İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

hepsiyah, 22 saat önce yazdı:

@Elaziz hocam ah arkadaşlarında dedigi gibi inanın aramizda bunlari yasamayan yoktur.bakın ne oldu bugun esimin sabah online sinavi var sirket sifresini bulamiyorum dedi muduru aksi bi adam durumu biliyo ara dedi onu millet oldu bitti sinavi falan dedi ama neni gormeniz lazim elim ayagım tutmuyor her an bisey olacal cocumlarim baskasina muhtac olacak kendimi tutamadim basladim aglamaya yavrum oglum anne aglama diyo ona sarildim bi rahatladim bakti ben kotuyum kardesini oynatiyor ki genellikle yapmaz bunu ozman rabbine yalvardim icimden gecenleri soyledim. Esim aradi 20 dk sonra niye agliyosun dedi hallettim ben dedi ama artik takatim benimde kalmadi ama cocuklar icin ayakta kalmaya calisiyorum. Esim deseniz bu is benim isim degil diyor ama coculalt icin katlaniyor. Hepimiz malesef ANORMALİZ antidepresan kullanin benim minik olmasa kullanicam cunku iyi olmadigimi biliyorum

Alalhim ya bi onceki mesaji 2saat once yazdim ve yanitlaya basmamışım iyi degilim o kesin ?‍♀️

En kısa zamanda güzel haberler alırsınız inşaallah

Wonder, 22 saat önce yazdı:

Bizde bu gece nöbetteyiz ufaklığın ateşi var balgamlı öksürükte eşlik ediyor yanında.bir parmağa sarımsak bir parmağa karabiber bantladım? 4yaşında anaokuluna verdim 2.dönem. abisi 1.sınıfa başladı ya kendiside hevesleniyordu. Anne diyor keşke bugün tatil olsaydı derslerimden geri kaldım? babasıda yeni ek işler peşinde 4-5gün şehirdışında o gelene kadar çok kötü olmasa bari. 

Allah çocuğunuza şifa size de en kisa zamanda güzel haberler nasip etsin

• Beğeni 4

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@hepsiyah hocam bizde bugün sağlıkocağına gittik ateşi 39du şimdilik antibiyotiklik bi durum yok dedi ama ben yinede tedirginim. 1yaşındayken çok ağır bronşit geçirmişti, her öksürüğünde yüreğim ağzıma geliyor.  Sağlık ocağında doktorlar ebeler hep maskeliydi. Allah yardımcımız olsun doğal afetler salgın hastalıklar idarecilerin zulmü hiçbiri sebepsiz değil muhakkak

Rabbim tüm hastalara şifa versin teşekkür ederim @Umutlu

• Beğeni 4

672 ret 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 3 saat önce yazdı:

@Teacher @vergici672 @LA TAHZEN @doganadalet692 @hepsiyah @Eylül @Diane @RosedewittbukateR @Ophelia @stranger @werwer  ve tüm mahalle, dilerseniz özelden adres yazabilirsiniz sizlere birer kitap hediye etmek beni çok iyileştirecektir biliyorum.

Ay çok incesiniz. Çok teşekkür ederim.  Allah razı olsun. Burada da fuar vardı ,bikac taner almıştım onları okuyayım . Gerekirse sizden isterim. 

Çok iyi insanlarsınız. Allah hep iyilerle karşılaştırsın.

Ros nerelerdesiniz, bide @Karakeçili AşrtndnAşrtndn kardeşimiz uzun süredir yazmıyor, iyidir inşallah.

• Beğeni 2

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
hepsiyah, 4 saat önce yazdı:

Herkese iyi aksamlar bugun kontrol icin hastanedeydik alerjiyede gittik Allahim o hastaneye giren zaten hasta cikar. Korena yarasa yediklerinden kaynakliymis galiba nasil bi insam bunlar yaw bu arada kizimda alerjik bronsit yatkinligi varmis suan icin var diyemem dedi dr ama onlem alalim kontrolde tuttalim dedi gercekten sagliktan oncesi yalan . D. Gribide mevcut hala kayinnederin yakin arkadasi gecen ay ondan vefat etti cok dillendirilmiyor cok fazla atesle gitmis artik ic organlar iflas etmis adamcagizin . Bazen dusunuyorun cinin uygur turklerine yaptiklari zulum sonra kucucuk bi virusun olum sacmasi rabbim cok buyuk ama biz sabirsiziz galiba

Son cümlenize katılıyorum . Çok çok geçmiş olsun. Allah daha kötü hastalıklardan muhafaza etsin. Hem sizi hem tüm memleketimizi.

