İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü Personeli Forumu

Önerilen Yorum

POLİCEMAN, 7 saat önce yazdı:

Birde zati demirbaş silahımdan hariç ruhsatlı 7,65 mm astra marka silahımı ruhsat şubeye teslim etmiştim.Bu silahın ücretini de alma şansım var mı?

Kusura bakmayın internette araştırdım.Bişey bulamadım.Onun için buraya yazdım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Hayır o silahların parasını vermiyorlar diye biliyorum. Benzer durumda arkadaşlar var. 

677 KHK. Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

alın arkadaşlar silahınızın parasını vs.

kısmet olur dönerseniz indirimli fiyattan yeni silahlardan alırsınız..

zaten durum ortada..

top taca değil stad dışına atılıyor..

süreç uzadıkça uzar mahkeme istinaf danıştay bu iş sürer daha..

kaldı ki dönen arkadaşlarda araştırma merkezine gönderilebiliyor..

ufak tefek meselelere takılmayın alın paranızı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Masum_155, 10.10.2019 - 10:16 yazdı:

İhraç kararı verildikten sonra, kriminal incelemesini müteakip o silahlar Kurumun standart dışı silahı oluyormuş. Yani inşaallah Rabbim geri dönmeyi nasip ederse, eski silahlarımızı değil, yeni başlayan memurlara verilen silahlar geri verilecekmiş. (miş diyorum, kesin bilgim değil, duyumumdur. )

İhraç sonrası göreve dönen tanıdığınız varsa, silah olarak ne vermişler öğrenebilen var mı? eski silahınımı vermişler, yoksa yeni silah mı?

iade ollduktan sonra geçici silah verilir.bi kaç ay sonra kendi silahınız verilir

701 egm beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün açıklanan EGM kararlar: DM bilgisidir.

• 701 KHK - EGM - Adli İşlem Sürüyor - Tanık İfade 2004 - Garson Fişleme SAY - Mardin - RET
  • 679 KHK - EGM - Bylock WiFi Mağduru - Garson Fişleme AD - Adli İşlem Beraat - İADE
  • 701 KHK - EGM - Garson Fişleme EA - Adli KYOK 2018 - Batman Asayiş - RET
  • 701 KHK - EGM - Adli KYOK - Muhtemel Garson fişleme - Denizli - RET
  • 701 KHK - EGM - Adli İşlem Soruşturma/Arama - Dava Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Şırnak - Lojistik Şb - RET
  • 701 KHK - EGM - Adli ve İdari İşlem Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Şırnak - Çevik Kuvvet - RET
  • 701 KHK - EGM - Muhtemel Garson Fişleme - Adli İşlem Bulunmuyor - İstanbul - Çevik Kuvvet - RET
  • 679 KHK - EGM - İADE "Abim beraber çalıştığımız arkadaş. 679 egm rütbeli istanbul Takipsizlik var cezası yok kabul kararını gördük az önce"

Dün açıklananlar:

• 701 KHK - EGM - Garson Fişleme B4 - RET
  • 701 KHK - EGM - Garson Fişleme EA -Adli İşlem Beraat - Nusaybin Çevik - RET
  • 701 KHK - EGM - Adli işlem Bulunmuyor - Muhtemel Garson Kodlama - İstanbul - Beykoz - RET
  • 701 KHK - EGM - Garson Fişleme EA - Adli İşlem Beraat - RET

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, Bir saat önce yazdı:

• 701 KHK - EGM - Adli İşlem Sürüyor - Tanık İfade 2004 - Garson Fişleme SAY - Mardin - RET
  • 679 KHK - EGM - Bylock WiFi Mağduru - Garson Fişleme AD - Adli İşlem Beraat - İADE
  • 701 KHK - EGM - Adli İşlem Soruşturma/Arama - Dava Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Şırnak - Lojistik Şb - RET
  • 701 KHK - EGM - Adli ve İdari İşlem Yok - Muhtemel Garson Fişleme - Şırnak - Çevik Kuvvet - RET
  • 701 KHK - EGM - Muhtemel Garson Fişleme - Adli İşlem Bulunmuyor - İstanbul - Çevik Kuvvet - RET
  • 679 KHK - EGM - İADE "Abim beraber çalıştığımız arkadaş. 679 egm rütbeli istanbul Takipsizlik var cezası yok kabul kararını gördük az önce"

Dün açıklananlar:

• 701 KHK - EGM - Adli işlem Bulunmuyor - Muhtemel Garson Kodlama - İstanbul - Beykoz - RET

durum net arkadaşlar tablo ortada...

kyok kararı ifade tanık beyanı vs olmamasına rağmen kodun olumsuzda anlamı yok karar ret çıkıyor..

hiç bir kriter olmasa dahi karar ret geliyor olumsuz kodlamaya..

burada bir kördüğüm var..

