İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Editör
Kadir01, 34 dakika önce yazdı:

Banka kapatılmış hesap referansa rağmen red

Talimat dönemlerinde para girişi var mı hocam?

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ret alanlara cok gecmis olsun. Kabul gorenlerinde bu komisyon belasindan.kurtulup bayrami bayram gibi yasiyacaklari icin cok mutlu oldum. Hepimiz hergun ayni ruyayi goruyoruz anlasilan. Komisyon sayfasindan gelebilecek olumlu ruyayi. Artik o kadar cok kufrettimki baktim bir ise yaramiyor cok sukur bugunde red karari vermemisler diyorum hakkimda. Rabbim insaallah tez zaman da hepimizin yuzunu guldurur. Cektigimiz bu zulmun bittigi feraha felaha ulastigimiz gunleri gosterir..

677 khk-Beklemeye devam-wifi magduru-adli islem yok-hic birsey yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkese günaydın 

Baya karar yüklenmiş sanırım.

Incelemeye devam 

Arkadaslar referans derken bir ozelden yazablr msnz 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bende bu sabah iade kararımı gördüm 689 İKM  rabbim herkese nasip etsin bu sevinci 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
geçer elbet..., 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar günaydın bu sabah itibariyle bir ret haberi de ben vereyim. En son geçen cuma bakmistim. Adalet bakanlığı 689 KHK. Kriter albatros4 idi. Kendimi herşeye göre ayarladigim için büyük bir üzüntü yaşamadım açıkçası. Mücadelenin çetin ve uzun olacağı belliydi zaten Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Bundan sonraki süreçte neler yapmam gerek kısaca anlatabilecek var mi? Avukat tutmanın  faydası var mi değilse örnek bir dilekçeyle basvurumu kendim yapmak istiyorum.  

Bu arada süreçte iki kez adres değiştirdim. Kararı ne  şekilde tebliğ edecekler ?

Geçmiş olsun öncelikle kardeşim cok garip albatros 4 ten takipsizlik alan bir tanıdığım iade oldu komisyondan 7-8 ay önce bu işin bi standardı yok mu 

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok sevindim inanin.

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bi arkadaşa daha red çıktı, 672 KHK , adalet bakanlığı, 17-25 den hemen  sonra kapatılmış banka ve kredı kartı, 2012 oncesi sohbet görüldü itirafçılık var,  hakkında takıpsizlık var 

• Üzülme 9
  • Kızma 1

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...