İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Arkadaşlar 2021 de dosyalar bitecek Allahın izniyle kimsenin moralini bozmaya gerek yok nerden biliyorsun diyeceksiniz polemik oluşturanlar çıkacak bu yazımı not alın?

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 23 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 2021 de dosyalar bitecek Allahın izniyle kimsenin moralini bozmaya gerek yok nerden biliyorsun diyeceksiniz polemik oluşturanlar çıkacak bu yazımı not alın?

Sen kendinde misin. Bi zahmet 2021 de bitsin zaten

YÖK 689 KHK adli işlem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
direnm@li, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar çok dolu olduğu için duyum getirene hemen hücum ediyor. Cengiz Bey üzerinize alınmayın. Hatta daha çok duyum getirin.  Kimlerin gönlünü kırdık burada aldırmayın. Bizi bırakmayın...

Bence Zeus, Hektor gibi hesaplar da duyduklarını paylaşıyorlardı. Ancak öyle bir siyasi oluşumun içindeyiz ki sabahtan akşama kadar görüş değişiyor. Şimdi Bülent Arınç'ı düşünün "çık konuş ortamı yumuşat" deniyor, 2 gün susup 3. gün Arınç'ı da satıyor.  

Borsayı bilenler bilir bir hisse sıkışınca aşağı ya da yukarı doğru kırar. Şu an siyaset de sıkıştı. nereye doğru kıracağı belli değil. Kavala ve Demirtaş'la yukarı doğru kırması bekleniyordu. Bundan KHK'lılar da olumlu yönde etkilenecekti, ancak belirsizlik 12 Aralık'tan sonra biraz daha şekillenir.  Deva büyüdükçe bizim iade süremiz kısalır.

Borsa demişken bugün ben de bir arkadaştan duydum. Hâlâ iade olmadığımı duyunca bu işin garantili borsası varmış. 90 bin tl'yi iki tarafın da tanıdığı birine teslim ediyormuşsun. iade süreci bitince karşı tarafa teslim ediliyormuş. Benim o taraklarda bezim olmaz dedim. 

Bende kocaelide MHP li bir avukat aracılığıyla 80 bin tl verip iade olanı duydum bu işin borsası kesinlikle var iade olanların bir kısmı da böyle oluyor zaten

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1
  • Üzülme 2
  • Onaylama 3

672 KHK öğretmen 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaslar ihraç olduğum günden beri hiçbir şekilde hiçbir yerden aranmadım sizce takipsizlik almış olma ihtimalim var mı? Yardımcı olan olmayan herkese şimdiden teşekkür ederim 

677 EGM polis memuru

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beraat edeli bu ay 2 yıl olacak hala beklemedeyim. Geçenlerde bi karar paylaşıldı twitter da 701 KHK eylül 2020 takipsizlikti sanırım iade... O yüzden fazla kafa yormaya gerek yok komisyonun keyfi uygulamalarını bekliyoruz..

679 KHK - Beraat - İnceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
akademisyen, 2 saat önce yazdı:

Sen kendinde misin. Bi zahmet 2021 de bitsin zaten

Ben kendimdeyim rahat ol hiç bitmeyecek gibi olumsuz bakan arkadaşlar var onlar için yazdım ayrıca ben daha kısa sürede biteceğine inanıyorum sıkıntı yapmaya gerek yok 

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mutaf, 2 saat önce yazdı:

Beraat edeli bu ay 2 yıl olacak hala beklemedeyim. Geçenlerde bi karar paylaşıldı twitter da 701 KHK eylül 2020 takipsizlikti sanırım iade... O yüzden fazla kafa yormaya gerek yok komisyonun keyfi uygulamalarını bekliyoruz..

Naçizane bendeniz 2021 Şubat 21 de 3 yıl olacak beraat edeli bekliyorum...bilmiyorum gerçekten bilmiyorum... anlayamıyorum anlamlandıramıyorum..kafam çok karışık..

672 khk Diyanet ihraç 21 şubat 2018 beraat incelemesi devam ediyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yıl2016, 3 saat önce yazdı:

Atladığınız bir konu var yada gözden kaçan diyeyim sizin belirtdiğiniz 28bin rakamı Ocak 2020son günlerinde açıklama aralık sonu ile Ocak sonu arasında bakılan dosyaların açıklaması sonrasında her 3 ayda bir 2binli rakamlar ile sanki 2021 yılında bile girmiyecek gibi duruyor 2022 ye 4-6bin dosyayı bile sarkıtırlar diye kötü ve karamsar tahminim var inşallah yanılıyorumdur. İyi niyetli düşüncem olsun yinede

Önümüzdeki yıl için bazı siyasi otoriteler, siyasi uzmanlar ve araştırma şirketleri seçim yapılacağı yönünde görüş bildiriyorlar. Ekonomik buhran sandığımızdan daha büyük görünüyor. Adalet çığlıkları her yerden yükseliyor. Seçim olursa komisyon hem iade oranını arttırır hemde erken kapatır. Çünkü muktedirler bu sefer çok endiseliler. Kazanmaları neredeyse imkansız gibi duruyor. Bunu biliyorlar. Piyasalar, yatırımcılar güven istiyor. Ekonomi ve adalet için belirgin adımlar atmak zorunda kalacaklardır. Küçük bir ihtimal de olsa beraat ve takipsizlik alanlar için bir iade çalışması yapabilirler. Çünkü 18 yılda gördük ki, muktedirler yapmamak için direndikleri ne varsa yapmak zorunda kaldılar. Şuanda çok direniyorlar ama fazla dayanamazlar. Ohal komisyonunun 2022 yılına sarkması çok büyük sürpriz olur. 2021 yılında büyük bir ihtimalle bitecektir. 

Not: Yazdıklarım sadece kendi görüşlerimi ve yorumlarımı içerir. Merak etmeyin arkadaşlar Duyum falan almadım. ???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lincoln3310, 3 saat önce yazdı:

Arkadaslar ihraç olduğum günden beri hiçbir şekilde hiçbir yerden aranmadım sizce takipsizlik almış olma ihtimalim var mı? Yardımcı olan olmayan herkese şimdiden teşekkür ederim 

Adliyeye gidip öğrenebilirsiniz. Telefonla bilgi vermiyorlar ama gittiğiniz zaman söylüyorlar. Ya da yurt dışı yasağının kaldırılması için nüfusa başvurursanız oradan da öğrenirsiniz.

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Fbyzr, 2 saat önce yazdı:

Adliyeye gidip öğrenebilirsiniz. Telefonla bilgi vermiyorlar ama gittiğiniz zaman söylüyorlar. Ya da yurt dışı yasağının kaldırılması için nüfusa başvurursanız oradan da öğrenirsiniz. Takipsizlik almış olabilirsiniz ama adınıza hiç dosya açılmamış da olabilir.

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...