İçeriği gör
Konuk

Gündem Dışı Sohbet

Önerilen Yorum

Teacher, 36 dakika önce yazdı:

Çok şukur,binlerce sükur iyiyim(z)...@vergici672 

Sanki telefonun şarjı tek bir tane kalır ya,son günlerde ōyleyim.? 

Içimdeki meslek aşkı deseniz sōnmek üzere,az bir ışık var... 

Her zorluktan sonraki kolaylığa ōylesine muhtacım ki...  

Kendinize iyi bakın,hoşçakalın,dostçakalın...

Geçer hocam geçer. İnşallah bu da geçer.

• Beğeni 2
  • Onaylama 4

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 2 saat önce yazdı:

Sanki telefonun şarjı tek bir tane kalır ya,son günlerde ōyleyim.? 

Içimdeki meslek aşkı deseniz sōnmek üzere,az bir ışık var... 

Her zorluktan sonraki kolaylığa ōylesine muhtacım ki...  

Allah tez zamanda çıkarsın karşınıza beklediğiniz kolaylığı değerli @Teacher hocam zaman zaman oluyor hepimizde de bahsettiğiniz yılgınlık sonra bi çay koyup yeniden başlıyoruz kaldığımız yerden hayata Allah sevdiklerimizle imtihan etmesin geçer gider bu sıkıntılar da inşaallah sürecin uzaması yordu hepimizi de yok yere hemde

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 45 dakika önce yazdı:

Allah tez zamanda çıkarsın karşınıza beklediğiniz kolaylığı değerli @Teacher hocam zaman zaman oluyor hepimizde de bahsettiğiniz yılgınlık sonra bi çay koyup yeniden başlıyoruz kaldığımız yerden hayata Allah sevdiklerimizle imtihan etmesin geçer gider bu sıkıntılar da inşaallah sürecin uzaması yordu hepimizi de yok yere hemde

Tesekkur ediyorum ilginiz icin Degerli öğretmenim @Umutlu ... 

Kendimi toparlamaya karar verdim ...

vergici672, 3 saat önce yazdı:

Geçer hocam geçer. İnşallah bu da geçer.

Bazı şeyler derin izler birakip da geçiyor sanirim @vergici672 ... 

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 8 saat önce yazdı:

Hepinize köyümden kucak dolusu selamlar,sevgiler ve dualar...♥️?? 

Tavuklarımın hepinize selamı var,sepet sepet yumurta düzelü be unutma.???diyorlar... 

Yorgunum dostlarım ,yorgunum.?Rabbim kimseye gönül yorgunluğu vermesin... Aramıza yeni katılan güzel insanlar,(Aybuke,Saıtama)hepiniz hoşgeldiniz. 

Dua ederim,dua beklerim....

Çok zor çok yıpratıcı bi süreç. Geçecek hocam , elbette geçecek.  Sağlığınızı koruyun . Hepsi geçtiğinde sağlığımız imtihanımız olmasın. Her daim dualarımdasınız.

@vergici672 emmi kim KHK dan bahsetse hemen twetin altına içimi döküyorum. Belki  biri duyar , biri vicdana gelir . Umut dünyası işte

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

Eşim için takipdeyim.692 KHK ile EGM den ihraç edildi. Ağır cezada yargılandı ve beraat etti. Savcı istinafa göndermiş. Sabırla bekliyoruz. İnşallah olumlu haberler alırız...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
stranger, 21.07.2020 - 17:18 yazdı:

Hersey hepsi birden geliyor, birden de kalkabiliyor uzerinizden..inanin!

Sira tum guzelliklerin bianda gelmesinde..

Ben de işe en son army ceket ve uggslerle gittigimi 

Ya ben böyle telefonun ta... 

Alıntısız kendim birşey yazacağım, adam tee ne zaman tıkladığım şeyi alıntılıyor, forum da sağolsun silmeye izin vermeyince ortaya "ucube" mesajlar çıkıyor affınıza sığınıyorum. 

Bugün yeni bir deli doktoruna gittim (tavsiye üzerine eski doktorumu değiştirecektim) bir de baktım ne göreyim: Abbaowwww! Herkes deli! ?

Sekretere sordum "hoca hanıma gelen danışan çok bir de bu hafta full icapçı" dedi. Dedim "deliler diyarında azıcık akıllı olan kraldır" çıktım döndüm eve ?? 

Güncelleme • • SAITAMA
  • Beğeni 1
  • Kahkaha 6

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@SAITAMA hocam her mesajiniz beni benden aliyor iyi geldiniz mahalleye bayramdna beridir buralar pek sessizdi bende dahil . @Teacher hocam ilkkez sizi bukadar mutsuzmu desem tam kelimetide bulamadim ama uzuldum biz alismisiz sizin canliliginiza rabbim kalbinize ferahlik versin. Bozde esimle yollara dustuk.normalde abim bayramsa alacakti beni cocuklari esim bayramdan sonra is basi dedi handi gel gidelim banada degisiklik olur. Dustuk yollara rabbim kazasiz belasiz varmayi nasip etsin inwm ama kotu oldum mahkemeler harici sehirden pek ikimiz cikmazdik? bi degisik oldum memuriyetteki izinler geldi aklima?

• Beğeni 5
  • Teşekkür 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 39 dakika önce yazdı:

Dustuk yollara rabbim kazasiz belasiz varmayi nasip etsin inwm ama kotu oldum mahkemeler harici sehirden pek ikimiz cikmazdik? bi degisik oldum memuriyetteki izinler geldi aklima?

Selametle varın yolunuz açık olsun sn @hepsiyah inşaallah dönüşünüz güzel haberlerle birlikte olur ??

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ah ah sevgili @Umutlu hocam gecen bayram nasil istedim baryam sekeri olsun diye? ama nasip olmadi bu baryam etmiyom banana dedim? kucukken kuserdik ole yapayim dedim?

• Beğeni 4

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Konu Sahibi Gönderim • (düzenlendi)

yolunuz açık olsun @hepsiyah kazasız belasız varırsınız umarım.. 

ben bu bayram memleketimi görebilecek miyim acabaa.. ?? annemi, babacığımı ve bizim kızçeleri çok özledim.. ilk kez bi bayramı ayrı geçiricem onlardan. Hep dedim yine diyorum   g.antep de yaşayan  beni bayram süresince evlatlık alabilecek bi mahalleli var mıdır ? söz boş durmam misafire kolonya çikolata tutarım ?

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 18 dakika önce yazdı:

Ah ah sevgili @Umutlu hocam gecen bayram nasil istedim baryam sekeri olsun diye? ama nasip olmadi bu baryam etmiyom banana dedim? kucukken kuserdik ole yapayim dedim?

Naz niyaz yani ? o da güzel bazen insanın çocukluk yapası da geliyor ? siz şimdi tatilin tadını çıkarın hiç birşey düşünmeyin mutlu bir bayram geçirin ailenizle birlikte?

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...