İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Editör

@vergici672 hocam buralarda mısinz? Ozelden yazacagim.da size. 

• Beğeni 1

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. Bol iade görelim inşallah.

• Beğeni 3

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. 701KHK da bugün 2 yıl oldu. Hepimizin sınavı varmış ne diyelim...

• Onaylama 1

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 9 saat önce yazdı:

@Umutlu hocam darbe girişiminin bir numaralı faili şüphesiz fetödür. Ancak bu konudaki muhalefetin iddiaları da sıklıkla kafamı kurcalıyor. Birgün bu mevzular inşallah açıklığa ve netliğe kavuşur. İnşallah parmağı olan herkesten o geceki şehitlerin ve gazilerin teker teker bir gün hesabı sorulur. Türkiye Cumhuriyeti devletine saldıran bütün eller kırılsın!

Bu ülkede açıklığa kavuş(turul)mamış o kadar çok konu var ki, bu mesele de öyle tarihte yerini alacak. Bir sürü komplo senaryosu ve alternatif 15 Temmuz hikayeleri olacak. Ama gerçeği toplum öğrenemeyecektir kanısındayım.

Öte yandan, yukarıdaki gerçeklerin açığa çıkmamasında esas sebep, faillerinden hesap sorulamaması gerçeğidir ki, bir arkadaşımın söylediği şu söz aklımda mıh gibi durur:

"Bu ülkede kimse ettiğinin hesabını vermez, yapılan yanına kar kalır".  

@Karagöz hocam, benim düşüncelerim bu şekilde. 

Sevgi ve Saygılar.

• Üzülme 1
  • Onaylama 2

672 KHK - Komisyon: Ret - Banka,Okul - 21. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
observer, 9 saat önce yazdı:

@vergici672 hocam buralarda mısinz? Ozelden yazacagim.da size. 

Cevapladım hocam

• Beğeni 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bol iadeli bir hafta olur inşallah

• Beğeni 3

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın arkadaşlar. Benden geriye kalanlar için bol bol iadeler olur inşallah. Bir şey somak istiyorum. Geçen perşembe red geldi komisyon sayfasından . Her gün bakardım sayfaya.  Tebliğ için ilçe mebi aradım . Tebliğ kağıdının normalde okullara gönderildiğini söyledi. Doğrumudur. Kaç güne okula gelir.

• Üzülme 5

672 meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar benim  durumum önce 24 kasım 2016 667 kyk ile üniversite  sonra 679 KHK ile bakanlık ihraç oldum banka ve sendika 'dan komisyon ret verdi 2018 'den beri 22 idare de bekliyor.ayrica banka beraat aldım ama istinaf ta 

• Üzülme 2

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...