İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Ya Hu, @Karagöz illa ki CMYLMZ sohbetine çektireceksiniz olayı ?

"beni pofpoflama bana para ver! 

Neymiş efendim benim dedemin katırları öyle güzelmiş, böyle iyiymiş... Beni pofpoflama kardeşim!" ???

(3..2..1.. GO! LEFT DOWN! MANIC MODE ON! ?

Güncelleme • • SAITAMA
  • Beğeni 2
  • Kahkaha 3

686 - MEB - KESK - inceleme devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SAITAMA, Bir saat önce yazdı:

Neymiş efendim benim dedemin katırları öyle güzelmiş, böyle iyiymiş... Beni pofpoflama kardeşim!" ???

Hocam, "hoşgeldiniz" "pofpoflaması" o. Cesaret veriyorum ki "yazdım, yazdım kimse sallamadı" diye bırakıp gitmeyin sonra?

• Kahkaha 1

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yav yok, tam tersine beni fazla sallıyorlar sonra ne zaman yazsam Richter ölçaana gore 7 ila 8 arası bir deprem oluyor forumda sonra işin yok enkaz kaldır ? çok defa adminlere eski entrylerimi sildirip forumdan ceketimi alıp çıkmışlığım var ? lakin birader burası da Irısh Pub ile Köy Kahvesi arasında bir yer. İnsan "millet ne çekiştiriyor, işe dönen kaç kişi okeye dönen kaç kişi" onu merak ediyor. AMATEM'e de başvurdum nasıl kurtulurum bu forum müptelalılığından dii, adamlar "sen işine de dön de kurtulursun müptezel!" dedi ?

Güncelleme • • SAITAMA
  • Kahkaha 6

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SAITAMA, 17 dakika önce yazdı:

Ahahahhaha hocam ya ???

• Kahkaha 1
  • Onaylama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Adli27 tam bu şekilde olmasa da bir zaman dilenmişliğim de vardır ???? 1 saatte iyi para kaldırmıştım ? algısı yok, vergisi yok, akarı yok kokarı yok ??? çopsüz üzüm ? 

(yanlış anlaşılma olmasın, düşenin dostu olmadığı bir gündü, iddia filan derken üniversite öğrencilik yıllarında öyle bir sosyal deneyde bulundum. İzmitte eski Bambi dönerin önüne çöktüm, mendil açtım. Filinta gibiyim o zamanlar, sen de James Dean ben diyeyim Marlon Brando (naylon branda değil gençler, Marlon Brando) 

O gün 2milyon 200 kazanmışım, bir de güzel bir kızçeden "ayy çok şeker kızlaaar" yorumu ? (gereken bir tren parası (Doğu Ekispiresi 1.8 milyon)) artanıyla öğrenci dostu Kırmızı Tuborg ?

Hey babanın kemuğu! Ne günler gördü bu yaşlı beden, peeeh! ??? 

Güncelleme • • SAITAMA
  • Kahkaha 6

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yılmaz Güney'in umutsuzlar filmindeki repliği geldi aklıma

kocası ramazan'ı şikayet eden karısı dır dır dır dır olayı yılmaz güney'e anlatır ya sonra Yılmaz Güney başlar söylemeye
- ramazanı bulun, ramazana 5000 lira verin. bu karıyı boşasın, bir daha da eve gitmesin. kızı evden alıp yatılı okula verin, or*spu olacaksa okumuş or*spu olsun der.

Bizim mevzumuz da yüz kızartıcı veya iğrenç bir suç olmasın varsın siyasi olsun fazla yatarız

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
SAITAMA, 9 dakika önce yazdı:

@Adli27 tam bu şekilde olmasa da bir zaman dilenmişliğim de vardır ???? 1 saatte iyi para kaldırmıştım ? algısı yok, vergisi yok, akarı yok kokarı yok ??? çopsüz üzüm ? 

Ahaha geçem gün dilencinin cebinde 1 dolar bulmuşlar ? dilenciler artık dolar bazında çalışıyor?

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bak girmeyin "İle Boole oğretimen mi olur" muhabbetine, kalbinizi kırarım, ağzınıza diz atarım ? öğretmen bir şablon değildir, tam tersi sudur, su. Girdiği kabın şeklini alır ama her bir yerini kendisi kaplar, ağırlığını verir, ardında iz bırakır, temiz, berrak bir iz. Hala arıyor çocuklarım "la hoca sen nasıl bir adamsın? ? ? ?" diye. Diyorum onlara da "evlat uzaylıyım ben, nevi şahsına münhasır bir eğitimciyim. Batının iyi yönlerini alın ??" hepsi de iyi yerlerde maşallah, bana borç bile veriyorlar ? geri almıyorlar orada bir sorun var, çözeceğiz onu da ?

• Beğeni 5

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Adli27 

Bak onu da düşünmüştüm, demek radyonun resimlisi... ?

Valla ben adet üzere 1 öğün ihtiyacınızı karşılayacak kadar dilenebilirsiniz minvalinden yola çıktım, azıcık nevaleyi abartmış olabilirim ama o kadar cefadan sonra sefa da hakkımdır yani ????

• Kahkaha 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...