kim neye göre kim tarafından kodlanmış ortaya çıkarılmadan buna itimat edilerek olumsuz karar veriliyor..

bu işler bu şekilde yürürse süreç en 5 yıl sürer mahkeme aşamasında..

herkes için hayırlısı masum olan ve  bu hain örgütle alakası olmayan herkes umarım döner görevine.

ayrıca silahlar hakkında son durum şu..

tüm silahlar kriminal inceleme sonrası satışa konuldu..

iller silahları ikmal daire başkanlığına gönderdi..

silahın satılmadıysa eski silahını bedelsiz alabiliyorsun...

satılmış ise ücreti ödeniyor..

ve yeni silahlardan egm ye özel fiyattan silah alabiliyorsun..

tabi egm ye dönebilecek  arkadaşlar için geçerli bu durum..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 17 saat önce yazdı:

Dün açıklananlar:

KYOK verilmişş ve ret. Daha ne denilebilir ki? Komisyon kendisine biçilen rolü (oyalama) çok güzel oynuyor. KYOK, Beraat, Takipsizlik gibi kararları bulunduğu halde ret vererek bu insanların vebalini, çektikleri sıkıntıların günahını nasıl verecekler acaba? Ahirette hesap için bulaşıkta yıkatmıyorlar, kırmızı halı ile de karşılamayacaklar.

EGM  701 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba EA dan savunma hazırlayıp beraat alan varsa buralarda savunma örneği hakkında yardımcı olabilir mi

701 EGM inceleme devam ediyor adli idari yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

SC kod ile komisyondan kabul veya red alan var mı acaba arkadaşlar

677 SGK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya arkadaşlar bende701  egm den ihraç ama daha önce ikm den geçtim bu mesleğe istifa ederek geçtim 2013/12 ayında ve 13 pomem. Ben de açıkçası çok şaşırdım adam beraat kararı almış daha neye göre ret verdi çok saçmalık kyok lar bir ihtimal de ama beraat mahkeme adama suçun yok diyor yani bu bir iftira diyor suçsuzsun diyor ama saçma sapan kurulmuş bir komisyon mahkeme kararını tanımıyor nasıl bir ülkede yaşıyoruz.bir insanın suçu varsa ceza verirsin ve işinden atarsın ama yoksa bu insanı görevine iade edeceksin ve bütün haklarını vereceksin görüyoruz ki oyalama komisyon u keyfi karar veriyor yada siyasi artık siz karar verin hangisi olduğuna ve Hukuk Anayasa ve Mahkeme kararları  yok sayılıyor.herşeyin hayırlısı olsun bu bir imtihan biz bunu sabrederek geçeriz ama bunları yapanları ahiret bekliyor ve bunun hesabını vermek imkansız ve bir gün bu ülke de gerçek manada hukuk uygulandığında bunlar da mahkeme önünde bu hukuksuz kararı verdikleri için yargılanacaklar ergenekon ve balyoz da olduğu gibi şimdi onların hepsi yargılanıyor ceza alıyorlar.

701 KHK  EGM  ihraç-albatros dan Beraat -egm den adli-idari işlem yok -Komisyon Red.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adalet02, 4 saat önce yazdı:

Ya arkadaşlar bende701  egm den ihraç ama daha önce ikm den geçtim bu mesleğe istifa ederek geçtim 2013/12 ayında ve 13 pomem. Ben de açıkçası çok şaşırdım adam beraat kararı almış daha neye göre ret verdi çok saçmalık kyok lar bir ihtimal de ama beraat mahkeme adama suçun yok diyor yani bu bir iftira diyor suçsuzsun diyor ama saçma sapan kurulmuş bir komisyon mahkeme kararını tanımıyor nasıl bir ülkede yaşıyoruz.bir insanın suçu varsa ceza verirsin ve işinden atarsın ama yoksa bu insanı görevine iade edeceksin ve bütün haklarını vereceksin görüyoruz ki oyalama komisyon u keyfi karar veriyor yada siyasi artık siz karar verin hangisi olduğuna ve Hukuk Anayasa ve Mahkeme kararları  yok sayılıyor.herşeyin hayırlısı olsun bu bir imtihan biz bunu sabrederek geçeriz ama bunları yapanları ahiret bekliyor ve bunun hesabını vermek imkansız ve bir gün bu ülke de gerçek manada hukuk uygulandığında bunlar da mahkeme önünde bu hukuksuz kararı verdikleri için yargılanacaklar ergenekon ve balyoz da olduğu gibi şimdi onların hepsi yargılanıyor ceza alıyorlar.

Kyoklar bir ihtimal derken ?

Beraatte mahkemede hakim suçun yok diyor da 

Kyokda kim ne diyor ?

Güncelleme • • Emir
Yanlış islem

686 KHK - komisyon inceleme devam ediyor - kriter yok - takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...