İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Khk701kkk 5 adet ankesörlü arama var demisin herhangi bir adli olayım yok diyorsun bence arkadaslar bu fake hesap....

• Şaşırma 1
  • Katılmama 1

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 8 dakika önce yazdı:

Khk701kkk 5 adet ankesörlü arama var demisin herhangi bir adli olayım yok diyorsun bence arkadaslar bu fake hesap....

Yani ister inan ister inanma sana özelden istedigin evrakları atabilirim ver bana telefon numaranı herseyi seffaf bi sekilde paylasayım seninle benim isim gucum yok bu islerle mi ugrasacağım

Benim torpilim ankarada dayım falan yok olsa zaten buraya gelip bildirmem belki birilerine faydam olur diye yazdım

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

Karakuvvetleri komutanlığından 701 KHK ile ihrac bildigim kadarıyla ankesor ancak herhangi bir islem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@elaf kardeş Allah rahmet eylesin, sizlere sabırlar diliyorum...

Red kararı alan arkadaşlar,pes etmek yok,yol uzun ama mücadele etmek zorundayız, iade olan arkadaşlar hayırlı olsun, Rabbim sizlere çifte bayram nasip etmiş ne güzel..

Adalet bakanlığı kararları görünce bi bakayım dedim, inceleme devam..

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah bi daha yasatmasin.Demek TSK danda iade olurmuş.Masallah diyelim de nazar olmasin.

Merve Merve, 4 saat önce yazdı:

KHK 701 referansiniz var mydi

Ilk aklıma gelen referanstı o yuzden sorgulamadım ama fake de olabilir.

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Bugün karar çıkmayacak sanırım ?

KHK Forum Editörü | 686 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Khk701kkk, 9 saat önce yazdı:

Herkese merhaba grubun sessiz takipçilerindenim dün KABUL kararımı gördüm 701 KHK TSK-KKK ASTSUBAY Kriter olarak adli makamlarda herhangi bir işlemim yok polis soruşturması vs. yok sadece kurumdan bilgi alma tutanağı vardı iki adet 1. Bankasya hesabı para yatırma çekme yok pasif 2. 5 adet icerigi bilinmeyen ankesör araması. Bu konularda bilgi alma işlemi oldu ve ihraç oldum neyse ki dün kabul kararımi gördüm benim gibi olan butun herkese umut olmasi icin paylaşıyorum sağlıklı günler.

Khk701kkk, 5 saat önce yazdı:

Yani ister inan ister inanma sana özelden istedigin evrakları atabilirim ver bana telefon numaranı herseyi seffaf bi sekilde paylasayım seninle benim isim gucum yok bu islerle mi ugrasacağım

Benim torpilim ankarada dayım falan yok olsa zaten buraya gelip bildirmem belki birilerine faydam olur diye yazdım

detaylı bilgi verebilir misiniz?

ankesör aramaları ile alakalı olarak gözaltına alma ifade mahkeme vb. aşamalar olmadı mı?

ya da bank asya para hareketi nedeniyle hakkınızda soruşturma açılmadı mı?

soruşturmalar takipsizlikle sonuçlandı ise bilginiz olmadan kapanmış olabilir..

ama ankesör ve banka asya para hareketi KKK için çok önemli kriterler...

detay verebilirseniz daha faydalı olabilir paylaşımınız..

şimdiden hayırlı olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

KHK ihracı nedeniyle uygulanan ek tedbirlerin kaldırılmasına yönelik yakın zamanda dilekçeler verildi arkadaşlar..

bununla ilgili olarak hak kazanımı elde edebilen oldu mu?

hakkında verilmiş olan ilave tedbirleri kaldırabilen oldu mu?

İHRAÇ FAZLASI, Şimdi yazdı:

Ret kararimi biraz önce gördüm 30 ay sendikam vardı hiçbir şey hissedemiyorum az da olsa umudum vardı ne diyeyim bilemiyorum

geçmiş olsun...

yasal süre bitmeden idari mahkemede iptal davanızı açın..

sendika vb. kriterlerin mahkeme kararıyla  iade olma şansı yüksek...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 39 dakika önce yazdı:

detaylı bilgi verebilir misiniz?

ankesör aramaları ile alakalı olarak gözaltına alma ifade mahkeme vb. aşamalar olmadı mı?

ya da bank asya para hareketi nedeniyle hakkınızda soruşturma açılmadı mı?

soruşturmalar takipsizlikle sonuçlandı ise bilginiz olmadan kapanmış olabilir..

ama ankesör ve banka asya para hareketi KKK için çok önemli kriterler...

detay verebilirseniz daha faydalı olabilir paylaşımınız..

şimdiden hayırlı olsun...

Merhaba

Ankesör aramaları ile alakali sadece kurumumda bilgi alma tutağı oldu baska herhangi sorusturma veya adli makamlarda işlem geçirmedim. Bana kurumumda bildirilen asker şahıs olmadigim dönemde 5 defa arandığım hakkındaydı bende gerekli açıklamayı yaptım ve bu bilgi alındıktan 1.5 sene sonra ihraç oldum.

Bank asya hesabı hakkında ise sadece hesap açma işlemi vardı para hareketi vs yok pasif banka yani bununla alakalida kurumumda bilgime basvuruldu bunuda belgelerle kurumuma ispatladım herhangi bir işlem olmadığını.

Bu konular hakkında hakkımda açılan dava olmadı olduysa ve kapandıysada benim bilgim yok.

Soracagınız baska soru varsa cevaplayabilirim.

Karakuvvetleri komutanlığından 701 KHK ile ihrac bildigim kadarıyla ankesor ancak herhangi bir islem yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
elaf, 06.05.2021 - 14:43 yazdı:

Konu dışı- kaderdaslar öncelikle iade olanlara hayırlı olsun. Red alanlara geçmiş olsun.

Dua istediğim KayınBabam hakkın rahmetine kavuşmuştur. İyi dilekleriniz için Allah razı olsun. 

Allah herkese sevdiklerinin kalbini kırmadan bir ömür nasip etsin. KayınBabam öyle biriydi.

Allah'a emanet olun.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ne mutlu ki bu dünyadan kimsenin kalbini kırmadan ayrılmış başınız sağolsun Allah sabir versin hepinize

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...