LA TAHZEN, 1 saat önce yazdı:

Ay çok incesiniz. Çok teşekkür ederim.  Allah razı olsun. Burada da fuar vardı ,bikac taner almıştım onları okuyayım . Gerekirse sizden isterim. 

Çok iyi insanlarsınız. Allah hep iyilerle karşılaştırsın.

Ros nerelerdesiniz, bide @Karakeçili AşrtndnAşrtndn kardeşimiz uzun süredir yazmıyor, iyidir inşallah.

Estağfurullah hocam ne demek, amin hepimiz hep iyilerle karşılaşırız inşaAllah.

Wonder, 2 saat önce yazdı:

@hepsiyah hocam bizde bugün sağlıkocağına gittik ateşi 39du şimdilik antibiyotiklik bi durum yok dedi ama ben yinede tedirginim. 1yaşındayken çok ağır bronşit geçirmişti, her öksürüğünde yüreğim ağzıma geliyor.  Sağlık ocağında doktorlar ebeler hep maskeliydi. Allah yardımcımız olsun doğal afetler salgın hastalıklar idarecilerin zulmü hiçbiri sebepsiz değil muhakkak

Rabbim tüm hastalara şifa versin teşekkür ederim @Umutlu

Hocam bağışıklığı güçlendiren besinler yemeliyiz. Yedirmeliyiz malumuz. yanlış tavsiye vermek istemem ama ben bugün zencefil zerdeçal zeytin yağı karabiber bal süt karıştırıp içtim. Belki bebiş için olmaz ama bizler içebiliriz. Bağışıklığı güçlendiriyormuş.

Ama durun hemen yapmayın. Bana bugün birşey olmazsa denersiniz dostlar.?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
Teacher, 5 saat önce yazdı:

Kitap mı,fuar mi? Harika bir ortam,keşke benim de böyle bir imkanım olsa.Kitaplari çok ama çok seviyorum.@Elaziz Bana çok iyi geliyorlar,okudukça rahatlıyorum,güzelleşiyorar,bunu hissediyorum.Eskinkitaplarimi da,yani okuyunca eskiyorlar.?güzel insanlara hediye ediyorum... 

Oğluşum devlet bursundan bana sürekli kitap hediye alıyor.Cok borcum birikti çok dostlar.İade olunca ödeyeceğim,öyle anlaştık dermişim.??? 

Benim için kendinize güzel bir kitap alın,Sevgili @Elaziz ,benim için okuyun....Bunu lütfen yapın,çok iyi gelecek goreceksiniz.Yaralarima kitaplar,tavuklarım ve güzel insanlar iyi geliyor.İyi ki varsınız.???♥️?

Benimde yaralarıma siz iyi geliyorsunuz öğretmenim. ???

Diane, 3 saat önce yazdı:

Elaziz hocam benim okuma listem kabarık, onun yerine ben hediye edeyim size. Sizi mutlu edecek bir şeyleri bulup çıkarırım raflardan. O iş bende ?

Ahaha vallaha kitaba hayır demeeeemmm günün birinde hatırlatırım sözünüzü ?

Bu arada size söyledim mi dostlar haydar gitti ?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Söylemişim, akıl mı kaldı yaa ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 49 dakika önce yazdı:

Söylemişim, akıl mı kaldı yaa ?

Haydar kedi mi:)?

• Beğeni 2

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
stranger, 6 saat önce yazdı:

Haydar kedi mi:)?

Evet hocam ☺️

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gunaydın guzel mahalle sakinleri umarım herkes İcin guzel birgün olur. @Elaziz hocam göndermiş kadar oldunuz cok ıncesınız @Ophelia hocam griple ilgili ongoru tuttu peki iadeler ile ongorun ne ınsalh yakın bir zamanda guzel bir tahminlerin vardır ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)
doganadalet692, 12 dakika önce yazdı:

Gunaydın guzel mahalle sakinleri umarım herkes İcin guzel birgün olur. @Elaziz hocam göndermiş kadar oldunuz cok ıncesınız @Ophelia hocam griple ilgili ongoru tuttu peki iadeler ile ongorun ne ınsalh yakın bir zamanda guzel bir tahminlerin vardır ?

ahhh keskeeee tahminlerim tutsaaa ? Bu özelliğimi  kesfettigimde üniversite yillarimdaydim o zamanlar metro kapısını tutturmaya çalışıyordum ama ??? Tabi metro kapısı tahminleri üzerinde çalışa çalışa geliştirdim bunu. Siz bu günlere kolay mi geldim sanıyorsunuz ? 

Bana kalsa tüm mahalle hatta herkes iade olsa bütün dünya buna inansa, hayat bayram olsaa ??

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• Yeni Oluştur...