İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Günaydın Belki bugün hayatımızda güzel gelişmeler olur.

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bol iadeli bir gün olması dileğiyle...

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu ay biriktirip oyle sisteme yüklerler geöen bayram da oyle yaptılar önümüzdeki hafta çrş dan başlar dilerim yüzümüzü güldürecek sonuçlar gelir.

Asker polis MEB personeli dışında kalan KHK lı 5 bin civarıdır bu sebeple her 3 dosyadan 2 si yukarda 3 kurumundur biri de geriye kalan kurumların personelidir.

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayatta her zaman iki seçenek vardır; ya iyi düşüneceksin ya da kötü, ya pozitif ya negatif, ya iyi ya da kötü...tercih bizim şükretmek ömrümüzü kısaltmadığı gibi isyan etmek de ömrümüze ömür katmayacak...her şeyi dua ve sabırla karışlamak lazım çünkü her şey Allahtan geliyor unutmayalım değerli dostlar

• Beğeni 3
  • Onaylama 2
  • Katılmama 3

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altuğ, 1 saat önce yazdı:

Bu ay biriktirip oyle sisteme yüklerler geöen bayram da oyle yaptılar önümüzdeki hafta çrş dan başlar dilerim yüzümüzü güldürecek sonuçlar gelir.

Asker polis MEB personeli dışında kalan KHK lı 5 bin civarıdır bu sebeple her 3 dosyadan 2 si yukarda 3 kurumundur biri de geriye kalan kurumların personelidir.

Daha kesin bilgi vereyim,her 3 kişiden biri MEB.

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, Bir saat önce yazdı:

Hayatta her zaman iki seçenek vardır; ya iyi düşüneceksin ya da kötü, ya pozitif ya negatif, ya iyi ya da kötü...tercih bizim şükretmek ömrümüzü kısaltmadığı gibi isyan etmek de ömrümüze ömür katmayacak...her şeyi dua ve sabırla karışlamak lazım çünkü her şey Allahtan geliyor unutmayalım değerli dostlar

Şu paylaşıma verilen dislike’lara bakınca; Dindarların iktidarında milleti dinden soğuttular. Başka hiçhir yürütmeye nasip olmaz bu gurur.

• Onaylama 7

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
altuğ, 2 saat önce yazdı:

Geçen hafta Komisyonu aradım. Komisyon kararları hemen sisteme yüklüyor , ancak eskiden bağlı olduğunuz kurum tebligat işlemlerini uzatabiliyor  dediler. Bu yüzden kararları biriktirdiklerini zannetmiyorum. Sadece ınanılmaz yavaş çalışıyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adalet bakanlığında adelet yok 

Sohbet ve referans iddiasıyla dönen de var

Albatros 4 ve sohbet iddiasıyla dönen var

Sohbet ve referans iddiasıyla ceza alanda var

Kriter falan hikaye

İyi bir referans bulun komisyondan dönün ret gelirse en az beş yıl surer

Sevgi, 6 dakika önce yazdı:

Adalet bakanlığında adelet yok 

Sohbet ve referans iddiasıyla dönen de var

Albatros 4 ve sohbet iddiasıyla dönen var

Sohbet ve referans iddiasıyla ceza alanda var

Kriter falan hikaye

İyi bir referans bulun komisyondan dönün ret gelirse en az beş yıl sure2013 öncesi sohbet ve ise referans la girgidi

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 2

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Abdulkadir selvinin eski twettinin altına zamanında eleman ne yazmış bakın. Bu adam hala adalet bakanlığında aktif olarak çalısıyor, Bakan yardımcısı olarak.biz ise fetöye üyelikten ihraç edildik söyleyeceklerim bu kadar.

Güncelleme • • Adli27
  • Beğeni 4
  • Şaşırma 1
  • Onaylama 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bayramdan önce karar yüklenecek diye düşünüyorum geçen bayramda sanki öyle olmuştu kimilerine gerçekten bayram gelmişti kabul alarak 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
    • Yanıbaşlarında bu kadar insan o kadar acı çekerken bu nasıl oluyor çok merak ediyorum. Hepsinin akrabaları, komşuları, eski dostlarıyız aslında. Bence tek başına milletin bencilliği ile de açıklanacak bir durum değil bu. Bizi "dehumanize" ettiler akıllarında. İnsan olarak görmüyorlar. Hatta hayvan olarak bile görmüyorlar. O yüzden empati sıfır. Benzeri bir durumun bir zamanlar Amerika'da siyahların da başına geldiğini düşünüyorum. Psikoloji bilimi bu duruma mutlaka el atmalı ve gelecekte atar diye umuyorum.
    • Hiç kimsenin gündeminde yokuz. Hiç kimsenin bizleri düşündüğü yok. Koca ülke için bir 'hiç' ten ibaretiz😔Böyle şeyler yazıp paylaşan biri değilim.Biraz iç dökme gibi oldu kusura bakmayın lütfen. 
    • Adam derdini "bu parayı nasıl ödeyeceğiz" diye belirtmiş. Zamanında AİHM kararları için "parası neyse veririz" demişlerdi sanki kendi cebinden veriyormuşçasına. Zaten kararlarıda uygulamıyorlar. Tamamını okudumda hiç "yahu bu insanlar yıllardır mağdur, ne iyip ne içiyorlar, toplumda kendilerini ifade bile edemiyorlar, psikolojileri ne oldu" diye bir cümle geçmiyor. Sonunda da "al başına belayı" diye yazmış. Bizi bela olark gören bir zihniyet!
    • Süreç çok uzun sürdü/sürüyor ama bir gün herkes bu noktaya gelecek. 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...