İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Angel, 2 saat önce yazdı:

Slm forum sakinleri, Açıköğretim  ikinci üniversite için tavsiyeleriniz var mı? Aslında hazır psikolojim bozukken psikoloji okurum diyodum ama kaldırılmış. Zaten eleştiriliyordu açıköğretim programında olması. Ne okusam acaba , ?dört yıldır kendimi ve olanları okumaktan sıkıldım  ?

Eğer iş imkanı için okumayı düşünüyorsanız Muhasebe ve Vergi Uygulamaları diye bir bölüm var. 

Ben bu yıl tarih bölümüne kayıt yaptirmayı düşünüyorum. Tarihe olan ilgimden dolayi. 

vergici672, 16 dakika önce yazdı:

O da olur hocam. 

Ama bu iki dalda da DGS'de ciddi rekabet var. Hukuk da Bilgisayar da kendi alanlarında ilk dereceleri kapatıyor. Örneğin İstanbul'da devlette hukuk ya da bilgisayar okumak istiyorsanız, ilgili alanlarda ilk 200'e girmek gerekiyor.

Olmasa da adalet okurken öğreneceğiniz hukuk bilgisi ya da bilgisayar okurken alacağınız bilgisayar bilgisi oldukça değerlidir.

Üstat Acıkögretimde bilgisayar bölümleri var mi baktım göremedim ben.

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İstanbul teknik üniversitesi uzaktan eğitim çoçuk gelişimi bölümü var bende onu okumayı düşünüyorum, döneceğimix yok bari okuyalım 

701 KHK-Adalet Bakanlığı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

web tasarımı ve kodlama diye bir bölüm var kolay mıdır acaba yüzeysel bilgisiyar bilgisi olan birisi için

sendika 672 MEB

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şşşşş...Bir avukat adaleti ararken açlıktan öldü bu ülkede...

• Üzülme 6
  • Kızma 1

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Angel, 4 saat önce yazdı:

web tasarımı ve kodlama diye bir bölüm var kolay mıdır acaba yüzeysel bilgisiyar bilgisi olan birisi için

Ata AÖF te yeni açılan bilgisayar programcılığı bölümünü tavsiye ederim hocam bu bölüm yerine.Hem dgs de geçiş alanı bu bölümden çok daha fazla hem de bu bölümden mezun olanlara teknikerlik ünvanı veriliyor

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 15 saat önce yazdı:

Komisyonu şimdi aradım herhangi bir esnek çalışmaya girmediklerini normal çalıştıklarını söylediler ilk aramada telefonu actilar

Al işte gel de sövme. 1 saat önce dedikleri bile uyuşmuyor. Bekleyip göreceğiz. 

Bir de ben 5 gündür arıyordum ulaşamadım siz ilk aramada ulaşmışsınız. İnşallah iadeniz de böyle hızlı olur. 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
wildPuppy, 15 dakika önce yazdı:

Al işte gel de sövme. 1 saat önce dedikleri bile uyuşmuyor. Bekleyip göreceğiz. 

Bir de ben 5 gündür arıyordum ulaşamadım siz ilk aramada ulaşmışsınız. İnşallah iadeniz de böyle hızlı olur. 

Dünden beri taktım kafama, ne uyku ne birşey. Nasıl tür insan(!) ların eline düştük böyle. 

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın. ???

672 Meb . Sendika üyeliğim ve teşvik , burs ile okula çocuk gönderme var. Terörist ilan edilmem için bunlar yetti.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günaydın.  Hep iadeli bir gün olsun dileğimle. 

679 KHK eşim ihraç. Komisyon inceliyor. Okul ve okuldan kaynaklı banka.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@mesika Hocam ret kağıdı daha gelmedi. Ama 30 aylık sendika, 2014 te açılmış 0 TL lik pasif hesap ve cihan medya ödemesi vardı. Benim bildiklerim bunlar ? kurumdan olumlu görüşümüzü alıp boşu boşuna ümitlendirdiler bizi ? son zamanlarda lehimize çıkan ya da karşı oy gerekçesi olup işimize yarayan kararları da ekleyip güzel bir dilekçe hazırlayayım diyorum. Sizinki de sağlam bir dilekçe olmuş hemn diğer gün açmışlar davayı hocam ?

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...