masum olup mağduriyet yaşayan herkesin bir an önce görevine dönmesi . Toplumun en büyük düşmanı cehalet ve hangi maskeyi takarsa taksın onlarla mücadele edilmeli durumun vahamiyeti ortada risk faktörü olmasına rağmen gözlem altında olması gereken kişilerin toplumun sağlığını hiçe sayarak ortalıkta dolaşması kabul edilebilinecek birşey değildir. En ağır şekilde yaptırıma uğraması gerekir

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

İsterse hepsini yükler de neden istesin?Ama komisyonun su an kepenk kapatması icin hiçbir sebep yok sonucta halk teması olan bi kurum olmadığı için işlerine sıkıntı olmadan devam edeceklerdir.Dua edelim komisyonun icinde çalışanlardan kimse virüsü kapmasın eğer komisyona virüs bulaşırsa işte o zaman komisyon lağvedilir işte o zaman düzen yeniden tesis edilene kadar beklemek zorunda kalırız aylar alabilir 

Bizim dualarımızdan önce ret almış  arkadaşların hayır! duaları var.

• Onaylama 2

689 Akademisyen

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tustus, 19 dakika önce yazdı:

Kendimi de içine katarak söylüyorum..

Dini inanışımızı, büyük oranda, sosyal çevremiz belirler.. Anne babamız ya da içinde var olduğumuz toplum hangi dine mensupsa o inancı benimseriz..

Bu, müslümanlıkta olduğu gibi diğer dinler için de geçerlidir..

Araştırma ve sorgulama olmadan doğuştan(!) bir inanca sahip olduğumuz için de yaşadığımızı, yaşam biçimimizi din sanmaya başlarız..

Müslüman'ım(!) diyenlerin şehadet getirerek kafa kesebilmelerinin, çatır çatır kul hakkı yiyebilmelerinin, hırsızlık yapabilmelerinin, başkalarının namusuna göz dikebilmelerinin, kendi çıkarını her değerin üzerinde tutabilmenin fakat domuz eti yemekten kaçınmalarının temel sebebi budur diye düşünüyorum..

Yani dini inançlar kültürü şekillendirmesi gerekirken kültür, dinleri dezenforme etmektedir..

Okuma oranının çok düşük olduğu bizim coğrafyadaki toplumlarda bu etki çok daha fazladır malesef..

Yaptığınız doğru tespitlerden dolayı tebrik ediyorum insanın sorgulayıp doğru olanı aklın kalbin ve vicdan muhasebesinden geçirip ona göre hareket etmesi elzemdir. Önceliğin insan olmak ve insan olarak kalmak olduğu kendine ve topluma karşı sorumluluk duygusuyla hareket etme gerekliliğini acı tecrübeler yaşamadan anlayabilseydi herkes bugün İslam ülkeleri diye tabir edilenler bu durumda olmazdı. Sürekli suçu başkasına atmak ve bahaneler üretmekten başka bilim ve teknoloji alanında bir gelişme sağlanmıyorsa bunu herkesin düşünmesi ve sorgulaması gerekir. Yazılacak çok konu var ama eminim ki çoğu kişi inancıma olan nefretini kusuyor söyleminin arkasına saklanıp yeni bir bahaneyle karşıma çıkacağını bildiğimden dolayı kısa kesmek daha mantıklı

• Onaylama 3

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ori93 çok saolun kararı gondersemmi komisyona bilemedim onlara gitmiştir heralde

672 KHK EGM takipsizlik kod ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Policeman7734, 33 dakika önce yazdı:

@Ori93 çok saolun kararı gondersemmi komisyona bilemedim onlara gitmiştir heralde

ben göndermedim. madem online gördüklerini belirtiyorlar bu sebeple fazladan uğraşmak istemedim açıkçası. ancak karar sizin. 

komisyonu arayıp sormuştum gönderip göndermeme konusunda cevaben biz birşey diyemeyiz gönderecekseniz valiliğe gidin dedi. ben ısrar ettim böyle bir gereklilik var mı diye ama cevap vermedi. gereklilik yok sanırım. benim gibi de yoktur. tamamiyle aykırı.??

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

İsterse hepsini yükler de neden istesin?Ama komisyonun su an kepenk kapatması icin hiçbir sebep yok sonucta halk teması olan bi kurum olmadığı için işlerine sıkıntı olmadan devam edeceklerdir.Dua edelim komisyonun icinde çalışanlardan kimse virüsü kapmasın eğer komisyona virüs bulaşırsa işte o zaman komisyon lağvedilir işte o zaman düzen yeniden tesis edilene kadar beklemek zorunda kalırız aylar 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Ori93 @Ori93 anladım devrem ben de bilemedim valla düşüneyim biraz daha bi de ikinci takipsizlik 

672 KHK EGM takipsizlik kod ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Policeman7734, 13 dakika önce yazdı:

@Ori93 @Ori93 anladım devrem ben de bilemedim valla düşüneyim biraz daha bi de ikinci takipsizlik 

ilkini gönderdiysen bunu da gönder.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...