İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk

herkese mutlu pazarlar....

ayrıca ne yapıp edip bu kadar insanı masum suçlu demeden yıllarca mağdur eden...

bunu yaparken de hukuka uygun adil ve demokratik hareket ediyoruz diyen...

bu sistemin parçası olan herkese ayrıca tebrikler....

bu kadar ustalığa pes....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, Bir saat önce yazdı:

ayrıca ne yapıp edip bu kadar insanı masum suçlu demeden yıllarca mağdur eden...

İhraçlarda çok hata var  dendiğinde ekranlara çıkıp bizim ihraç ettiklerimzde %1hatta binde bir bile hata yok diyenler vardı.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kayip3386, 6.06.2021 - 16:43 yazdı:

İhraçlarda çok hata var  dendiğinde ekranlara çıkıp bizim ihraç ettiklerimzde %1hatta binde bir bile hata yok diyenler vardı.

O sözün yıllar sonra doğru olabileceğini düşünmeye başladım. Ama ilk anlaşıldığı anlamıyla değil. Mağdur yok demiyor, dikkat ederseniz, hata yok diyor.

İşlerine gelmeyen, bu ortaya saçılan pisliklere ses çıkaracak insanları hata ile değil bilerek mağdur ettiklerine kanaat getirdim artık.

• Beğeni 6
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 11 dakika önce yazdı:

Hocam, o sözün yıllar sonra doğru olabileceğini düşünmeye başladım. Ama ilk anlaşıldığı anlamıyla değil. Mağdur yok demiyor, dikkat ederseniz, hata yok diyor.

İşlerine gelmeyen, bu ortaya saçılan pisliklere ses çıkaracak insanları hata ile değil bilerek mağdur ettiklerini kanaat getirdim artık.

Yüzde 80 i üzerinde bence daha önceden çalışılmış ?

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 5 saat önce yazdı:

Pes

672 incelemeye devam kriter sendika ankara 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Konu dışı

Değerli kaderdaşlarım sizlerin görüşleri benim için çok önemli. Acil bilgisayar ihtiyacım var. Şu bilgisayar nasıl sizce? Online dersler, videolar, sunumlar için ailecek kullanılacak. Ağır oyun falan oynanmayacak. 

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-5-core-i5-1135g7-4-2ghz-8gb-512gb-ssd-14-uma-w10.html

Ya da başka sağlam ve kullanışlı laptop tavsiyelerinizi de alabilirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. 

İade oldum da gittim sanmayın. ? Bir sekmem buraya rezervli sürekli açık duruyor ? Günde kaç kez bakıyorum bilmiyorum. İyi ki vardınız ve varsınız.. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Virginia Woolf, 33 dakika önce yazdı:

Konu dışı

Değerli kaderdaşlarım sizlerin görüşleri benim için çok önemli. Acil bilgisayar ihtiyacım var. Şu bilgisayar nasıl sizce? Online dersler, videolar, sunumlar için ailecek kullanılacak. Ağır oyun falan oynanmayacak. 

https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-5-core-i5-1135g7-4-2ghz-8gb-512gb-ssd-14-uma-w10.html

Ya da başka sağlam ve kullanışlı laptop tavsiyelerinizi de alabilirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. 

İade oldum da gittim sanmayın. ? Bir sekmem buraya rezervli sürekli açık duruyor ? Günde kaç kez bakıyorum bilmiyorum. İyi ki vardınız ve varsınız.. 

Uzunca bir süre işinizi görür. İyi bir bilgisayar. İ5 ama 11. Nesil işlemci. Eğer alabilirseniz i7 işlemci 10-11. Nesil daha iyi olur. Gerek var mı diyenler olabilir ama sürekli bilgisayar alan değiştiren insanlar değiliz. Sistem tüketim üzerine bir işlem yapmak program yüklemek istiyorsunuz ve en düşük şu işlemci olacak diyebiliyorlar. Tabi işlemci ve RAM arttıkça fiyat da artıyor  lenova iyi bir marka pişman olacağınızı sanmıyorum  

Eğer çevrenizde becerebilen biri varsa dos-işletim sistemi yüklü olmayan laptop alıp kendiniz yükleyebilirsiniz. Dos olanlar daha ucuz oluyor 

672-YÖK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...