İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

İnna lillahi ve inna ileyhi râciun. Ondan geldik ve yine ona dönecegiz.melih hocam allah sabırlar versin başımız sagolsun. Diyecek söz bulamıyorum. Herşey boş

677 saglık bakanlığı ret sendika okul gazete 22.bim  kayseri

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Melih hocama başsağlığı diliyorum. Zor bir imtihan. Bende 22 yaşında gencecik evladımı bu sürecin bir sıkıntısı sonucu ocak ayında kendi ellerimle toprağa verdim. Hocam seni en iyi anlayanlardan biriyim. Ciğerim hala ilk günkü gibi yanıyor. Allahım hepimize sabır versin. İmtihan devam ediyor. Komisyonda bu hafta red verdi. En iyisini mevlam bilir.

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allahım sen Melih hocama sabır ver

679 KHK - Ret - Okul Garson Kurum kanaati - Ankara 20. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Melih bey, başınız sağ olsun Allah size ve eşinize sabrı cemil eylesin. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Nyx, 6 saat önce yazdı:

Melih hocamizin kızı vefat etmis. Allah rahmet eylesin. Ailesine sabirlar versin? cok üzüldüm  

Şimdi okudum Allah rahmet eylesin, mekanı zaten cennettir onun...

Allah ailesine sabır versin...

Bazılarımızın imtihanı bitmiyor, Sn @nmelihkutlu Hocamın da öyleymiş demek ki... 

Bu onun son derdi olsun, Allah güç kuvvet versin, dayanması en zor şeylerden biri...

Çok ama çok üzgünüm...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Garfield, 3 saat önce yazdı:

Allah rahmet eylesin.melih hoca allah sabır versin...

Sana adam gibi soru sorduk neden alay ediyosun ki olur yada olmaz de yan kriter de 

Espriydi o, sakin ol ve elindeki telefonu sakince yere birak. Derin bi nefes al, bi bardak su ic. Forumda matem var, atmosferin icine turp sikmak istemiyorum. Sade nt alis-verisi diye can sikmaya degecek bir durum yok. Buyuk, kallavi (sendika, sgk, banka vs.) orgutsel sucun(!) varsa, sos olarak bile kullanilmaz, yoksa zaten kafsana takacak bir durum yok... 

672 MEB. 2 aylik sendika+HTS. Ilk durusmada beraat(7/5/2019). 20 Kasim 2019 iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Melih beyden gelen kötü haberi burda okuduktan sonra gözlerim doldu. Dedim ki kendime ; daha fazla acı kaldıramam, kafamı patlatana kadar duvarlara vururum. Sabırlar diliyorum, bu geçmeyecek acısı dünyadaki son acısı olur umarım. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Melih Hocam Allah sabır versin, Allah rahmet eylesin, ben öğrendiğimden beri boğazım düğüm düğüm, sizin acınızı hayal edemiyorum ? Allah'ım kimseye evlat acısı yaşatmasın ??

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Melih hocam, başınız sağolsun sözün bittiği yer, Allah size ve eşinize sabır versin...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Melih hocam acınızı kalbimizde hissettik Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun İnşallah.

672 KHK mahkeme aşamasında 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...