İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

bir de son zamanlarda ceza mahkemesi kararları idare mahkemesini baglamaz tezi hortladi bunu ersan şen de  çok yapiyor kyok beraatler iade edilmeli deyip ardindan bu tezi soyluyor iyilik mi yapiyor kotuluk mu belli degil. ya arkadas sen beni magdur edeceksin sucum olmadigi ortaya cikacak geri almiyorum diyeceksin bu nasil is madem oyle mahkeme sonucunu bekleyip ihrac yapsaydin yada beklemedin sonuca gore almak zorundasin suan gorevde olup sorusturmasi surenler hatta bir cok kriteri olup sorusturma acilmayanlar veya khk ile iade edilenler ne olacak? Esitsizlik icinde esitsizlik var. biri su sacma teze son verse artik sanki surec cok normal ve seyrinde islemis gibi davraniyorlar !

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

İyi günler arkadaşlar yarın kararlar çıkar sanırım 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
philosophyt1, Bir saat önce yazdı:

Bu feyzioğluna sayın değil olsa olsa şahsiyetsiz lakabı uygundur. Hiçbir yalancının söyledikleri tamamen yalan değildir. Profesyonel ahlaksız ve yalancılar, doğrularla yalanları aynı bohçaya koyarlar ki inandırıcı olsunlar. Örneğin ohal kom. dan sonra bizim dosyalara bakan mahkemenin yalnızca adı idare mahkemesidir kendi değil. İdare mahkemeleri şu an adanada da var, İstanbula da, Trabzona da. Ancak Ankara'daki 6 idare mahkemesi de özel seçilmiş adamlardan oluşmaktadır. Bir diğer yalan makul süre. Ohal kom. en az iki yıldır bizim dosyaları bitiremedi... Kaldı ki ohal. Kom. yargılama yetkisi bulunmayan bir idaredir. Makul süre bağlayıcılığı olmayan bir tavsiyedir mahkemeler için. Ayrıca fetö, pkk, dhkpc in avrupada birlikte çalıştıkları feyzioğlu un palavralarından bir diğeridir. Az çok bu örgütleri tanıyanlar bu açıklamaya k. Yla güler. Bu namussuz feyzioğlunun babası da kendi gibiydi. 

Zaten niyet adaleti sağlamak olsaydı emin olun ne ohal komisyonu olurdu ne de böyle özellikle belirlenmis idare mahkemeleri. Ülkemizin her tarafinda idare mahkemeleri var baska hic bir kuruma ihtiyac yoktu hızlıca kararlar çıkar insanların mağduriyeti giderildi. Kaldi ki meslekten ihraclar normal sartlarda ivedi yargilamaya tabiidir zaten. Ivedi yargilamalarda tum süreler kısaltılmış hizli bir yargilama imkani mevcuttu. 

İhrac idari yargı hakimi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

2018 Ocak kyok hala bekliyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@vergici672 bu süreçte kesinlikle olmaz dediğiniz şeyler olmadı mı hiç? Herşey kitabına uygun sanki de ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR

O olsaydı, btün bunları kesinlikle bize yaşatmazdı...

O olsaydı, bunların hiçbiri olmazdı...

Ülkemin başı sağolsun, mekanın cennet olsun...

vaG12m.jpg

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eukelade, 37 dakika önce yazdı:

@vergici672 bu süreçte kesinlikle olmaz dediğiniz şeyler olmadı mı hiç? Herşey kitabına uygun sanki de ?

Orası öyle tabii. Ama resmi işlem olarak herşey kitabına uygun gidiyor. Şeklen doğru içerik olarak yanlış. Bu nedenle ayrı mahkemelerde aynı üyeler var diyen avukata güle güle derdim ben. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Raskolnikov, 17 saat önce yazdı:

Efr3Av.jpg

Toplantı belirtilen adreste olmayacak arkadaşlar. Gidecek olan varsa bu adrese gitmesin. Siyasi partilerden toplantı için yer temini isteniyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...